• Informacje na temat:

  bartłomiej świderski prywatnie

Artykuły na temat: bartłomiej świderski prywatnie
 • Małgorzata Kożuchowska już dawno temu oczarowała Bartka Świderskiego. Dobrze im się razem pracuje

  To nie pierwszy raz, kiedy Małgorzata Kożuchowska (45 l.) i Bartłomiej Świderski (43 l.) pracują razem. Przed laty, gdy grali kochanków, ona wyraźnie go oczarowała. Teraz znów spotykają się na planie serialu „Druga szansa”. Czy dawne emocje powróciły?

 • "Prawo Agaty": Kłopoty bohaterów

  W piątej serii "Prawa Agaty" romans Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant) i Marka Dębskiego (Leszek Lichota) kwitnie, ale szczęście pary nie potrwa długo. W życiu prawników ponownie pojawi się bowiem Hubert (Bartłomiej Świderski), który wielokrotnie wpędzał bohaterkę w kłopoty.

 • "Druga szansa": Adam okaże się damskim bokserem!

  Szok i niedowierzanie! Powodowany zazdrością o Marcina (Bartłomiej Świderski) Adam (Bartłomiej Topa) posunie się do rękoczynów i uderzy Monikę (Małgorzata Kożuchowska), zostawiając siniaki na jej twarzy!

 • Coraz więcej Kożuchowskiej

  Małgorzaty Kożuchowskiej tej jesieni będzie dostatek. Aktorkę będziemy mogli oglądać w dwóch serial ach jednocześnie, w "M jak miłość" prezentowanym przez Dwójkę oraz w "Tylko miłość" emitowanym w Polsacie.

 • "Druga szansa": Monika kontra Adam

  Monika (Małgorzata Kożuchowska) po nieprzyjemnym rozstaniu z Adamem (Bartłomiej Topa) popada z nim w ostry zawodowy konflikt.

 • "Prawo Agaty": Szczęście Agaty i Marka nie potrwa długo

  W piątej serii "Prawa Agaty" romans Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant) i Marka Dębskiego (Leszek Lichota) kwitnie, ale szczęście pary nie potrwa długo. W życiu prawników ponownie pojawi się bowiem Hubert (Bartłomiej Świderski), który wielokrotnie wpędzał bohaterkę w kłopoty. W obliczu problemów nieoczekiwanie do bohaterki wyciągnie dłoń Maria Okońska (Małgorzata Kożuchowska), narażając dla...

 • "Druga szansa": Nowy facet i nowe mieszkanie Moniki Boreckiej

  W drugim sezonie "Drugiej szansy" w życiu Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska) pojawi się nowy, twardy facet - Adam Swensson (w tej roli zobaczymy Bartłomieja Topę) - gotowy na wszystko, by zdobyć jej serce. A ona sama zacznie wszystko od nowa w pięknym apartamencie.

 • "Druga szansa": Wraca na szczyt

  Kożuchowska. - Prywatnie? Życie uczuciowe kompletnie wyrwie się jej spod kontroli. Spotka kolejnego mężczyznę - dodaje. - Tym nowo poznanym absztyfikantem będzie mój bohater, Adam Svensson, biznesman, który zasiada w zarządzie prywatnej TV. To Polak, który na stałe mieszka w Skandynawii - dopowiada Bartłomiej Topa. - Oczywiście jest zainteresowany Moniką. Zaczyna między nimi iskrzyć i to...

 • "Druga szansa": Kto jest kim w nowym serialu TVN?

  ...powiedział w jednym z wywiadów Bartłomiej Świderski, Kryński jest facetem po przejściach, który wśród swoich obowiązków ma wychowanie nastoletniego syna. Sara Daymer (Magdalena Boczarska) Piękna(...). Marcin Kryński (Bartek Świderski) Ten bohater nie ma nic wspólnego z show-biznesem. Nie znaczy to jednak, że jego świat nie jest pełen bardzo emocjonujących wydarzeń. Ale trudno się dziwić - Marcin...

 • "Druga szansa": Prawdziwa rewolucja w życiu Moniki Boreckiej

  ...(Bartłomiej Topa) i Marcina (Bartłomiej Świderski), stanie się powodem wielu kłopotów i zmartwień. Mimo to Monika z determinacja walczyć będzie o zbudowanie rodziny, która od dawna była jej...

Zdjęcia na temat: bartłomiej świderski prywatnie