• Informacje na temat:

  bartosz żukowski w mieszkaniu

Artykuły na temat: bartosz żukowski w mieszkaniu
 • "Komisarz Alex": Bartosz Żukowski po raz trzeci u boku Aleksa

  W 5. odcinku 12. serii "Komisarza Aleksa" w jednym z gościnnych epizodów pojawi się Bartosz Żukowski, czyli Waldek Kiepski ze "Świata według Kiepskich". Popularnego aktora już po raz trzeci zobaczymy u boku czworonożnego detektywa - tym razem jako... mafijnego bossa.

 • Sebastian Mila w "Świecie według Kiepskich"!

  5 stycznia we wrocławskim studiu ATM Grupy rozpoczęły się zdjęcia do kolejnych odcinków "Świata według Kiepskich". W nowym sezonie sitcomu pojawi się, głównie za sprawą efektów komputerowych, Krzysztof Ibisz, a gościem specjalnym będzie Sebastian Mila!

 • Bartosz Żukowski: Czy chce odebrać żonie mieszkanie?

  Rozwód Bartosza Żukowskiego (41 l.) i jego żony jeszcze nie tak szybko...

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • Bartosz Żukowski zdenerwowany rozwodem?

  ...​Rozwód wywołuje wiele emocji po obu stronach. Nie inaczej jest w przypadku gwiazdora „Świata według Kiepskich”, Bartosza Żukowskiego (41 l.).

 • Jestem zupełnie innym człowiekiem

  Po latach przerwy Bartosz Żukowski, czyli Walduś Kiepski, wrócił do seriali. - Musiałem odpocząć. Zdobywałem też nowe doświadczenia - mówi aktor. Teraz oglądamy go jako gangstera.

 • Bartosz Żukowski: Emocje sięgnęły zenitu

  Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że po ponad trzyletniej wojnie rozwodowej aktor Bartosz Żukowski (42 l.) i prawniczka Ewa Coll (44 l.) są bliscy porozumienia. Ale teraz wygląda na to, że(...) się za zamkniętymi drzwiami? - Teraz nie mogę o tym rozmawiać, ale po zakończeniu procesu wydam oświadczenie - obiecał "Twojemu Imperium" Bartosz Żukowski. Jego żona również nabrała wody w usta. Od...

 • Nie wstydzę się za Waldusia

  Bartosz Żukowski - z wykształcenia prawnik, aktor z wyboru. Nie słucha plotek i marzy o roli z Fredry.

 • Bartosz Żukowski: Do rozwodu jeszcze daleko!

  Sprawa rozwodowa Bartosza Żukowskiego (42 l.) i jego żony, prawniczki Ewy Coll, ciągnie się już ponad półtora roku. I wciąż nie widać światełka w tunelu, bowiem małżonkowie nie mogą porozumieć się w kwestii opieki nad ich siedmioletnią córką Polą. Aktor chciałby, żeby dziecko po rozwodzie zostało z nim, na co żona nie chce się zgodzić. Z przecieków z sądu wynika, że Bartosz Żukowski walczy...

 • Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu "Świata według Kiepskich"

  Na początku stycznia 2014 r. we Wrocławiu w hali ATM ruszyły zdjęcia do kolejnej serii kultowego już "Świata według Kiepskich". W nowych odcinkach Kiepscy będą chcieli sprzedać mieszkanie i wyjechać w ciepłe kraje, Mariolka niespodziewanie przyczyni się do dymisji jednego z ministrów, a Ferdek trafi do więzienia.