• Informacje na temat:

  bartosz obuchowicz dzieci

Artykuły na temat: bartosz obuchowicz dzieci
 • Bartosz Obuchowicz: Wpadłem w pułapkę wizerunkową

  Bartosz Obuchowicz (36 l.) największą popularność zdobył jako Tomek Burski w serialu "Na dobre i na złe", w którym występował przez 12 lat. Dzisiaj jest żonaty i ma trzy córki: Mariannę (12 l.), Marcelinę (8 l.) i Michalinę (1 l.). "Rewii" opowiada o tym, jak sobie radzi w domu pełnym kobiet i dlaczego zniknął z show-biznesu.

 • Powrót pingwinów! Kto w dubbingu?

  Pięć lat temu świat oszalał na punkcie pingwinów cesarskich z kreskówki "Happy Feet: Tupot małych stóp". Opowieść o śpiewających i tańczących pingwinach podczas pierwszego weekendu wyświetlania obejrzało w USA więcej widzów niż kolejne przygody Jamesa Bonda.

 • Żona Bartosza Obuchowicza robi to nawet, gdy ćwiczy!

  Katarzyna Obuchowicz (36 l.) nie ma oporów przed zamieszczaniem odważnych zdjęć na Instagramie...

 • Krylowo i sventastycznie

  "Happy Feet: Tupot małych stóp 2 3D" ("Happy Feet 2 in 3D"), reż. George Miller, Australia 2011, dystrybutor Warner Bros., premiera kinowa 2 grudnia 2011 roku.

 • Bartosz Obuchowicz kocha być tatą! Swojego stracił, gdy był dzieckiem

  Bartosz Obuchowicz (35 l.) mimo wczesnej śmierci ojca, pamięta wszystkie ich wspólne zabawy. Dziś aktor stara się być ojcem na 100 procent dla swoich trzech małych córeczek.

 • Samusionek już nie zatańczy

  Po Wojciechu Majchrzaku, "Taniec z gwiazdami" musiała opuścić aktorka Anna Samusionek. Widzowie ocenili jej taniec jako najsłabszy ze wszystkich występów w trzecim odcinku.

 • Bartosz Obuchowicz cieszy się z nowego "członka rodziny"!

  Często grał role frywolnych drani i szałaputów, dla których życie jest wielką przygodą. Ten fakt przełożył się na opinie, jakie krążyły o Bartoszu Obuchowiczu (34 l.) także w życiu prywatnym. Miał(...) kiedy na świecie pojawiła się Marianka (10 l.), a potem Marcelina (6 l.), zmienił styl życia i system wartości. Poczuł, że tylko dzieci kierują jego życie na właściwy tor. I teraz sensem wszystkiego...

 • Smakowanie życia

  W 2014 rok wkraczamy w kinie w rytmie szalonej zabawy. Bohaterowie "Wilka z Wall Street" Martina Scorsese oraz "Smaku życia 3" - trzeciej odsłony komediowej serii Cedrika Klapischa - wiedzą, co to znaczy bawić się na całego!

 • Bartosz Obuchowicz znów zostanie ojcem!

  Bartosz Obuchowicz (35 l.) i jego żona spodziewają się kolejnego dziecka!

 • Polskie filmy w roku 2005

  W 2005 roku na ekrany polskich kin wejdzie około 20 filmów polskiej produkcji. W 2004 roku było ich tylko 15. Wśród nowości można się spodziewać m.in. "Wróżb kumaka", "Mistrza" , "Trzeciego" , "Tulipanów", "W dół kolorowym wzgórzem" i "Persona non grata".

Zdjęcia na temat: bartosz obuchowicz dzieci
Wideo na temat: bartosz obuchowicz dzieci
 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

 • Dzieci Ireny Sendlerowej

  Film oparty na książce Anny Mieszkowskiej "Matka dzieci Holocaustu" opowiada o działalności bohaterskiej Polki, Ireny Sendlerowej, która podczas II wojny światowej, wraz z grupą współpracowników zainicjowała szeroko zakrojoną akcję ratowania dzieci z warszawskiego getta. Film koncentruje się przede wszystkim na ukazaniu wkładu narodu polskiego w ratowanie Żydów. Pokazane są tam zarówno wątki współpracy Ireny z Radą Pomocy Żydom - Żegotą, jak i jej bliska relacja z Kościołem. Dzięki szeroko...

Dyskusje na temat: bartosz obuchowicz dzieci
 • Re: "Pierwsza miłość": Bartosz Obuchowicz dołączył do obsady!

  Gwiazdor??? Z całym szacunkiem gwiazdorem to jest Jack Nicholson albo Al Pacino. Jak na warunki polskie gwiazdorami to są np. Gajos, Kondrat czy Dorociński. Ten koleś to jest koleś grający w serialu, który powinien zatrudnić stylistę bo ubiera się nadal jak w latach 90-tych gdy prowadził programy dla dzieci a jest już po 30-tce.