• Informacje na temat:

  bartlomiej topa aktor

Artykuły na temat: bartlomiej topa aktor
 • Bartłomiej Topa: Wyleczyłem się z tego

  Bartłomiej Topa (50 l.) wyznał, że dziś potrafi odciąć się od tego, co jeszcze niedawno było dla niego swego rodzaju uzależnieniem.

 • Bartłomiej Topa w święta nie przestrzega diety

  "Jestem coraz bardziej skłonny do tego, żeby w wigilię nie jeść karpia" - zapewnia Bartłomiej Topa, który jest ambasadorem akcji "Jeszcze żywy karp".

 • Bartłomiej Topa i Anna Terpiłowska wezmą niebawem ślub?!

  Czy Bartłomiej Topa (48 l.) ustatkuje się wreszcie przy Annie Terpiłowskiej (28 l.), dla której podobno zostawił Magdaleną Popławską (36 l.)?

 • Bartłomiej Topa: Facet z innego świata

  Czy grany przez Bartłomieja Topę Jan wypełni w sercu Carmen, głównej bohaterki serialu "Krew z krwi", pustkę po zamordowanym mężu? To właśnie z nim - człowiekiem zupełnie niepowiązanym ze światem przestępczym - wdowa będzie próbowała ułożyć sobie życie na nowo.

 • "Druga szansa": Bartłomiej Topa idzie przez życie... pod prąd

  Bartłomiej Topa, którego po wakacjach będziemy oglądać jako Adama Swenssona w 2. serii „Drugiej szansy”, był – jako uczeń technikum weterynaryjnego – członkiem szkolnego zespołu pieśni i tańca. Nagrywał też z przyjacielem własne wersje przebojów legendarnych Beatlesów...

 • Nadciąga "Wataha": Western w Bieszczadach

  Bartłomiej Topa, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Julia Pogrebińska oraz Marian Dziędziel grają w nowym serialu HBO "Wataha". Akcja serialu toczy się w Bieszczadach. Reżyserię powierzono Kasi Adamik oraz Michałowi Gaździe.

 • Bartłomiej Topa stracił syna

  Bartłomiej Topa (47 l.) kilka lat temu przeżył osobistą tragedię, o której teraz opowiedział na łamach jednej z książek.

 • Zróżnicowane role Tomasza Schuchardta

  W swojej karierze aktorskiej Tomasz Schuchardt był już raperem ("Jesteś Bogiem"), żołnierzem ("Misja Afganistan") oraz powstańcem ("Miasto 44"). W swoich najnowszych projektach gra natomiast role skrzypka i elektryka.

 • "Wataha": Bartłomiej Topa w święta nie przestrzega diety

  Bartłomiej Topa, czyli Adam "Grzywa" Grzywaczewski z "Watahy", stosuje specjalną dietę, ale... - Nie jestem restrykcyjny - mówi aktor. Czy w związku z tym, że jest ambasadorem akcji "Jeszcze żywy karp" jada karpia w Wigilię? - Jestem coraz bardziej skłonny do tego, żeby go nie jeść - zapewnia.

 • Drugi sezon serialu "Krew z krwi" wiosną 2015 w TVP2

  TVP2 podjęła decyzję o kontynuacji losów bohaterów serialu sensacyjnego "Krew z krwi". 10-odcinkowa produkcja z Agatą Kuleszą w roli głównej na antenie TVP2 pojawi się wiosną 2015 r. Serial wyreżyseruje jeden z najbardziej wyrazistych twórców filmowych młodego pokolenia - Jan Komasa!

Zdjęcia na temat: bartlomiej topa aktor
Wideo na temat: bartlomiej topa aktor
 • "Pod powierzchnią": Bartłomiej Topa o Bartku Gajewskim

  Bartłomiej Topa opowiada o swoim bohaterze, jego motywacjach i wspaniałej atmosferze oraz współpracy na planie. Aktor staje też w obronie Bartka Gajewskiego. Dlaczego? Przekonacie się oglądając serial.

 • "Druga szansa": Żeglarskie przygody Kożuchowskiej i Topy

  Kinga Burzyńska z "Dzień Dobry TVN" odwiedziła aktorów na planie "Drugiej szansy". Jaką scenę właśnie kręcili? Jak Bartłomiej Topa czuł się po przepłynięciu jachtem? Źródło: X-News/Dzień Dobry TVN

 • "Druga szansa": To będzie kluczowa postać

  Bartłomiej Topa dołączył do obsady serialu "Druga Szansa". O swojej roli opowiedział w "Dzień Dobry Wakacje". Jak współpraca z nim podoba się Małgorzacie Kożuchowskiej? Jego pracę na planie ocenił również reżyser serialu Michał Gazda. Czy zdaniem Krystyny Tkacz aktor odnajdzie się w roli prezesa telewizji? Źródło: X-News/TVN