• Informacje na temat:

  bartłomiej magdziarz ranczo

Artykuły na temat: bartłomiej magdziarz ranczo
 • TVP kręci 7. sezon "Rancza". Będą zmiany!

  We wtorek, 7 sierpnia, w Jeruzalu rozpoczęły się zdjęcia do siódmego sezonu serialu TVP1 "Ranczo". Odcinki, które powstają teraz widzowie zobaczą dopiero na wiosnę 2013 roku.

 • "Ranczo" ulubionym serialem młodych widzów!

  Arlak, Marta Lipińska, Marta Chodorowska), mogliśmy oglądać również nowe twarze: Emilię Komarnicką (w roli Moniki) oraz Bartłomieja Magdziarza (Łukasz). Co nowego czeka widzów w 8. serii "Rancza(...)6,4 mln widzów w grupie 4+ zgromadził przed telewizorami ostatni odcinek 7. serii kultowego serialu obyczajowego "Ranczo", który TVP 1 wyemitowała 26 maja (dane: Nielsen Audience Measurement...

 • "Nie potrafię być aż takim lekkoduchem"

  Bartłomiej Magdziarz ma poczucie humoru, wielki zapał do pracy i mnóstwo pomysłów. Widzom spodobał się w roli narwanego reżysera w serialu "Ranczo". Prawdziwą pasją aktora są piłka nożna i muzyka. Lubię być konfrontowany z nowymi, spektakularnymi sytuacjami - wyznaje aktor.

 • ​Nowy romans w "Ranczu"?

  Scenami w pracowni Kusego zakończyły się 28 listopada zdjęcia do 7. sezonu "Rancza". Nowa seria obfituje w zaskakujące polityczne i osobiste wątki głównych bohaterów a dwie nowe postaci - Monika (Emilia Komarnicka) i Łukasz (Bartłomiej Magdziarz) wprowadzą dużo zamieszania w Wilkowyjach. W tej transzy także, po raz pierwszy, wykorzystano komputerowe efekty specjalne.

 • Będą nowe romanse

  Trwają zdjęcia do 7. Sezonu serialu "Ranczo". Co nowego wydarzy się w Wilkowyjach?

 • Co słychać w Wilkowyjach?

  Już wiosną zobaczymy siódmy sezon serialu "Ranczo". Co czeka jego bohaterów?

 • Trzeba się bawić

  Ma poczucie humoru, wielki zapał do pracy i mnóstwo pomysłów. Widzom spodobał się w roli narwanego reżysera w serialu "Ranczo". Prawdziwą pasją aktora są piłka nożna i muzyka.

Wideo na temat: bartłomiej magdziarz ranczo
 • Mój biegun

  "Mój biegun" to prawdziwa historia Jana Meli, najmłodszego w historii zdobywcy dwóch biegunów, a zarazem pierwszej niepełnosprawnej osoby, która dokonała takiego wyczynu. Zanim jednak do tego doszło, jego rodzina musiała poradzić sobie z serią tragicznych wydarzeń. Śmierć młodszego syna, a po kliku latach - ciężki wypadek nastoletniego Jaśka. To historia, w której rodzina odnajduje na nowo wiarę i miłość. Historia chłopca, który walcząc o powrót do normalnego życia, odnajduje w sobie siłę...

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Kret

  Zaliczony przez selekcjonerów Festiwalu Polskich Filmów w Gdyni do ścisłego grona "ekstraklasy polskiego kina" obraz Rafaela Lewandowskiego "Kret" to rarytas krajowej kinematografii - thriller atrakcyjnie opowiadający o współczesnych bohaterach zmagających się z mrocznymi tajemnicami swoich najbliższych. Pełna niespodziewanych zwrotów akcji historia Pawła (Borys Szyc), którego rodzinne szczęście z dnia na dzień zatruwa artykuł szkalujący dobre imię jego ojca i wspólnika w interesach (Marian...