• Informacje na temat:

  barwy szczęścia jadzia

Artykuły na temat: barwy szczęścia jadzia
 • "Barwy szczęścia": Dylematy Danki

  Jej dzieci są już na tyle duże, że może iść po swoje zawodowo bez obawy, że coś zaniedba jako mama. Dołączyła do obsady serialu „Barwy szczęścia” i zadebiutowała w roli pisarki. Napisała, razem z dziesięcioletnią córką Zosią, książkę „Potworaki Usypiaki” o lękach, które mają najmłodsi.

 • "Barwy szczęścia": Ją też uśmiercą?

  Jedna z największych gwiazd "Barw szczęścia", Izabela Kuna, postanowiła pożegnać się z serialem. To kolejna aktorka, która opuszcza produkcję. Dlaczego tak się dzieje? Czy zbliża się koniec popularnej telenoweli, którą Polacy tak uwielbiają?

 • "Barwy szczęścia": Stanisława Celińska bardzo chce znów podobać się... sobie!

  Stanisława Celińska, czyli Amelia z "Barw szczęścia", przyznaje, że kiedy pogodziła się z myślą, iż najlepsze lata swojego życia ma już za sobą i jest po prostu starszą panią, przestało jej zależeć na tym, żeby komukolwiek się podobać. Ostatnio jednak aktorka doszła do wniosku, że powinna zrzucić kilka kilogramów, by podobać się... sobie.

 • "Barwy szczęścia": Śmierć Górki

  Nic nie zapowiada tej tragedii. Kasia odwiedza rodziców, którzy opowiadają jej o swoich planach. Nagle Jadzia traci przytomność. Od tej chwili już nic w tym domu nie będzie takie, jak wcześniej.

 • "Barwy szczęścia": Stefan ma ciemnoskórą córkę Carinę!

  Carina (Divine Kitenge) zwierzy się Radkowi (Filip Kosior), że przyjechała do Polski, by odszukać mężczyznę, z którym jej matka miała romans dokładnie ćwierć wieku. - To mój ojciec - powie dziewczyna, pokazując szefowi zdjęcie... Stefana w 1831. odcinku "Barw szczęścia". Jeszcze tego samego dnia Morawski odwiedzi Górkę, ale ten zapewni go, że w 1993 roku nie był we Francji, więc nie może być...

 • "Wkręceni" na DVD i Blu-ray

  W czwartek, 5 czerwca na płytach Blu-ray i DVD ukazuje się komedia Piotra Wereśniaka "Wkręceni". Film, w którym w głównych rolach zobaczymy Piotra Adamczyka, Bartosza Opanię i Pawła Domagałę, obejrzało w kinach 800 tysięcy widzów.

 • "Barwy szczęścia": Krystyna Tkacz dołączyła do obsady serialu. Wiemy, kogo zagra!

  Wkrótce w "Barwach szczęścia" pojawi się nowa postać - sympatyczna pani Irenka, którą Ludwik (Marek Lewandowski) i Stefan (Krzysztof Kiersznowski) poznają podczas pobytu w... sanatorium. W roli uroczej emerytki zobaczymy znakomitą aktorkę Krystynę Tkacz, czyli niezapomnianą Michalikową ze "Zmienników" i Kotkową z "Alternatywy 4".

 • "Barwy szczęścia": Rola trafiona w dziesiątkę - rozmowa z Krzysztofem Antkowiakiem

  W zeszłym roku nagrał bożonarodzeniową piosenkę „Barw szczęścia” w duecie ze Stanisławą Celińską, a teraz dołączył do obsady serialu! Gra Wolana – znanego muzyka, który z powodu zawirowań życiowych został bezdomnym.

 • "Barwy szczęścia": Waleria zarzuci Stefanowi romans i odejdzie od niego!

  ...i powiedzieć jej całą prawdę o tym, co łączy go z Cariną. - Ona jest moją córką - wyszepcze, gdy spotka ją w kościele w 1858. odcinku "Barw szczęścia" (emisja 8 maja w TVP2). To nie twoja wina...

 • Barwy szczęścia

  Kostek jest zaintrygowanym nowym klientem pubu, Tadeuszem. Mężczyzna całymi dniami przesiaduje w lokalu, gdzie spotyka się różnymi osobami. Jeleń zastanawia...

Dyskusje na temat: barwy szczęścia jadzia