• Informacje na temat:

  bartosz porczyk z zona

Artykuły na temat: bartosz porczyk z zona
 • "Barwy szczęścia": Niezdecydowany Adam. Rozmowa z Bartoszem Porczykiem

  Gdy mówi o aktorstwie, świecą mu się oczy - to pasja. Znakomicie radzi sobie w teatrze i przed kamerą. Niedawno dołączył do obsady "Na dobre i na złe", a Adam, którego gra w "Barwach szczęścia", kolejny raz spróbuje ułożyć sobie życie z Sarą. Jego plan skomplikuje się, kiedy dowie się, że zostanie ojcem dziecka Agnieszki.

 • "Galeria": Piekielnie trudne sceny

  Ola Kisio pierwszą kobietą Kuby Wróblewskiego? Oboje nie znali się i spotkali się po raz pierwszy na planie "Galerii". Z marszu czekało na nich trudne zadanie - sceny miłosne.

 • "Na dobre i na złe": Kłamstwa w imię miłości. Rozmowa z Bartoszem Porczykiem

  Znakomicie radzi sobie na deskach teatralnych, ale nie rezygnuje z pracy przed kamerą. Od lat gra Adama w "Barwach szczęścia", a teraz dołączył do obsady "Na dobre i na złe". Jego bohater doktor Dębski, mąż Sylwii Mróz, wpadnie w tarapaty, gdy okaże się, że Beata, z którą ma romans, zaszła w ciążę.

 • Nowe twarze w "Galerii"

  Wkrótce w "Galerii" zobaczymy kilka nowych postaci. Sporo namieszają w życiu bohaterów. Będą intrygować, kochać, zdradzać, szantażować.

 • "Na dobre i na złe": Kłamstwa Roberta wyjdą na jaw!

  Dębskiemu (Bartosz Porczyk) przyjdzie w końcu zapłacić za prowadzenie podwójnego życia.

 • Widawska w nowym serialu

  Już od marca na antenie TVP2 pojawi się nowy serial "Apetyt na życie" w reżyserii Michała Rogalskiego. Jego bohaterowie to grupa przyjaciół, którzy poznali się podczas studenckich wyjazdów zarobkowych. W jednej z głównych ról zobaczymy Darię Widawską.

 • "Na dobre i na złe": Podwójne życie doktora

  Robert Dębski (Bartosz Porczyk), mąż Sylwii Mróz (Magdalena Turczeniewicz), nadal będzie prowadził podwójne życie.

 • "Barwy szczęścia": Będzie się działo

  Prawdziwe problemy, mocno zarysowane postacie i dynamiczna akcja - warto oglądać nowe odcinki serialu "Barwy szczęścia".

 • "Na dobre i na złe": Romans trwa nadal

  Sylwia (Magdalena Turczeniewicz) powie Robertowi (Bartosz Porczyk) o plotce dotyczącej jego romansu, ale Dębski wszystkiemu zaprzeczy. Doktor Mróz uwierzy w zapewnienia męża i pokłóci się z Radwanem (Mateusz Damięcki). A Beata (Marysia Góralczyk) podsłucha ich rozmowę i w ten sposób dowie się, że ukochany ma żonę. Na domiar złego Robert wpadnie na pomysł, by wmówić kochance, że płód ma ciężką...

 • Trzeci sezon "Galerii" w styczniu w TVP 1

  3 stycznia 2014 na antenę Jedynki wraca serial "Galeria". W nowym, trzecim sezonie widzowie mogą liczyć na niespodziewane zwroty akcji i nowych bohaterów.

Wideo na temat: bartosz porczyk z zona
 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…