• Informacje na temat:

  bartosz janusz

Artykuły na temat: bartosz janusz
 • Janusz Chabior: Nie mam ciągot, żeby stać się celebrytą

  Zagrał kilkadziesiąt ról filmowych. Szerzej znany jest z seriali "Londyńczycy", "Na Wspólnej"czy "Komisarz Alex". - Lubię pracować. Nie czuję się wypalony i mam nadzieję, że tak będzie zawsze - mówi aktor Janusz Chabior.

 • Rodzinny klan Opania: Ojciec, syn i wnuk

  Ojciec, syn i wnuk. Wszystkich trzech łączy nie tylko nazwisko Opania, lecz także niekwestionowany talent. Nestor rodu, Marian, jest wybitnym artystą. Jego syn Bartosz także ma wyrobione nazwisko. Najmłodszy z całej trójki, Filip, dwa lata temu skończył szkołę aktorską. Mało kto wie jednak, że tak naprawdę wszystko zaczęło się dużo wcześniej...

 • Krauzego, "Stacja" (2001) Piotra Wereśniaka, "Haker" (2002) Janusza Zaorskiego i "Jeszcze raz" (2008) Mariusza Malca. Grał także w teatrze TV, tworząc wiele charakterystycznych kreacji, m.in...

 • "Obce ciało" Zanussiego z 12 nominacjami do Węży

  Akademia Węży ogłosiła nominacje do 4. edycji swoich nagród przyznawanych corocznie złym polskim filmom oraz ich twórcom. Nominacje zdominowało "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego.

 • "Świat według Kiepskich": Paździoch znika z serialu?

  Spore zmiany w serialu! W nowych odcinkach, które pojawią się na antenie już na wiosnę, zadebiutuje nowa postać - Janusz Marian Paździoch - syn Mariana Paździocha. W takim razie, co dalej z bohaterem granym przez Ryszarda Kotysa?

 • "Uprowadzona 3": Forest Whitaker w pogoni za Liamem Neesonem

  Zagrał właśnie detektywa w sensacyjnym dreszczowcu "Uprowadzona 3", który w piątek trafił na ekrany polskich kin. - Już wcześniej zdarzało mi się grać policjantów, podpatrywałem trochę w jaki sposób pracują, żeby wyglądać wiarygodnie - Forest Whitaker opowiada w rozmowie z RMF FM.

 • "Klan": Czakra molestuje kobiety w szkole jogi Agnieszki?

  Do Agnieszki (Paulina Holtz) zgłosi się uczestniczka zajęć prowadzonych w jej szkole jogi przez Czakrę (Bartosz Martyna). - Prowadzący... nagabuje mnie - powie i poinformuje Sokołowską, że zamierza złożyć na policji zawiadomienie o molestowaniu!

 • Węże, czyli Złote Maliny po polsku. Sprawdzamy!

  Już 1 kwietnia poznamy laureatów kolejnej edycji Węży, czyli nagród honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Zanim dowiemy się, który tytuł okaże się chałą sezonu, sprawdzamy, jak wężowych kandydatów oceniali recenzenci Interii.

 • Rusin straciła przyjaciela

  W niedawnej katastrofie polskich awionetek w Hiszpanii zginął biznesmen Janusz Zieniewicz, bliski przyjaciel Kingi Rusin .

 • 55. Krakowski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Poznaliśmy wszystkich laureatów 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W sobotę, 6 czerwca, wieczorem w kinie Kijów.Centrum odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Bohaterkami tegorocznego festiwalu okazały się polskie dokumentalistki, które zgarnęły trzy główne nagrody w Międzynarodowym Konkursie Dokumentalnym, w którym rywalizowało ze sobą 20 dokumentów z różnych stron świata.

Zdjęcia na temat: bartosz janusz
Dyskusje na temat: bartosz janusz