• Informacje na temat:

  bartlomiej topa w pytaniu

Artykuły na temat: bartlomiej topa w pytaniu
 • "Pod powierzchnią": Nauczyciel w pułapce namiętności

  Dyrektor prestiżowego płockiego liceum, który zaczyna romans ze swoją uczennicą. Oto postać Bartka Gajewskiego, którego w serialu "Pod powierzchnią" gra Bartłomiej Topa.

 • Topa nie daje "w łapę" drogówce

  "Nie wiem, jak reagują policjanci po obejrzeniu filmu. Staram się jeździć bezpiecznie" - żartował Bartłomiej Topa na środowej konferencji prasowej w Gdyni. "Drogówka", w której aktor zagrał główną rolę, startuje w konkursie głównym trwającego właśnie festiwalu filmowego.

 • "Pod powierzchnią": Maria Kowalska jest artystką codzienności

  Za jedno z największych objawień aktorskich tego roku można uznać Marię Kowalską, która w serialu "Pod powierzchnią" błyszczy nie mniej niż Magdalena Boczarska i Bartłomiej Topa. W prawdziwym życiu bliżej jej do poetki, niż buntowniczej Oli, w którą się wciela.

 • "Drogówka": Kiedy myślimy o korupcji

  Nowy film Wojciecha Smarzowskiego, "Drogówka", historia siedmiorga policjantów, z których jeden podejrzany jest o zabójstwo, trafi do kin 1 lutego. W obsadzie są m.in. Bartłomiej Topa, Arkadiusz Jakubik i Eryk Lubos. Akcja rozgrywa się w Warszawie.

 • Nowy serial „Pod powierzchnią” już od 21 października w TVN

  Nowa produkcja TVN to serial, który wciągnie widzów pod powierzchnię zagadkowych relacji pomiędzy czwórką głównych bohaterów: Martą Gajewską (Magdalena Boczarska), Bartkiem Gajewskim (Bartłomiej Topa), Maćkiem Kostrzewą (Łukasz Simlat) oraz Olą Kostrzewą (Maria Kowalska). Bartek to dyrektor płockiego liceum i wspólnie z Martą, nauczycielką języka polskiego, tworzą pozornie kochające się...

 • Co wiesz o "Prostych pragnieniach"?

  Od niedawna na ekranach polskich kin gości film "Proste pragnienia", z Aleksandrą Nieśpielak i Bartłomiejem Topą w rolach głównych. Z okazji tej premiery mamy dla naszych użytkowników konkurs, w którym można wygrać bardzo interesujące filmy.

 • "Pod powierzchnią": Nowy serial z Alicją Bachledą-Curuś!

  ..."Pod powierzchnią" - jak sugeruje sam tytuł - wciągnie widzów wgłąb tajemniczych relacji między bohaterami. Akcja będzie skupiona wokół czwórki bohaterów, których zagrają Alicja Bachleda-Curuś, Bartłomiej Topa, Łukasz Simlat i Maria Kowalska. Fabuła skoncentruje się na małżeństwie (Bachleda Curuś i Topa), które choć uchodzi za szczęśliwą, kochającą się parę, skrywa przed światem pewien sekret...

 • Aktorem został z... miłości

  "Dziś łatwo jest być na pierwszych stronach gazet, z byle powodu" - mówi Bartłomiej Topa. Artysta opowiada o życiowych decyzjach (zdawał do szkoły aktorskiej, by zaimponować dziewczynie!) i długiej drodze do zawodowego sukcesu.

 • "Pod powierzchnią": Alicja Bachleda-Curuś znika z serialu! Wiemy, kto ją zastąpi

  .... Kogo zagra w "Pod powierzchnią"? Pozornie kochające się małżeństwo (Magdalena Boczarska i Bartłomiej Topa) skrywa przed światem swoją tajemnicę. Ojciec i zbuntowana nastolatka (Łukasz Simlat...

 • "Mój biegun" to niemal dokument

  Opowiadający o niepełnosprawnym Jaśku Meli, najmłodszym w historii zdobywcy dwóch biegunów, film w reżyserii Marcina Głowackiego trafi w piątek, 25 października, do kin. Główną rolę zagrał Maciej Musiał, w obsadzie są też Bartłomiej Topa i Magdalena Walach.