• Informacje na temat:

  basia kurdej szatan m jak milosc

Artykuły na temat: basia kurdej szatan m jak milosc
 • Basia Kurdej-Szatan zdradziła swoje metody na kaca!

  Basia Kurdej-Szatan (33 l.) nigdy nie ukrywała, że raz na jakiś czas lubi zostać na imprezie nieco dłużej niż pozostali. Podczas ostatniej rozmowy z nami aktorka opowiedziała o swoich sposobach na kaca po bardzo dobrej zabawie.

 • Komu Barbara Kurdej-Szatan powie "Dzień dobry, kocham cię"?

  Dzięki reklamom sieci komórkowej Barbara Kurdej-Szatan z dnia na dzień stała się znana praktycznie każdemu Polakowi. 7 listopada sympatyczna blondynka zadebiutuje na dużym ekranie w komedii "Dzień dobry, kocham cię".

 • Basia Kurdej-Szatan dostała już nową pracę!?

  Barbara Kurdej-Szatan (33 l.) przeżywa ostatnio bardzo trudny okres w życiu zawodowym. Straciła w TVP aż trzy programy. Jednak gwiazdą szybko zainteresowała się inna stacja.

 • "Dzień dobry, kocham cię": Lekcja, jak zdobyć kobietę

  Ona jest nazywana polską Kate Hudson, on łączy w sobie urok Hugh Granta, spojrzenie Roberta Pattinsona i... niepokorną fryzurę Andrew Garfielda. W "Dzień dobry, kocham cię", najnowszej komedii twórców "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie!", Barbara Kurdej-Szatan i Aleksy Komorowski w hollywoodzkim stylu pokazują widzom, jak spotkać, zgubić i odnaleźć prawdziwą miłość.

 • Trudne święta Basi Kurdej-Szatan!

  Tygodnik "Świat i Ludzie" donosi, że w małżeństwie Szatanów nie jest tak kolorowo, jak mogłoby się wszystkim wydawać. Czy magia tych świąt to odczaruje?

 • "Dzień dobry, kocham cię!": Faceci są jak podatki

  - Basia Kurdej-Szatan to nasza Kate Hudson - tak o najpopularniejszej krajowej blondynce mówi Olga Bołądź. Byłe koleżanki ze studiów po latach spotkały się na planie komedii "Dzień dobry, kocham cię". A towarzyszył im nie byle kto, bo sam Hugh Grant! A właściwie to jego polski odpowiednik, w osobie debiutującego na dużym ekranie przystojniaka - Aleksego Komorowskiego. O miłości od pierwszego

 • Basia Kurdej-Szatan: Smutne wieści z planu "Tańca z gwiazdami". Tego nie przewidziała

  Kiedy Basia Kurdej-Szatan (34 l.) przyjęła propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami", nie przypuszczała, że będzie się to wiązać z takimi trudnościami.

 • Kochankowie, kosmonauci, obywatele

  "Dzień dobry, kocham cię!" i "Obywatel" to dwa polskie filmy, które powalczą o widzów w ten weekend. Będzie im tym trudniej, że do kin wchodzą też: długo oczekiwany "Interstellar", nagrodzone w Cannes "Mapy gwiazd" i dotykający ważnych problemów społecznych "Śmieć".

 • Basia Kurdej-Szatan przez chorobę będzie musiała zrezygnować?

  Basia Kurdej-Szatan (32 l.) otrzymała propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami". Świetnie śpiewa, dobrze tańczy. Ma jednak wątpliwości, czy podoła zadaniu fizycznie.

 • Barbara Kurdej-Szatan o roli w serialu "M jak miłość"

  Optymizm, wiara w ludzi, zaangażowanie i zapał - taka jest Barbara Kurdej-Szatan. Teraz oglądamy ją w roli Joanny w serialu "M jak miłość". Aktorka, która kocha życie, śpiew i swoją rodzinę, działa też charytatywnie w Szlachetnej Paczce.