• Informacje na temat:

  bartłomiej świderski

Artykuły na temat: bartłomiej świderski
 • Joanna Brodzik i Bartłomiej Świderski byli kiedyś zaręczeni. Oto historia ich miłości

  Mieli po 26 lat, kiedy pewnego dnia spotkali się w kawiarence "Marcinek" na warszawskiej Starówce. Wspólny znajomy przedstawił ich sobie. Rzucali w swym kierunku ukradkowe spojrzenia, dobrze im się rozmawiało. Zaczęło iskrzyć. Choć początkowo Joanna Brodzik widziała w Bartłomieju Świderskim tylko fajnego kolegę.  Sytuacja się zmieniła, kiedy wyjechali razem do Krakowa. Mieli nocować w mieszkaniu...

 • Bartłomiej Świderski: Znany za sprawą seriali

  Bartłomiej Świderski kończy w czwartek, 7 marca, 40 lat. Przez ostatnie miesiące aktor prawie nie schodzi z planu znanych seriali. Można go było oglądać m.in. w takich produkcjach, jak: "Samo życie", "Tylko miłość", "Hotel 52", "Prawo Agaty".

 • "Druga szansa": Bartłomiej Świderski przemierzył już pół świata!

  Bartłomiej Świderski, którego wiosną zobaczymy jako Marcina Kryńskiego w nowym serialu „Druga szansa”, największą przyjemność czerpie z podróżowania. Przemierzył już niemal pół świata i ciągle planuje kolejne wyprawy...

 • Jest serialowym amantem

  Bartłomiej Świderski znany jest widzom z takich seriali , jak: "Samo życie", "Magda M." i "Tylko miłość". Obecnie możemy go oglądać także w "Apetycie na życie", gdzie wciela się w Davida, który może sporo namieszać w życiu pozostałych bohaterów.

 • Bartek Świderski i Joanna Brodzik byli parą idealną! Dlaczego się rozstali?!

  Bartek Świderski (44 l.) i Joanna Brodzik (44 l.) byli dla siebie stworzeni, ale rozstali się po 4 latach znajomości. Aktor bardzo to przeżył, a ona do tej pory niechętnie to wspomina.

 • Gwiazda "Magdy M." nagrywa płytę

  Bartłomiej Świderski, któremu popularność wśród szerszej widowni przyniosła rola geja Sebastiana Lewickiego w serialu "Magda M.", rozpoczął prace nad swoją debiutancką płytą, która będzie zawierać popowy repertuar.

 • Małgorzata Kożuchowska już dawno temu oczarowała Bartka Świderskiego. Dobrze im się razem pracuje

  To nie pierwszy raz, kiedy Małgorzata Kożuchowska (45 l.) i Bartłomiej Świderski (43 l.) pracują razem. Przed laty, gdy grali kochanków, ona wyraźnie go oczarowała. Teraz znów spotykają się na planie serialu „Druga szansa”. Czy dawne emocje powróciły?

 • "Prawo Agaty": Wygraj nagrody w konkursie!

  Masz pomysł, w jaki sposób grana przez Agnieszkę Dygant tytułowa bohaterka serialu "Prawo Agaty"Agata mogłaby się zemścić na Hubercie (Bartłomiej Świderski)?

 • Olszówka i Świderski: Romans wisi w powietrzu?

  O tym plotkuje cały show-biznes! I to nie od dziś... Podobno Edyta Olszówka i Bartłomiej Świderski od zawsze mieli się ku sobie.

 • "Prawo Agaty": Kłopoty bohaterów

  W piątej serii "Prawa Agaty" romans Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant) i Marka Dębskiego (Leszek Lichota) kwitnie, ale szczęście pary nie potrwa długo. W życiu prawników ponownie pojawi się bowiem Hubert (Bartłomiej Świderski), który wielokrotnie wpędzał bohaterkę w kłopoty.

Zdjęcia na temat: bartłomiej świderski
Wideo na temat: bartłomiej świderski
 • "Druga szansa": Bartłomiej Świderski o wątku Marcina i Moniki

  Bartłomiej Świderski zdradza, co czeka Marcina Kryńskiego w 2. sezonie "Drugiej szansy". Czy Marcin naprawi relacje z synem? Co z wątkiem Marcina i Moniki?

 • Mój biegun

  "Mój biegun" to prawdziwa historia Jana Meli, najmłodszego w historii zdobywcy dwóch biegunów, a zarazem pierwszej niepełnosprawnej osoby, która dokonała takiego wyczynu. Zanim jednak do tego doszło, jego rodzina musiała poradzić sobie z serią tragicznych wydarzeń. Śmierć młodszego syna, a po kliku latach - ciężki wypadek nastoletniego Jaśka. To historia, w której rodzina odnajduje na nowo wiarę i miłość. Historia chłopca, który walcząc o powrót do normalnego życia, odnajduje w sobie siłę...

 • "Druga szansa": To zderzenie światów

  - To co przydarzyło się głównej bohaterce to punkt zwrotny w jej życiu, to przewartościowuje jej życie - mówi Bartłomiej Świderski, serialowy Marcin.

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

Dyskusje na temat: bartłomiej świderski