• Informacje na temat:

  bartek waglewski

Artykuły na temat: bartek waglewski
 • Recenzja Fisz Emade "Mamut": Niech pastują buty im

  To mogła być w tym roku najlepsza płyta z polskim hip hopem. Ale nie jest. "Mamut" to album zdecydowanie wybijający się ponad jedną kategorię.

 • Najlepsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Przed niektórymi płytami staraliśmy się ostrzegać, ale w 2014 roku ukazało się też sporo wydawnictw, które zostaną z nami na dłużej. Oto najlepiej oceniane płyty ostatnich 12 miesięcy przez recenzentów Interii.

 • "Męska muzyka" Waglewskich

  W piątek, 1 lutego, swoją premierę miał album "Męska muzyka". To wspólny projekt Wojciecha Waglewskiego i jego synów Bartka aka Fisz i Piotra aka Emade.

 • Waglewski: Zagra na swoim pogrzebie?

  W poniedziałek, 6 czerwca, do sklepów trafi nowa płyta grupy Voo Voo, "XX cz. I". Zespół dowodzony przez Wojciecha Waglewskiego w tym roku obchodzi 20-lecie istnienia. "Zagram jeszcze na własnym pogrzebie" - twierdzi 52-letni Waglewski.

 • Platynowa Męska Muzyka

  Na Międzynarodowym Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach platynową płytę za "Męską Muzykę" odebrali Wojciech, Bartek i Piotr Waglewscy.

 • Voo Voo: Brzmienia Fisza i Emade

  - Czerpię garściami z płyt synów - mówi w rozmowie z INTERIA.PL Wojciech Waglewski. Lider zespołu Voo Voo zastrzega jednak, że chodzi jedynie o kwestie brzmień i produkcji, a nie o tematykę utworów Fisza i Emade.

 • Kim Nowak: Popłynie wrzątek i pęknie serce

  Poznaliśmy kolejne szczegóły płyty debiutanckiej płyty grupy Kim Nowak - nowego projektu braci Waglewskich: Fisza i Emade.

 • Katarzyna Groniec: Czas na zmianę estetyki

  Na nową płytę "Pin-Up Princess" Katarzyny Groniec sześć piosenek napisał Wojciech Waglewski (Voo Voo). To zapowiedź stylistycznych zmian, o których mówi sama wokalistka.

Wideo na temat: bartek waglewski
 • Podejrzani zakochani

  Nieśmiały Albert (Bartek Kasprzykowski) szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę (Sonia Bohosiewicz). Oboje przyjmują podobną strategię - ona podaje się za tajemniczą Simonę, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców (Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski). W efekcie wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka...

 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Drogówka

  "Drogówka" to historia siedmiu policjantów, których, poza pracą, łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartek Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.