• Informacje na temat:

  barwy szczęścia natasza

Artykuły na temat: barwy szczęścia natasza
 • "Komisarz Alex": Katarzyna Sawczuk wciąż nie wie, czy chce być aktorką, czy piosenkarką!

  Katarzyna Sawczuk, którą po wakacjach zobaczymy w jednym z odcinków 7. serii „Komisarza Aleksa” oraz w „Barwach szczęścia”, a niedawno oglądaliśmy w serialu „Czas honoru. Powstanie”, wciąż nie może się zdecydować, czemu – aktorstwu czy śpiewaniu – chce poświęcić swoje życie...

 • Zagra Ulę Brzydulę!

  Nie Natasza Urbańska, lecz znana z serial u "Barwy szczęścia" Julia Kamińska wcieli się w tytułową postać polskiej wersji "Brzyduli Betty". Za kamera stanie Wojciech Smarzowski ("Wesele")

 • Znów wystąpi w... "Tańcu z gwiazdami"

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", to aktorka, która nie musi martwić się o zaproszenia do udziału w popularnych programach, bo stacje telewizyjne wręcz prześcigają się w propozycjach dla niej. Kasia właśnie dostała kolejną ofertę nie do odrzucenia!

 • Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia") i Piotr Adamczyk ("Czas honoru") zdobyli statuetki Telekamer "Tele Tygodnia" 2011 dla najlepszych aktorów. W kategoriach serialowych triumfowały: "Barwy szczęścia" (serial codzienny) i "Ojciec Mateusz" (serial cotygodniowy).

 • Weekend w serialach

  Długosz mogła ukraść pieniądze. "Barwy szczęścia" odc. 1559 By przekonać dziadków do Pawła, Agata zaprasza ich na pokaz filmu stworzonego przez ukochanego. Tymczasem Hubert nadal kłóci się z siostrą(...) się domem weselnym Traczyka. Samanta, Oksana i Natasza witają wójta, który wyszedł z aresztu. Okazuje się, że nie postawiono urzędnikowi żadnych zarzutów. Radość wójta nie trwa jednak długo, gdyż...

 • Z kim zatańczy Zielińska?

  Kasia Zielińska ("Barwy szczęścia", "Och, Karol 2") już ostro trenuje, przygotowując się do "Tańca z gwiazdami"! Ujawniamy, że jej partnerem został Rafał Maserak, który wygrał już dwie edycje tanecznego show - z Anną Muchą i Julią Kamińską.

 • Serialowy przewodnik

  Romie o związku Kingi z Iwem. Barwy szczęścia odc. 1876 Ku zaskoczeniu Krystyny, jej nowy adorator nagle znika. Zostaje po nim tylko... niezapłacony rachunek za leczenie zębów w gabinecie Anety(...) i z bronią w ręku. Gdy zdjęcie pojawia się w internecie, notowania senatora znowu gwałtownie spadają. W tym samym czasie Sandra ogląda w sieci filmiki, które wrzuca Natasza. Bardzo wyraźnie na nich widać...

 • Trzyma aktorów na krótkiej smyczy

  - Mogłabym już nie pracować, bo mam prawa do swojej twórczości, na emeryturę wystarczy tantiem. Trochę w końcu było tych moich produkcji, więc z głodu nie umrę - mówi królowa polskich seriali, Ilona Łepkowska.

 • Nowy numer "Świata Seriali"

  ..."Pierwsza miłość": Izabela i Artur - prawdziwe uczucie czy cyniczna gra? "Instynkt": Szczera rozmowa z Marietą Żukowską, serialową podkomisarz Olą "Barwy szczęścia": Ksawery zdradza Kaśkę! To już koniec wielkiej miłości? "M jak miłość": Natasza ma białaczkę! Trwa desperacka walka o jej życie... Ring uczuć - Elżbieta pisze list do Moniki. Co wyzna córce? Z ostatniej chwili - Kryzys w branży soap...

 • "Wieczór z Nataszą" Urbańską...

  Nowy show muzyczno-taneczny z udziałem Nataszy Urbańskiej autorstwa Janusza Józefowicza będzie nosił tytuł "Wieczór z Nataszą". Program oglądać będziemy mogli po wakacjach w niedzielne wieczory o 21:10.

Wideo na temat: barwy szczęścia natasza
 • Połów szczęścia w Jemenie

  Co mogło połączyć dwójkę tak różnych ludzi? Zamknięty w sobie Fred (Ewan McGregor) pracuje dla rządowego departamentu ds. rybołówstwa i nie może odnaleźć życiowej drogi tkwiąc w nieudanym małżeństwie. Piękna i odnosząca sukcesy Harriet (Emily Blunt) jest energiczną managerką w wielkiej korporacji. Poznają się za sprawą pewnego szalonego marzenia jemeńskiego szejka, który chce sprowadzić ławicę łososi na... pustynię! W sfinansowanie projektu zaangażowany jest brytyjski rząd - władze Wielkiej...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

Dyskusje na temat: barwy szczęścia natasza