• Informacje na temat:

  basia pospieszalska

Artykuły na temat: basia pospieszalska
 • Jan Pospieszalski przeżył dramat. 4-letni synek zmarł w tragicznych okolicznościach

  Rodzinna tragedia nie złamała go, ale wzmocniła. Jan Pospieszalski (62 l.) stał się o wiele lepszym człowiekiem. Po tragicznej śmierci 4-letniego synka zbliżył się do Boga, uratował też małżeństwo.

 • Skończyli szukać domu

  Działająca od 15 lat grupa New Life'm ukończyła nagrania nowej płyty "Szukam domu". Album ukaże się w kwietniu 2009 roku, ale nowych piosenek możecie już posłuchać w serwisie Muzzo.pl .

 • Piętnastka New Life'M

  24 listopada w Łodzi odbędzie się wyjątkowy koncert grupy New Life'M z okazji 15-lecia istnienia. W jej składzie zobaczyć będzie można m.in. Mietka Szcześniaka i Natalię Niemen.

 • Nadchodzą "Znaki" Mietka Szcześniaka

  Na 11 listopada wyznaczono datę premiery "Signs" - pierwszej anglojęzycznej płyty Mietka Szcześniaka.

Wideo na temat: basia pospieszalska
 • Dzień dobry, kocham cię

  Szymon (Aleksy Komorowski) pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego, zarówno pacjentki, jaki i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest młoda pielęgniarka Pati (Olga Frycz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach, Basia (Barbara Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada - i to dosłownie - na ulicy. Seria...

 • Sierpniowe niebo. 63 dni chwały

  Zrealizowana w nowatorski sposób, wielowątkowa i poruszająca opowieść sięgająca czasów lata 1944 roku. "Sierpniowe niebo. 63 dni chwały" w reżyserii Irka Dobrowolskiego - zdobywcy 8 nagród na polskich i międzynarodowych festiwalach za głośnego "Portrecistę" - jest hołdem złożonym młodym Polakom walczącym w Powstaniu Warszawskim. W filmie, obok aktorów zawodowych, zagrali "Wilku" (Robert Darkowski) oraz "Bilon" (Maciej Bilka), raperzy znani z popularnej grupy hip-hopowej Hemp Gru. Pracownicy...