• Informacje na temat:

  bartosiewicz koncert w trójce

Artykuły na temat: bartosiewicz koncert w trójce
 • Polskie wokalistki, które zaczynały karierę w latach 90. Jak się zmieniły?

  ...wylansowała w połowie lat 90. dwa przeboje - "Harry" i "Niedoczekany". Do sukcesu płyty "Kolory" przyczynił się także udział zespołu w trasie koncertowej Edyty Bartosiewicz. Wokalistka nadal nagrywa pod(...) karierę robi za granicą niż w kraju, ostatnio koncertując m.in. w Izraelu. Kasia Kowalska jest artystką ze słynnej stajni Izabelina dowodzonej w latach 90. przez Katarzynę Kanclerz. Zaczynała...

 • Dwa koncerty Edyty Bartosiewicz. Drogo!

  Znikająca na całe lata i powracająca na chwilę Edyta Bartosiewicz da we wrześniu i październiku dwa koncerty.

 • Jubileusz, Debiuty i "Szalone lata 60" w Opolu

  Joanna Kondrat wygrała koncert Debiutów 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Zaśpiewała w nim piosenkę "Ostatni" Edyty Bartosiewicz i oczarowała telewidzów, którzy zdecydowali, że to właśnie ona wyjedzie z Opola z Karolinką.

 • 2011: Doda, Edyta czy Ich Troje?

  Przygotowaliśmy zestaw polskich wykonawców, których płyty w 2011 roku powinny wzbudzić spore zainteresowanie. O nich będzie głośno!

 • Zespół Lao Che za krążek "Gospel" oraz dziennikarz radio wy Piotr Kaczkowski zostali uhonorowani nagrodami muzycznymi im. Mateusza Święcickiego, tzw. Mateuszami, przyznawanymi przez radiową Trójkę.

 • "Śpiewaj i walcz": Pierwsze szóstki

  Mimo najlepszych ocen od jurorów, Przemysław Szczotko znalazł się w trójce zagrożonych w programie "Śpiewaj i walcz". O głosy widzów muszą zabiegać także Anna Zielińska "Nuno" i grupa Avocado.

 • Ziyo: Bardzo bogate plany

  Pochodząca z Tarnowa grupa Ziyo, na czele której stoi wokalista Jerzy Durał, na przełomie 2004 i 2005 roku przypomniała się fanom za sprawą nowego albumu "Popburger" oraz reedycjami wcześniejszych wydawnictw. Członkowie legendy nowej fali zapowiadają, że jeszcze większe atrakcje szykują na ten rok, w którym wypada 20-lecie istnienia zespołu.

 • Znaki szczególne Maanamu

  Nowa płyta grupy Maanam będzie nosić tytuł "Znaki szczególne". Nagrania piosenek na nowy album legendarnej formacji już się zakończyły. Płyta została nagrana w zupełnie nowym składzie, a od środy, 14 stycznia, promowana będzie krótką trasą koncertową po Polsce..

 • "Śpiewaj i walcz": Żołnierz lubi walczyć

  Na faworytkę programu "Śpiewaj i walcz" powoli wyrasta Małgorzata Główka, która po raz drugi wygrała odcinek.

 • "Nagrody to efekt uboczny"

  Rok 2008 był dla Katarzyny Nosowskiej i grupy Hey... rokiem nagród. Wokalistka i zespół zostali dosłownie obsypani Fryderykami. Pięć statuetek trafiło do Katarzyny Nosowskiej, a trzy do Hey za album "MTV Unplugged". Dodatkowo Nosowska została nominowana do opolskiej Superjedynki w kategorii "artysta roku", a Hey w kategorii "zespołu roku".

Wideo na temat: bartosiewicz koncert w trójce
 • Violetta: Koncert

  "Violetta: Koncert" to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel "Violetta". Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! "Violetta: Koncert" to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie...

 • Kwartet

  Przewrotna komedia o życiu i miłości w reżyserii Dustina Hoffmana. Prawdziwy popis gry aktorskiej w wykonaniu gwiazdorskiej obsady: laureatki dwóch Oscarów Maggie Smith, jednego z najsłynniejszych brytyjskich komików Billy'ego Connolly'ego, nominowanej do nagrody Akademii Pauline Collins i dwukrotnie nominowanego do Oscara Toma Courtenaya. To będzie niepowtarzalny koncert, w którym światowej sławy kwartet wokalny znów zaśpiewa razem. Na scenie spotkają się Jean - ekscentryczna diva, jej...

 • Viramundo

  "Viramundo" zaczyna się w małej amazońskiej wiosce, gdzie Gilberto Gil gra koncert transmitowany w świat za pomocą internetu. Ten występ jest swoistym manifestem wyjątkowego artysty, który postanowił wyruszyć w podróż po południowej półkuli w poszukiwaniu śladów ginącej w globalnym świecie różnorodności. Wyprawa ta poprowadzi legendarnego brazylijskiego muzyka i jednego z pionierów Tropicalismo z jego ojczyzny, przez Południową Afrykę aż do Australii. Po drodze Gil organizuje koncerty,...