• Informacje na temat:

  basia imos

Artykuły na temat: basia imos
 • Szczegóły ślubu Michalczewskiego

  Bokser i jego narzeczona Basia Imos staną przed ołtarzem już w najbliższą niedzielę (12 kwietnia). Ślub odbędzie się w archikatedrze w Gdańsku Oliwie. Para w podróż poślubną poleci do Włoch, gdzie zatrzyma się u przyjaciela Darka, artysty malarza Bruno Bruniego.

 • "On i Ona": Hakiel i Cichopek

  W świątecznym odcinku programu "On i Ona" zobaczymy: Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela.

 • Czwarty, kościelny ślub Michalczewskiego

  ...41-letni Dariusz Michalczewski i 29-letnia Barbara Imos, 12 kwietnia staną przed ołtarzem i wypowiedzą sakramentalne "tak". Ślub odbędzie się w archikatedrze w Gdańsku Oliwie.

 • 2,5 mln dla Ibisza

  W minioną niedzielę telewizja Polsat wyemitowała swój nowy program rozrywkowy "On i ona", w którym znane gwiazdy opowiadają o swoich związkach.

 • Michalczewski o in vitro

  Bokser ze swoją partnerką Barbarą Imos stara się obecnie o dziecko. Wiele par jednak nie może mieć potomstwa metodą tradycyjną i decyduje się na in vitro. Co na ten temat sądzi Dariusz Michalczewski?

 • Doda, Santor i... Cichopek

  Wiemy już, co wiosną zaoferują swoim widzom TVN oraz TVP. A Polsat? Stacja proponuje m.in. nowe muzyczne show "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us" oraz nowy serial "Hotel 52". Konferencja prasowa, prezentująca wiosenną ramówkę Polsatu, odbyła się w czwartek, 18 lutego, w warszawskim klubie Platinium.

 • Żona Michalczewskiego urodziła

  ...41-letni Dariusz Michalczewski został ojcem. Jego żona Basia w nocy z 9 na 10 września urodziła zdrowego synka.

 • Czas na wielkie show!

  Wielkie powroty i gorące nowości. Każda z dużych stacji przygotowała na nadchodzącą wiosnę wielkie widowiska telewizyjne. To może być naprawdę emocjonujący sezon.

 • Michalczewski opuszcza żonę

  Zaledwie tydzień po ślubie państwa Michalczewskich czeka rozstanie. Oboje wybierają się w podróż poślubną, ale... osobno. Basia przyznaje, że jeszcze niedawno nie pozwoliłaby ukochanemu na samotny wyjazd.

 • Doda i Cichopek w nowym show!

  Irena Santor, Doda oraz Tomasz Karolak znaleźli się w jury nowego muzycznego show Polsatu "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us". Program, który zadebiutuje na antenie 13 marca, poprowadzą Katarzyna Cichopek i Maryjusz Kałamaga z kabaretu Łowcy B.

Wideo na temat: basia imos
 • Dzień dobry, kocham cię

  Szymon (Aleksy Komorowski) pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego, zarówno pacjentki, jaki i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest młoda pielęgniarka Pati (Olga Frycz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach, Basia (Barbara Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada - i to dosłownie - na ulicy. Seria...

 • Sierpniowe niebo. 63 dni chwały

  Zrealizowana w nowatorski sposób, wielowątkowa i poruszająca opowieść sięgająca czasów lata 1944 roku. "Sierpniowe niebo. 63 dni chwały" w reżyserii Irka Dobrowolskiego - zdobywcy 8 nagród na polskich i międzynarodowych festiwalach za głośnego "Portrecistę" - jest hołdem złożonym młodym Polakom walczącym w Powstaniu Warszawskim. W filmie, obok aktorów zawodowych, zagrali "Wilku" (Robert Darkowski) oraz "Bilon" (Maciej Bilka), raperzy znani z popularnej grupy hip-hopowej Hemp Gru. Pracownicy...