• Informacje na temat:

  bartosz gelner dziewczyna

Artykuły na temat: bartosz gelner dziewczyna
 • Bartosz Gelner: Znów jest o nim głośno!

  Zwrócił na siebie uwagę 5 lat temu odważną rolą homoseksualisty w „Płynących wieżowcach” Tomasza Wasilewskiego. Bartosz Gelner miał wtedy 24 lata, grał w kilku serialach m.in. „Czas honoru” i cieszył się nagrodą za rolę Alexa w „Sali samobójców” Jana Komasy.

 • Bartosz Gelner: Kłopoty to jego specjalność

  Jego serialowy bohater z "Barw szczęścia" nieustannie ma jakieś problemy. I zawodowe, i uczuciowe. On przeciwnie, jest zasypywany propozycjami. - Jestem prawdziwym szczęściarzem - przyznaje Bartosz Gelner.

 • “Barwy szczęścia": Koszyk postawi się bogatej kochance!

  Bartek (Bartosz Gelner) postawi się Kornelii (Katarzyna Herman), jasno dając jej do zrozumienia, że nie zamierza być ani jej zabawką, ani utrzymankiem...

 • Trzy gracje w "Barwach szczęścia"

  Dwie piękne panie niedawno dołączyły do obsady serialu, a trzecia wróciła na plan po trzech latach przerwy. Ich bohaterki mają do opowiedzenia ciekawe historie.

 • "Barwy szczęścia": Bartek wciąż ma pod górkę

  ...​Jego serialowy bohater nieustannie ma jakieś problemy. I zawodowe, i uczuciowe. On przeciwnie, jest zasypywany propozycjami. - Jestem prawdziwym szczęściarzem - przyznaje aktor Bartosz Gelner.

 • "Krew z krwi": Agata Kulesza wraca jako Carmen

  Bezwzględna mafia, brudne interesy, intrygi i silna kobieta walcząca o rodzinę! To właśnie serial "Krew z krwi"! Już od 12 kwietnia w każdą niedzielę w TVP2, o godz. 21:10 widzowie będą mogli oglądać premierowe odcinki drugiego sezonu tego wyjątkowego serialu. Jak Carmen (w tej roli Agata Kulesza) poradzi sobie z powrotem do "normalnego życia" i czy uda się jej odciąć się od przeszłości?

 • "Barwy szczęścia“: Marlena wyląduje w łóżku z Bartkiem!

  Niespodziewanie Marlena (Magdalena Grąziowska) spędzi gorącą noc z Bartkiem (Bartosz Gelner). A Waleria (Ewa Ziętek) i Stefan (Krzysztof Kiersznowski) przyłapią ich razem półnagich na kanapie!

 • Miłosne dylematy

  Maria Pyrka (Iza Kuna) będzie przeżywać radosne chwile u boku Marka (Marcin Perchuć). A co wydarzy się w życiu innych bohaterów "Barw szczęścia" tuż po wakacjach?

 • Barwy szczęścia

  Jerzemu mieszkanie, zaczyna wyraźnie go adorować Odcinek 1169 Reżyseria: Olga Chajdas Scenariusz: Paweł Jurek, Joanna Didik, Iwona Strzałka Aktorzy: Magdalena Grąziowska, Bartosz Gelner, Ewa Ziętek...

 • Festiwal Filmów Polskich w Los Angeles

  Pokazem filmu "Mój rower" w reżyserii Piotra Trzaskalskiego rozpoczął się we wtorek, 8 października, w Los Angeles 14. Festiwal Filmów Polskich. W tym roku widzowie będą mogli zobaczyć 56 polskich filmów fabularnych, dokumentalnych, krótkometrażowych i animowanych.

Wideo na temat: bartosz gelner dziewczyna
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.