• Informacje na temat:

  bartek świderski z dziewczyną

Artykuły na temat: bartek świderski z dziewczyną
 • Barwy szczęścia

  ...przynoszą nieoczekiwany skutek. Iwona cały czas dopinguje Adriana, ale on zaczyna wątpić w skuteczność terapii. Podczas sesji Świderski zwierza się doktor Rawicz, że każdego dnia musi walczyć(...) się poddać i walczy o pracę u Wagner. Bartek wstawia się za przebojową blogerką.

 • Chcą zabić Bartka Świderskiego

  Nie "Tylko miłość" w popularnym polsatowskim serial u. Rafał Rozner (Bartek Świderski, 35 l.), który zlecił prywatnemu detektywowi śledzenie gangstera Wolara (Andrzej Grabowski, 56 l.), znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie.

 • Barwy szczęścia

  ...związkiem. W klubie zwierza się Anicie, że nie ma już sił zmagać się w ciągłymi problemami. Na domiar złego Bartek od uzyskania tytułu magistra coraz częściej wspomina o podwyżce. Daniel nie może uwolnić(...) lekarzy Basia rozmawia z pogrążoną w śpiączce Sarą. Chce zawiadomić Adama o tym, co się stało. Gdy wspomina o Jakubiku, ma wrażenie, że dziewczyna zareagowała na jej słowa. Świderski stwierdza jedynie...

 • Nie grywa w serialach, ale...

  W "Tylko miłość" pojawi się nowa para! Stanisław Tym, który prawie nigdy nie pojawia się w serial ach, wraz z Zofią Merle zagrają rodziców Sylwii i Doroty Sztern.

 • "Druga szansa": Kto jest kim w nowym serialu TVN?

  .... Marcin Kryński (Bartek Świderski) Ten bohater nie ma nic wspólnego z show-biznesem. Nie znaczy to jednak, że jego świat nie jest pełen bardzo emocjonujących wydarzeń. Ale trudno się dziwić - Marcin(...) powiedział w jednym z wywiadów Bartłomiej Świderski, Kryński jest facetem po przejściach, który wśród swoich obowiązków ma wychowanie nastoletniego syna. Sara Daymer (Magdalena Boczarska) Piękna...

 • Gościnnie w "Tylko miłość"

  Nowa postać w "Tylko miłość". W serial u gościnnie pojawił się Jacek Kopczyński, partner Patrycji Markowskiej. Wcielił się w rolę menadżera, który nawiązuje współpracę z Sylwią Stern (Urszula Grabowska). Piosenkarka już wkrótce zapragnie wrócić na scenę i nagrać kolejną płytę.

 • "Barwy szczęścia": Zerwane zaręczyny i… prawy sierpowy!

  ...wspierana przez bliskich, ale także przez Pawła... A Świderski, wściekły, przy jedzie do domu Pyrków i wda się z rywalem w ostrą bójkę! Z kolei Borys zabierze Bożenę na wymarzoną randkę...

 • Poszuka pocieszenia u innej

  28 maja zakończy się emisja odcinków trzeciej transzy serial u "Tylko miłość". Czy Rafał odtrącony przez ukochaną kobietę Maję i omamiony przez byłą kochankę Sylwię, zacznie szukać pocieszenia u tej trzeciej?

 • Barwy szczęścia

  .... Twierdzi, że ma dowody na to, że Świderski zdradza Iwonę. Z kolei z Bartkiem kontaktuje się właściciel mieszkania. Okazuje się, że Jędrek nie opłacił czynszu. Koszyk donosi Jadze o problemach...

 • Kim będą nowi goście "Hotelu 52"?

  Laura Samojłowicz, Magdalena Cielecka, Krzysztof Kwiatkowski i Rafał Królikowski oraz pozostali członkowie hotelowej ekipy zapraszają na otwarcie sezonu wiosennego w "Hotelu 52" .

Wideo na temat: bartek świderski z dziewczyną
 • Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie

  Delia, uczennica liceum, przyjeżdża z prowincji do Bukaresztu z rodzicami, żeby odebrać nagrodę, jaką wygrała w konkursie organizowanym przez producenta napojów owocowych. Nagrodą jest piękny, nowy samochód marki Dacia. Delia musi jeszcze tylko stanąć przed kamerą, wystąpić w reklamówce i udowodnić, że dzięki wygranej jest najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. Tak cenna nagroda rozpala jednak wyobraźnię, więc wszystko idzie gładko tylko do pewnego momentu. Kiedy staje się jasne, że i Delia i...

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.