• Informacje na temat:

  basista korn

Artykuły na temat: basista korn
 • Riverside na Metal Hammer Festival 2015

  Grupa Riverside to drugi ogłoszony wykonawca, który wystąpi na powracającym po przerwie Metal Hammer Festival.

 • Koncerty 2015: Ich dawno w Polsce nie było

  Od pewnego czasu Polska już nie jest koncertową białą plamą, a zagraniczne gwiazdy często od naszego kraju zaczynają przygotowywać swoje światowe trasy. W 2015 roku nad Wisłę przyjadą wykonawcy, którzy nie byli u nas jeszcze nigdy lub od dawna.

 • Korn: Basista bierze ślub

  Reginald "Fieldy" Arvizu, 36-letni basista amerykańskiej grupy Korn, 16 maja poślubi swoją dziewczynę Deenę Beber (22 l.). Uroczystość odbędzie się w kurorcie Dana Point w Kalifornii. Dla Fieldy'ego będzie to drugie małżeństwo.

 • Impact Festival: Zagrają Korn i Mastodon

  Amerykańskie formacje Korn i Mastodon dołączyły do składu pierwszego dnia (4 czerwca) Impact Festival 2013 w Warszawie.

 • Korn: Nietykalni

  Jonathan Davis i jego koledzy z formacji Korn ujawnili już tytuł swojego nowego albumu. Następca płyty "Issues" został przez muzyków ochrzczony " Untouchables", a jego premiera zapowiedziana jest na 13 maja.

 • Korn: Prześmiewcze koszulki

  Pewna amerykańska firma odzieżowa błyskawicznie zareagowała na oświadczenie Briana "Heada" Welcha o odejściu z grupy Korn i poświęcenie się chrześcijaństwu. Na swojej stronie przedstawiła ofertę koszulek z obrazkiem wykpiwającym decyzję gitarzysty.

 • Korn: Kolejny muzyk odchodzi

  David Silveria, perkusista amerykańskiej nu metalowej grupy Korn, postanowił zawiesić działalność w zespole. To kolejny po gitarzyście Headzie muzyk, który odszedł z zespołu Jonathana Davisa.

 • Korn: Szczegóły składanki

  Na październik zaplanowano premierę nowej płyty zespołu Korn. Będzie to składanka z największymi przebojami oraz kilkoma premierowymi utworami. Poza dobrze znanymi utworami, takimi jak "Did My Time" czy "Freak On The Leash" (także w wersji zremiksowanej przez Dante Rossa), na płycie znajdą się dwie przeróbki.

 • Korn: Hophopowy projekt Filedy'ego

  21 stycznia na półki sklepów muzycznych trafi pierwszy solowy album Fieldy'ego, basisty na co dzień grającego w formacji Korn. "Rock'n'Roll Gangster" wyda wytwórnia Epic, część Sony Music. Płyta jest pierwszym solowym wydawnictwem członka zespołu i mocno odbiega od tego, do czego wielbiciele Fieldy'ego są przyzwyczajeni. Być może dlatego Fieldy zdecydował się wydać album pod szyldem Fieldy's

 • Fieldy, basista amerykańskiej formacji Korn, pracuje nad solową płytą hiphopową. Wśród gości, którzy pojawią się na albumie "Fieldy's Dreams", znajdą się m.in. Eminem, RBX oraz Tre Hardson z formacji Pharcyde.

Wideo na temat: basista korn
 • Niebo, piekło... ziemia

  Klara, jest młodą i utalentowaną baletnicą. Pewnego dnia otrzymuje kuszącą propozycje od światowej sławy choreografa. Proponuje jej wyjazd do innego kraju, gdzie miałaby się uczyć i przede wszystkim tańczyć w jednym z najlepszych zespołów baletowych. Klara czuje się jak w niebie, bo jej największe marzenie właśnie ma się spełnić. Niestety jej chłopak Tomas, młody, odnoszący sukcesy biznesmen, nie podziela jej entuzjazmu i odchodzi. Klara nie chce rezygnować ze swoich planów, jednak nagły...