• Informacje na temat:

  barto

Artykuły na temat: barto
 • Dorastanie Barta

  Kultowy serial animowany w zabawny sposób ukazujący perypetie współczesnej i przeciętnej amerykańskiej rodziny.

 • Katniss Everdeen jak... Joanna d'Arc

  Już od 21 listopada oglądać będziemy w kinach dalszy ciąg ekranizacji bestsellerowej trylogii Suzanne Collins - "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1". Jak zapowiada reżyser Francis Lawrence, mamy tu do czynienia z zupełnie innym, niż do tej pory, filmowym światem

 • Nowy przyjaciel Barta

  Kultowy serial animowany w zabawny sposób ukazujący perypetie współczesnej i przeciętnej amerykańskiej rodziny.

 • Festiwal Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską"

  "Trudno być bogiem" Aleksieja Germana i nagrodzone w Wenecji "Białe noce listonosza Aleksieja Triapicyna" w reż. Andrieja Konczałowskiego - m.in. te produkcje są w programie 8. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską", który w czwartek, 20 listopada, rozpocznie się w Warszawie.

 • Nowy kolega Barta

  Bart zostaje uratowany przez Diggsa przed łobuzami ze szkoły podstawowej w Springfield. Diggs jest nowym uczniem, którego marzeniem jest zostanie mistrzem...

 • Filip Bajon nowym dyrektorem Studia Filmowego "Kadr"

  Reżyser i scenarzysta filmowy Filip Bajon będzie dyrektorem Studia Filmowego "Kadr". Decyzję o jego powołaniu podjęła minister kultury i dziedzictwa narodowego prof. Małgorzata Omilanowska, która zaakceptowała rekomendację komisji konkursowej.

 • Retrospektywa Konwickiego na T-Mobile Nowych Horyzontach

  Bohaterem retrospektywy podczas 15. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty będzie Tadeusz Konwicki - zmarły w tym roku wybitny pisarz, scenarzysta i reżyser filmowy. O jego dorobku literackim napisano już wiele, twórczość filmowa - osobna, autorska, niepasująca do żadnego nurtu w polskim kinie - zasługuje na przypomnienie. Zwłaszcza, że jest bardzo "nowohoryzontowa".

 • "Na dobre i na złe": Bart na odwyku

  Po tym, jak Bart (Piotr Głowacki) nie będzie odbierał telefonów, Julka (Aleksandra Hamkało) znajdzie go twardo śpiącego w gabinecie.

 • "Loft": Pozamałżeńskie romanse, ukryte fantazje i krwawa zbrodnia

  Pięciu żonatych mężczyzn potajemnie wynajmuje penthouse, w którym mogą swobodnie wdawać się w pozamałżeńskie romanse i spełniać ukryte fantazje. Seksualna idylla kończy się, gdy jeden z nich znajduje w apartamencie zwłoki brutalnie zamordowanej kobiety. Oto punkt wyjścia filmu "Loft", który 20 lutego wchodzi na ekrany polskich kin.

Zdjęcia na temat: barto
Wideo na temat: barto
 • "Na dobre i na złe": - Zanik z nieczynności - scena z odc. 666

  Jak układa się wspólne „pożycie” Julki, Barta oraz… troskliwej „mamuśki” profesora? Ciekawych zapraszamy na scenę przedpremierową z odcinka numer 666!

 • Nowszy model

  Bart Freundlich, autor scenariusza i reżyser wspomina: "Wszystko zaczęło się od historii o młodym mężczyźnie, którego porzuca żona-Francuzka. Wkrótce jednak pojawiła się historia Arama i Sandy, dwojga skrzywdzonych ludzi, którzy dziwnym trafem trafiają na siebie. Film jest potwierdzeniem roli związku w życiu człowieka. Nawet jeśli zostałeś bardzo zraniony i nie widzisz dla siebie przyszłości, ta przyszłość jest, wystarczy, że się rozluźnisz i pozwolisz na swobodny bieg wydarzeń". Reżysera...

 • "Na dobre i na złe": Piotr Głowacki o doktorze Barcie

  Co słychać u doktora Barta? W nowych odcinkach „Na dobre i na złe” osią jego wątku będą relacje z rodziną. Co jeszcze?

Dyskusje na temat: barto