• Informacje na temat:

  basia i lucek z m jak milosc

Artykuły na temat: basia i lucek z m jak milosc
 • "M jak miłość": Lucjan odejdzie

  Ciepło, życiowa mądrość i poczucie humoru – Lucjan Mostowiak to bohater, którego pokochały miliony widzów. Niestety, w 1329. odcinku „M jak miłość” Lucjan odejdzie, a serialowa Grabina pogrąży się w żałobie.

 • "M jak miłość": Zostawi żonę

  Tego jeszcze w "M jak miłość" nie było! Lucjan Mostowiak, stateczny senior rodu, pakuje manatki i wyprowadza się z domu.

 • "M jak miłość": Niebezpieczny zbieg

  ...ludziach i wiem... Po prostu wiem i wierzę, że to nie ty. Powiedz lepiej, jak mogę ci pomóc?(...) Nie martw się, nie powiem nikomu, nawet Luckowi! I pamiętaj, gdybyś czegoś potrzebował, zawsze możesz(...)... - Marcin, czy ty sam siebie słyszysz?! To jakiś absurd! - Boże, Iza... Jeśli nawet ty mi nie wierzysz... - Nie wiem już, co jest prawdą, a co kłamstwem... Co wydarzy się dalej? Czy Marcin...

 • "M jak miłość": 50 rocznica!

  Czy wiecie, że Barbara i Lucjan (Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz) przeżyli razem już 50 lat? Cała rodzina będzie świętować ich okrągłą rocznicę. Na chwilę zapomną o troskach, zdradach i intrygach.

 • "M jak miłość": Pożegnalny list Lucjana

  Po raz ostatni fani "M jak miłość" widzieli na ekranie seniora rodu Mostowiaków w 1310. odcinku. W aktualnie emitowanym sezonie serialu Lucjan przebywał w szpitalu, o czym mówili między sobą(...) i spełnione życie... No już... nie becz i uśmiechnij się do mnie, ja przecież nadal jestem... zawsze będę... w Twoim sercu - Lucek". a.im.

 • "M jak miłość": Zdrada w Nałęczowie?

  Prawdziwe oblężenie przeżył Park Zdrojowy w Nałęczowie, gdzie ekipa "M jak miłość" kręciła zdjęcia do nowych odcinków. Barbara (Teresa Lipowska) pozna tu miejscowego donżuana Stanisława (Włodzimierz Matuszak). Czy zdradzi z nim Lucjana (Witold Pyrkosz)?

 • "M jak miłość": Kłopoty z prezentami

  Z okazji zbliżających się świąt postanowi zaszaleć i zrobić wszystkim niespodziankę. - Pewnie dostanę, jak co roku, wełniane skarpetki - zażartuje Marek (Kacper Kuszewski), gdy nakryje żonę na(...), a Lucek będzie musiał - zamiast pod choinkę - dać żonie upominek dużo wcześniej.

 • Co z seniorami w serialach?

  Serialowe babcie i dziadkowie nie tylko zajmują się wnukami, mają też swoje problemy, czasami bardzo dramatyczne.

 • "M jak miłość": Dwie siostry… i trzy miłosne historie!

  W najbliższy wtorek - w odcinku numer 1213 – Maria wybierze się z Martą do rodziców. A w ślad za nimi w Grabinie pojawią się także ich „problemy”... czyli trójka zakochanych i zazdrosnych mężczyzn: Artur, Robert oraz Andrzej. Jak siostry zareagują na ich widok?

 • "M jak miłość": Kisielowa - pirat drogowy!

  ...! Już po chwili Mostowiakowi orientują się, że w sąsiadce drzemie drogowy pirat: - Jak jedziesz gamoniu?! - krzyczy Kisielowa omal nie powodując wypadku. - Hamuj kobietoooo! - Lucjan próbuje ujarzmić Kisielową, ale ona zupełnie nie zdaje sobie sprawy, że seniorzy jadą z duszą na ramieniu.  W końcu Basia nie wytrzymuje: - Co ty wyprawiasz?! Kiedy ty ostatnio jeździłaś samochodem? - W 1970

Wideo na temat: basia i lucek z m jak milosc
 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

Dyskusje na temat: basia i lucek z m jak milosc
 • Re: Kto ulegnie pokusie i zdecyduje się na z...

  KORONIEWSKA TEZ NIEPASUJE JEJ ROLA UCIEKINIERKI Z BYLYM PRZESTAJE POWOLI OGLADAC M JAK MILOSC TO POCZATEK KONCA TEGO SERIALU ZAWIEWA NUDA I WYCZERPANIEM POMYSLOW NA TEN SERIAL WKONCU TYLE LAT A WPROWADZENIEM NOWYCH AKTOROW POWODUJE ZE SERIAL STAJE SIE TAKI JAK INNE A BYL WYJATKOWY I LUBIANI AKTORZY ZEBRALI SIE W JEDNYM FILMIE JAK SPRZEDADZA GRABINE NIC MNIE JUZ NIEPRZYCIAGNIE DO TEGO SERIALU NO MOZE BASIA