• Informacje na temat:

  bartosz obuchowicz z córką

Artykuły na temat: bartosz obuchowicz z córką
 • Bartosz Obuchowicz marzy o synu?

  Bartosz Obuchowicz (36 l.) i jego żona mają trzy córki. Zdecydują się na kolejne dziecko?

 • Kto wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Młody aktor Bartosz Obuchowicz i jego partnerka Kinga Jurecka najbardziej przypadli do gustu zarówno jury, jak i widzom piątej edycji "Tańca z gwiazdami".

 • Bartosz Obuchowicz znów zostanie ojcem!

  Bartosz Obuchowicz (35 l.) i jego żona spodziewają się kolejnego dziecka!

 • Kuba Wojewódzki znów kręci

  spotkania m.in. z Bartoszem Obuchowiczem i Marią Niklińską (ostatnio zagrała Tosię, córkę Judyty z "Ja wam pokażę").

 • Bartosz Obuchowicz: Wpadłem w pułapkę wizerunkową

  Bartosz Obuchowicz (36 l.) największą popularność zdobył jako Tomek Burski w serialu "Na dobre i na złe", w którym występował przez 12 lat. Dzisiaj jest żonaty i ma trzy córki: Mariannę (12 l.), Marcelinę (8 l.) i Michalinę (1 l.). "Rewii" opowiada o tym, jak sobie radzi w domu pełnym kobiet i dlaczego zniknął z show-biznesu.

 • Stenka i Frycz jeszcze raz

  Komedia romantyczna "Jeszcze raz" o miłosnych perypetiach matki i córki - z Danutą Stenką, Janem Fryczem, Anią Antonowicz i Przemkiem Cypryańskim w rolach głównych - trafi na ekrany polskich kin 4 stycznia.

 • Bartosz Obuchowicz po raz trzeci zostanie ojcem

  Bartosz Obuchowicz (35 l.) zdradził, że wraz z żoną oczekuje narodzin trzeciego dziecka. Aktor nie chce jednak wiedzieć, czy będzie to syn, czy trzecia córka.

 • Święta gwiazd filmu "Ja wam pokażę!"

  Ekipa filmu "Ja wam pokażę!" uczestniczyła już w jednych świętach Bożego Narodzenia, gdyż akcja obejmuje także świąteczny okres. Teraz aktorzy występujący w tej filmowej adaptacji popularnej powieści Katarzyny Grocholi, zdradzili, jak spędzą prawdziwe święta.

 • Bartosz Obuchowicz został po raz trzeci ojcem!

  Żona Katarzyna urodziła mu trzecią córkę, Michalinę. Bartosz Obuchowicz (35 l.) tradycyjnie już był przy porodzie i przecinał pępowinę. - Bardzo cieszę się, że to dziewczynka. W końcu mam(...) z dziadkami nad morze. Obuchowicz musi się nacieszyć na zapas, bo wkrótce wyjeżdża służbowo do Madrytu. Będzie aż dziewięć dni bez żony i córki. - Już za nimi tęsknię - westchnął. *** Zobacz więcej...

 • Ruszyły treningi do piątej edycji "Tańca z gwiazdami". Wśród stawiających pierwsze kroki na parkiecie jest Kasia Tusk - informuje "Fakt".

Zdjęcia na temat: bartosz obuchowicz z córką
Wideo na temat: bartosz obuchowicz z córką
 • Sztuka znikania

  "Sztuka znikania", nowy film twórców nominowanego do Oscara "Królika po berlińsku", jest spojrzeniem na czasy socjalizmu oczami przybysza z zupełnie innej kultury. Nieznana historia haitańskiego kapłana wudu, Amona Frémona, który na zaproszenie Jerzego Grotowskiego w 1980 roku odwiedził Polską Rzeczpospolitą Ludową. Polska była dla Amona dziwnym miejscem. Ludzie zachowywali się inaczej - godzinami stali w kolejkach, jakby chcieli pobyć razem, ale wcale ze sobą nie rozmawiali. Odprawiali...

 • Lęk wysokości

  Głównym bohaterem "Lęku wysokości" jest Tomek - młody reporter telewizyjny, którego ojciec trafia na oddział psychiatryczny. Tomek jest jedyną osobą, która może mu pomóc. Postanawia sprzedać mieszkanie ojca bez jego wiedzy. Wraz z kolejnymi wizytami w szpitalu zanurza się w świat przeżyć chorego i dowiaduje się nowych rzeczy także o sobie. - To jest historia inspirowana wydarzeniami z życia. Zmaganie się z chorobą ojca towarzyszyło mi przez wiele lat. Próbowałem sobie z tym radzić i...

 • TOTART czyli odzyskiwanie rozumu

  Rozwichrzona, porywająca opowieść o gdańskiej formacji artystycznej TOTART, która swoimi obrazoburczo-prześmiewczymi ujawnieniami rozsadzała ponurą, PRL-owską rzeczywistość lat 80-tych ubiegłego wieku. Z TOTARTu wywodzą się takie postaci naszej kontr- i pop-kultury jak Paweł Końjo Konnak, Ryszard Tymon Tymański, Darek Brzóska Brzóskiewicz czy Paweł Paulus Mazur. Co z totartowych ideałów udało się uratować w skomercjalizowanej rzeczywistości po roku 1989? I co się właściwie stało z duchowym...