• Informacje na temat:

  bartosz żukowski i żona

Artykuły na temat: bartosz żukowski i żona
 • Bartosz Żukowski: Czy chce odebrać żonie mieszkanie?

  Rozwód Bartosza Żukowskiego (41 l.) i jego żony jeszcze nie tak szybko...

 • Bartosz Żukowski: Rodzina najważniejsza!

  Utalentowany aktor, który zagrał w wielu filmach i serialach. Jednak prawdziwy rozgłos przyniósł mu "Świat według Kiepskich".

 • Bartosz Żukowski wygrał w sądzie! Żona aktora jest wściekła!

  Bartosz Żukowski (43 l.) od dobrych kilkunastu miesięcy toczy batalię z żoną w sądzie o alimenty dla ich córki Poli (10 l.). Pod koniec marca odbyła się już kolejna rozprawa i jej wynik nieco zaskoczył żonę aktora.

 • Jestem zupełnie innym człowiekiem

  Po latach przerwy Bartosz Żukowski, czyli Walduś Kiepski, wrócił do seriali. - Musiałem odpocząć. Zdobywałem też nowe doświadczenia - mówi aktor. Teraz oglądamy go jako gangstera.

 • Bartosz Żukowski: Emocje sięgnęły zenitu

  ...się za zamkniętymi drzwiami? - Teraz nie mogę o tym rozmawiać, ale po zakończeniu procesu wydam oświadczenie - obiecał "Twojemu Imperium" Bartosz Żukowski. Jego żona również nabrała wody w usta. Od(...)Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że po ponad trzyletniej wojnie rozwodowej aktor Bartosz Żukowski (42 l.) i prawniczka Ewa Coll (44 l.) są bliscy porozumienia. Ale teraz wygląda na to, że...

 • Kiepscy: Walduś bierze ślub!

  Na wiosnę telewidzów Polsatu czeka spory szok. A wszystko za sprawą piętnastu absolutnie premierowych odcinków serialu "Świat według Kiepskich" w reżyserii Patricka Yoki. Nie tylko coś drgnie, ale śmiało można powiedzieć, że coś wielkiego i niespodziewanego wstrząśnie rodziną Kiepskich, zamieszkałą przy ulicy Ćwiartki 3/4.

 • Bartosz Żukowski coraz gorzej znosi "wojnę" z żoną?

  Bartosz Żukowski (40 l.) wciąż nie dogaduje się ze swoją żoną. Dla dobra córki aktor nie zamierza jednak odpuszczać...

 • Zrobi się... jeszcze śmieszniej

  Gdy w 1999 roku obejrzeliśmy 1. odcinek sitcomu "Świat według Kiepskich", nikt nie przypuszczał, że... stanie się tak popularny. - Ale się stał! Pewnie dlatego, że nasze wady pokazuje w krzywym zwierciadle! - mówi grający w nim Bartosz Żukowski.

 • Bartosz Żukowski kłóci się z żoną na ulicy!

  Bartosz (40 l.) i Ewa Żukowscy wciąż na wojennej ścieżce. Napiętą sytuację musiał łagodzić patrol policji!

 • Na planie Kiepskich

  "Świat według Kiepskich" jest jednym z najdłużej emitowanych i cieszących się sympatią widzów seriali. Jego twórcy już pracują nad kolejnymi odcinkami komediowej opowieści o zwariowanej "przeciętnej" rodzinie, której głową jest Ferdek Kiepski (Andrzej Grabowski).

Zdjęcia na temat: bartosz żukowski i żona
Wideo na temat: bartosz żukowski i żona
 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…

Dyskusje na temat: bartosz żukowski i żona