• Informacje na temat:

  basia mularczyk

Artykuły na temat: basia mularczyk
 • Barbara Mularczyk ze "Świata według Kiepskich" urodziła!

  ...32-letnia Basia Mularczyk od lat gra w popularnym serialu Polsatu o losach rodziny Kiepskich. Aktorka rzadko pojawia się na celebryckich imprezach. Niespecjalnie lubi też chwalić się swoim życiem prywatnym. Wiadomo, że we wrześniu 2011 roku Basia wyszła za mąż za ukochanego Rafała. Rok później na świat przyszła ich córka Ola. Teraz rodzina znów się powiększyła. Jest to o tyle zaskakujące, że do...

 • "Dom": Jedyny taki serial!

  Pamiętacie Ryszarda Popiołka ze słynnym "Koniec świata!" czy Mundka Wrotka z jego "Riki tiki tak"? Filmowa saga o mieszkańcach warszawskiej kamienicy przy Złotej ma 35 lat.

 • Gwiazdy na premierze filmu "Był sobie dzieciak"

  Uroczysta premiera filmu "Był sobie dzieciak", która odbyła się w 69. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, przyciągnęła do stołecznego kina Kultura mnóstwo znanych z seriali gwiazd. Na widowni zasiadły m.in. Liliana Głąbczyńska, czyli profesor Wanda Falkowicz z "Na dobre i na złe", i Anna Cieślak, czyli Basia Kochanowska z "Rezydencji".

 • Nowi Kiepscy. Wraca Walduś!

  W kompleksie studiów ATM na Bielanach Wrocławskich rozpoczęły się zdjęcia do kolejnych odcinków "Świata według Kiepskich", które będzie można oglądać na antenie telewizji Polsat. Do serialu wraca Walduś, czyli Bartosz Żukowski.

 • Do telewizji trafiła dzięki... tacie

  ...- Wypatrzył ogłoszenie w lokalnej, wrocławskiej gazecie i powiedział, że warto spróbować - mówi Barbara Mularczyk, czyli serialowa Mariolka, która już od dwunastu lat bawi widzów.

 • Nowe odcinki znanego serialu

  Jesienią na telewizyjne ekrany wraca popularny serial Polsatu - "Świat według kiepskich". Podróże w czasie i przestrzeni, nieprawdopodobne historie i komiczne sytuacje - to wszystko czeka na widzów w nowych odcinkach produkcji.

 • Wiosenne seriale Jedynki

  Młoda pani weterynarz na prowincji, nieszczęśliwa Wera, pielęgniarka Basia i duet duchów to bohaterowie nowych seriali TVP 1, które zawitają na antenie w marcu.

 • Marzena Kipiel-Sztuka: Z rodzinką najlepiej

  Marzena Kipiel-Sztuka od samego początku, czyli od 1999 roku, gra Halinkę Kiepską. Aktorka ma nadzieję, że sitcom nadal będzie popularny i zdradza, co zobaczymy w nowych odcinkach.

 • "M jak miłość": Prośba Kasi

  ..., Mularczykówna będzie kontynuować. - Pani Basiu, ja pani tyle zawdzięczam, że kompletnie nie wyobrażam sobie, że ktoś inny miałby je trzymać do chrztu. - Kasieńko, no dziękuję ci bardzo, tylko może(...) sobie w objęcia! Czy Barbara zostanie chrzestną matką dziecka Kasi i Marcina? Czy zbyt wczesna prośba Mularczyk nie będzie pechowa? Oglądajcie premierowe odcinki "M jak miłość" tylko w TVP2!

 • Nowe odcinki kultowego serialu

  Już w marcu 2010 roku na antenie telewizji Polsat będzie można zobaczyć nowe odcinki "Świata według Kiepskich".

Zdjęcia na temat: basia mularczyk
Wideo na temat: basia mularczyk
 • "Świat według Kiepskich": Oprowadzanie po planie z Mariolką

  W tym tygodniu padnie ostatni klaps do najnowszej, premierowej serii „Świata według Kiepskich”. Bohaterowie od lat zapewniają widzom odpowiedni poziom humoru, co też w nowych odcinkach nie ulegnie zmianie. A jak to wygląda zza kulis? Czas na trochę wspomnień z okazji 20 lat serialu na antenie! W rolę oprowadzającej po planie wcieliła się serialowa Mariolka, Basia Mularczyk. „Świat według

 • Dzień dobry, kocham cię

  Szymon (Aleksy Komorowski) pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego, zarówno pacjentki, jaki i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest młoda pielęgniarka Pati (Olga Frycz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach, Basia (Barbara Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada - i to dosłownie - na ulicy. Seria...

 • Sierpniowe niebo. 63 dni chwały

  Zrealizowana w nowatorski sposób, wielowątkowa i poruszająca opowieść sięgająca czasów lata 1944 roku. "Sierpniowe niebo. 63 dni chwały" w reżyserii Irka Dobrowolskiego - zdobywcy 8 nagród na polskich i międzynarodowych festiwalach za głośnego "Portrecistę" - jest hołdem złożonym młodym Polakom walczącym w Powstaniu Warszawskim. W filmie, obok aktorów zawodowych, zagrali "Wilku" (Robert Darkowski) oraz "Bilon" (Maciej Bilka), raperzy znani z popularnej grupy hip-hopowej Hemp Gru. Pracownicy...

Dyskusje na temat: basia mularczyk