• Informacje na temat:

  bartosz gelner

Artykuły na temat: bartosz gelner
 • Bartosz Gelner: Znów jest o nim głośno!

  Zwrócił na siebie uwagę 5 lat temu odważną rolą homoseksualisty w „Płynących wieżowcach” Tomasza Wasilewskiego. Bartosz Gelner miał wtedy 24 lata, grał w kilku serialach m.in. „Czas honoru” i cieszył się nagrodą za rolę Alexa w „Sali samobójców” Jana Komasy.

 • Bartosz Gelner: Kłopoty to jego specjalność

  Jego serialowy bohater z "Barw szczęścia" nieustannie ma jakieś problemy. I zawodowe, i uczuciowe. On przeciwnie, jest zasypywany propozycjami. - Jestem prawdziwym szczęściarzem - przyznaje Bartosz Gelner.

 • "Ultraviolet": Dereszowska, Gelner i Korcz dołączają do obsady

  Do obsady serialu Ultraviolet dołączyli kolejni aktorzy. Obok Marty Nieradkiewicz, Sebastiana Fabijańskigo, Agaty Kuleszy, Michała Żurawskiego, Marka Kality i Bartłomieja Topy widzowie zobaczą m.in. Magdalenę Czerwińską, Annę Dereszowską, Bartosza Gelnera, Annę Korcz i Patryka Pniewskiego. Premiera "Ultravioletu" odbędzie się jesienią 2017 r. na kanale AXN.

 • Trzy gracje w "Barwach szczęścia"

  Dwie piękne panie niedawno dołączyły do obsady serialu, a trzecia wróciła na plan po trzech latach przerwy. Ich bohaterki mają do opowiedzenia ciekawe historie.

 • "Barwy szczęścia": Na zawsze razem?

  Bartek (Bartosz Gelner) bardzo szybko dojdzie do wniosku, że nie może pozwolić na odejście Kornelii (Katarzyna Herman).

 • "Krew z krwi": Agata Kulesza wraca jako Carmen

  Bezwzględna mafia, brudne interesy, intrygi i silna kobieta walcząca o rodzinę! To właśnie serial "Krew z krwi"! Już od 12 kwietnia w każdą niedzielę w TVP2, o godz. 21:10 widzowie będą mogli oglądać premierowe odcinki drugiego sezonu tego wyjątkowego serialu. Jak Carmen (w tej roli Agata Kulesza) poradzi sobie z powrotem do "normalnego życia" i czy uda się jej odciąć się od przeszłości?

 • "Barwy szczęścia": Agnieszka puści Kasię i Łukasza z torbami?

  Wkrótce Agnieszka (Anna Dereszowska) zażąda od Kasi (Katarzyna Glinka) zwrotu pieniędzy, które pożyczyła jej na wykupienie Bartka (Bartosz Gelner) z tajskiego więzienia. Oznacza to... utratę mieszkania!

 • "Krew z krwi": Uciekając od przeszłości

  Carmen chciałaby zapomnieć o mafii. Nic z tego! Im bardziej stara się bowiem uciec od przeszłości, tym bardziej ta... depcze jej po piętach. W nowym sezonie serialu "Krew z krwi" życie dzielnej kobiety znów wisi na włosku!

 • "Barwy szczęścia": Waleria odzyska pamięć?

  Nieoczekiwanie Waleria (Ewa Ziętek) zapragnie być blisko swojego syna Bartka (Bartosz Gelner) i zdecyduje się wrócić do Warszawy. Ale nie do Stefana (Krzysztof Kiersznowski)...

 • Katarzyna Herman: Coraz szybciej, mniej poetycko i bardziej dosłownie

  - To nie jest łatwa rola - mówi o swojej serialowej bohaterce Katarzyna Herman. - Kornelia zakochała się w dużo młodszym mężczyźnie, a takie związki są piętnowane - dodaje gwiazda "Barw szczęścia".

Zdjęcia na temat: bartosz gelner
 • Mateusz Banasiuk i Bartosz Gelner
Wideo na temat: bartosz gelner
 • "Singielka": Bartosz Gelner o swojej postaci

  Bartosz Gelner dołączył do drugiego sezonu "Singielki". Jaką postać zagra?

 • Płynące wieżowce

  "Płynące wieżowce" to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz akceptacji siebie i innych. Film o bardzo mocnym ładunku emocjonalnym. Porusza temat, który przełamuje tabu i budzi kontrowersje. Główny bohater - Kuba (Mateusz Banasiuk) to młody chłopak, który mieszka razem z matką (Katarzyna Herman) i swoją dziewczyną, Sylwią (Marta Nieradkiewicz). Z pozoru życie Kuby wydaje się jasne i poukładane. Mieszka z dziewczyną, którą kocha, studiuje na...

 • Sztuka znikania

  "Sztuka znikania", nowy film twórców nominowanego do Oscara "Królika po berlińsku", jest spojrzeniem na czasy socjalizmu oczami przybysza z zupełnie innej kultury. Nieznana historia haitańskiego kapłana wudu, Amona Frémona, który na zaproszenie Jerzego Grotowskiego w 1980 roku odwiedził Polską Rzeczpospolitą Ludową. Polska była dla Amona dziwnym miejscem. Ludzie zachowywali się inaczej - godzinami stali w kolejkach, jakby chcieli pobyć razem, ale wcale ze sobą nie rozmawiali. Odprawiali...

Dyskusje na temat: bartosz gelner