• Informacje na temat:

  barwy szczęścia kasia urodzi

Artykuły na temat: barwy szczęścia kasia urodzi
 • "Barwy szczęścia": Premierowe odcinki od 27 sierpnia

  Nowy sezon "Barw szczęścia" to emocjonalny miks zabawnych, wzruszających i momentami zapierających dech w piersi wydarzeń, w których uczestniczyć będą bohaterowie tego najpopularniejszego w Polsce serialu codziennego.

 • Katarzyna Zielińska będzie miała synka!

  Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia") zostanie mamą na początku lutego 2015 roku. Aktorce nie udało się utrzymać w tajemnicy przed mediami płci swego pierwszego dziecka. Wiadomo już, że urodzi chłopca!

 • Barwy szczęścia

  ...wyjechać do Włoch do Pawła i Julii, którym niedawno urodziła się córka Blanka. Plany Marczaków krzyżuje tragiczny wypadek na budowie.

 • "Barwy szczęścia": Przegra walkę z rakiem

  Widzowie "Barw szczęścia" jesienią przeżyją smutne chwile.

 • "Barwy szczęścia": Łukasz ma dziecko!

  Przed nami kolejny tydzień z "Barwami szczęścia"… Co tym razem wydarzy się w serialu?

 • Barwy szczęścia

  ...ciążę. Dziewczyna mówi, że urodziła córkę, ale nie chce o tym rozmawiać. Z płaczem wybiega z salonu.

 • "Barwy szczęścia": Dumny dziadek

  Stefan (Krzysztof Kiersznowski) straci głowę dla swego malutkiego wnuczka. Stwierdzi, że chłopczyk, którego urodziła Carina (Divine Kitenge-Martyńska), odziedziczył po nim geny i z pewnością wyrośnie na wspaniałego mężczyznę. Dumny dziadek postanowi przekonać Kaśkę (Katarzyna Glinka), by wybrała się z nim do szpitala i poznała Stefcia...

 • "Barwy szczęścia": Sekrety z przeszłości

  ...ich więcej? - Te informacje są objęte tajemnicą... Kilka dni później Łukasz zobaczy w końcu kobietę, która urodziła jego córkę... Izę Małek (w tej roli Agnieszka Warchulska) - artystkę i właścicielkę galerii sztuki, ale przede wszystkim matkę 6-letniej Paulinki. Czy dziennikarz nawiąże kontakt ze swoją drugą rodziną? I jak na wiadomość, że Ksawcio ma siostrę, zareaguje Kasia?

 • "Barwy szczęścia": Agnieszka Warchulska dołącza do obsady!

  Do obsady "Barw szczęścia" dołączyła 47-letnia obecnie Agnieszka Warchulska, której bohaterka Iza Małek zaburzy z wielkim trudem wypracowany spokój w małżeństwie Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki).

 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Zielińska będzie miała synka?

  Katarzynie Zielińskiej, czyli Marcie Walawskiej z "Barw szczęścia", nie udało się utrzymać w tajemnicy przed mediami płci swego pierwszego dziecka, które przyjdzie na świat na początku nadchodzącego roku. Aktorka najprawdopodobniej urodzi chłopca.

Wideo na temat: barwy szczęścia kasia urodzi
 • Połów szczęścia w Jemenie

  Co mogło połączyć dwójkę tak różnych ludzi? Zamknięty w sobie Fred (Ewan McGregor) pracuje dla rządowego departamentu ds. rybołówstwa i nie może odnaleźć życiowej drogi tkwiąc w nieudanym małżeństwie. Piękna i odnosząca sukcesy Harriet (Emily Blunt) jest energiczną managerką w wielkiej korporacji. Poznają się za sprawą pewnego szalonego marzenia jemeńskiego szejka, który chce sprowadzić ławicę łososi na... pustynię! W sfinansowanie projektu zaangażowany jest brytyjski rząd - władze Wielkiej...

 • Jak urodzić i nie zwariować

  Telewizyjna guru fitnessu Jules (Diaz) i gwiazdor tanecznego show Evan (Matthew Morrison) odkryją, że ich celebryckie życie na wysokich obrotach to nic w porównaniu z przygotowaniami do porodu. Wendy (Elizabeth Banks) właśnie znajduje się w epicentrum burzy hormonów, a gromy, z imponującą precyzją, trafiają w jej męża Gary'ego (Ben Falcone). Para szuka zrozumienia wśród towarzyszy niedoli w ciążowej grupie wsparcia. Podobnie radzi sobie Alex (Rodrigo Santoro), który uczęszcza na spotkania...

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...