• Informacje na temat:

  bartosz waglewski

Artykuły na temat: bartosz waglewski
 • Fisz Emade na Open'er Festival 2015

  Organizatorzy gdyńskiego festiwalu poinformowali, że w dniach 16-22 lutego poznamy krajowych wykonawców, którzy pojawią się na Open'erze. Na pierwszy ogień ogłoszono formację Fisz Emade.

 • Najlepsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Przed niektórymi płytami staraliśmy się ostrzegać, ale w 2014 roku ukazało się też sporo wydawnictw, które zostaną z nami na dłużej. Oto najlepiej oceniane płyty ostatnich 12 miesięcy przez recenzentów Interii.

 • Nowy projekt Waglewskich

  Kim Nowak to nazwa nowego projektu Fisza i Emade, czyli braci Bartosza i Piotra Waglewskich.

 • Fisz prezenterem w Radiostacji

  Zmiany personalne w Radio stacji przynajmniej w jednym przypadku spodobają się jej wiernym słuchaczom, a na pewno tej ich części, która zainteresowana jest muzyka hiphopową. W poniedziałki od godz. 22.00, na antenie swój program prowadzić będzie Bartosz Waglewski, znany bardziej jako Fisz.

 • Katarzyna Groniec: Czas na zmianę estetyki

  Na nową płytę "Pin-Up Princess" Katarzyny Groniec sześć piosenek napisał Wojciech Waglewski (Voo Voo). To zapowiedź stylistycznych zmian, o których mówi sama wokalistka.

 • "Nagroda za twórcze poszukiwania, wyznaczanie standardów na krajowej scenie, nową definicję hip hopu i konsekwentny kurs pod prąd " - tak brzmi uzasadnienie werdyktu przyznającego Paszport "Polityki" w kategorii muzyka popularna Fiszowi i Emade.

 • Dla kogo muzyczny "Paszport"?

  Braterski duet Fisz i Emade, znana z "Idola" wokalistka Ania Dąbrowska i zwana "pierwszą damą polskiego clubbingu" Novika to trójka nominowanych do "Paszportów" w kategorii muzyka popularna, nagród przyznawanych przez tygodnik "Polityka". "Mijający rok nie przyniósł rewelacji, które pogodziłyby zróżnicowane gusta fanów i recenzentów" - czytamy w redakcyjnym komentarzu.

 • Kim Nowak w Mieście Muzyki

  W najbliższej audycji z cyklu Star DJ , w Mieście Muzyki, dowiecie się jakiej muzyki słuchają członkowie zespołu Kim Nowak.

 • Alicja Janosz kończy pracę nad płytą

  Po prawie 9 latach przerwy od wydania debiutanckiego albumu Alicja Janosz kończy pracę nad kolejną, tym razem dojrzałą i autorską płytą. Premiera planowana jest na jesień, ale pierwszy singel ukaże się jeszcze przed wakacjami.

 • Najwięcej Fryderyków dla Acid Drinkers!

  Cztery Fryderyki 2011 otrzymała metalowa grupa Acid Drinkers, a trzy powędrowały w ręce Moniki Brodki.

Wideo na temat: bartosz waglewski
 • Sztuka znikania

  "Sztuka znikania", nowy film twórców nominowanego do Oscara "Królika po berlińsku", jest spojrzeniem na czasy socjalizmu oczami przybysza z zupełnie innej kultury. Nieznana historia haitańskiego kapłana wudu, Amona Frémona, który na zaproszenie Jerzego Grotowskiego w 1980 roku odwiedził Polską Rzeczpospolitą Ludową. Polska była dla Amona dziwnym miejscem. Ludzie zachowywali się inaczej - godzinami stali w kolejkach, jakby chcieli pobyć razem, ale wcale ze sobą nie rozmawiali. Odprawiali...

 • Lęk wysokości

  Głównym bohaterem "Lęku wysokości" jest Tomek - młody reporter telewizyjny, którego ojciec trafia na oddział psychiatryczny. Tomek jest jedyną osobą, która może mu pomóc. Postanawia sprzedać mieszkanie ojca bez jego wiedzy. Wraz z kolejnymi wizytami w szpitalu zanurza się w świat przeżyć chorego i dowiaduje się nowych rzeczy także o sobie. - To jest historia inspirowana wydarzeniami z życia. Zmaganie się z chorobą ojca towarzyszyło mi przez wiele lat. Próbowałem sobie z tym radzić i...

 • TOTART czyli odzyskiwanie rozumu

  Rozwichrzona, porywająca opowieść o gdańskiej formacji artystycznej TOTART, która swoimi obrazoburczo-prześmiewczymi ujawnieniami rozsadzała ponurą, PRL-owską rzeczywistość lat 80-tych ubiegłego wieku. Z TOTARTu wywodzą się takie postaci naszej kontr- i pop-kultury jak Paweł Końjo Konnak, Ryszard Tymon Tymański, Darek Brzóska Brzóskiewicz czy Paweł Paulus Mazur. Co z totartowych ideałów udało się uratować w skomercjalizowanej rzeczywistości po roku 1989? I co się właściwie stało z duchowym...