• Informacje na temat:

  basia hetmańska

Artykuły na temat: basia hetmańska
 • Candy Girl o odchudzaniu: Jadłam tylko jabłka i chrom!

  Basia Hetmańska, która do niedawna posługiwała się pseudonimem Candy Girl, opowiedziała, dzięki czemu ma taką idealną sylwetkę...

 • Wszystko czego dziś chce

  Na lato zapowiadana jest premiera debiutanckiej płyty Candy Girl, uznawanej za jedną z najciekawszych młodych wokalistek klubowo-popowych w Polsce. Album zapowiada "Wszystko czego dziś chcę" , nowa wersja przeboju Izabeli Trojanowskiej z lat 80.

 • "Ja jeszcze swoje pokażę"

  Pamiętacie "aferę drinkową" między śpiewającą blogerką Sarą May a DJ Adamusem? Poszło o komentarze tej pierwszej na temat innej wokalistki Candy Girl, prywatnie partnerki DJ-a. - Nie znam się z tą osobą - mówi nam o Sarze Candy Girl.

 • Kuchennymi drzwiami do Opola

  Klubowo-popowa wokalistka Candy Girl do konkursu Premier na festiwalu w Opolu załapała się rzutem na taśmę. Czy jej piosenka "Yeah!" rozrusza amfiteatr?

 • Zaskakujący ulubieńcy Candy Girl

  Uznawana za nadzieję polskiej sceny klubowej Candy Girl opowiedziała nam o swoich muzycznych ulubieńcach. Nie zabrakło dość zaskakujących nazw...

 • Candy Girl utknęła na lotnisku

  W czasie przesiadki w drodze do Chin Candy Girl i DJ Adamus utknęli na lotnisku w Amsterdamie w związku z chmurą wulkanicznego pyłu, która sparaliżowała ruch lotniczy nad Europą.

 • Steczkowska w Opolu!

  Znamy wykonawców, którzy pojawią się w Konkursie Premier na festiwalu w Opolu w miejsce zdyskwalifikowanej Nataszy Urbańskiej oraz Urszuli, która wycofała swoją piosenkę.

 • Candy Girl goni króliczka

  Po długich oczekiwaniach w końcu ukazała się debiutancka płyta młodej wokalistki Candy Girl. Album "Hałas w mojej głowie" promuje trzeci już singel "Czas (Siłę w sobie mam)", do którego teledysk możecie zobaczyć tylko u nas!

 • Candy Girl jak Lady GaGa

  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z planu teledysku "Lick It" Candy Girl. Młoda wokalistka zaprezentowała się w pięciu kostiumach, a jeden z nich mocno przypomina jedną z wielu kreacji Lady GaGi.

 • Polskie gwiazdy życzą

  Czego i jak życzą Wam na najbliższe święta i nowy rok znani polscy wykonawcy?

Wideo na temat: basia hetmańska
 • Dzień dobry, kocham cię

  Szymon (Aleksy Komorowski) pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego, zarówno pacjentki, jaki i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest młoda pielęgniarka Pati (Olga Frycz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach, Basia (Barbara Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada - i to dosłownie - na ulicy. Seria...

 • Sierpniowe niebo. 63 dni chwały

  Zrealizowana w nowatorski sposób, wielowątkowa i poruszająca opowieść sięgająca czasów lata 1944 roku. "Sierpniowe niebo. 63 dni chwały" w reżyserii Irka Dobrowolskiego - zdobywcy 8 nagród na polskich i międzynarodowych festiwalach za głośnego "Portrecistę" - jest hołdem złożonym młodym Polakom walczącym w Powstaniu Warszawskim. W filmie, obok aktorów zawodowych, zagrali "Wilku" (Robert Darkowski) oraz "Bilon" (Maciej Bilka), raperzy znani z popularnej grupy hip-hopowej Hemp Gru. Pracownicy...