• Informacje na temat:

  bawi paris

Artykuły na temat: bawi paris
 • Paris Hilton dała 47 tys. dolarów napiwku!

  Paris Hilton (33 l.) ma gest! Podczas ostatniej imprezy zostawiła kelnerom niebotycznie wysoki napiwek!

 • Kryzys w związku Paris Hilton

  Związek Paris Hilton i producenta muzycznego DJ Afrojacka nie układa się ostatnio najlepiej. Dziedziczka fortuny magnatów hotelowych coraz rzadziej widuje się z partnerem, bo on nie ma dla niej czasu.

 • Paris Hilton gotowa na ślub!

  Paris Hilton (34 l.) zakochała się do szaleństwa. Już snuje ślubne plany!

 • Jackson: Wzruszający film z dziećmi

  Zobacz film, na którym Michael Jackson bawi się z synem i córką!

 • Macaulay Culkin bawił na ekranie w filmie "Kevin sam w domu", lecz w jego życiu rozgrywał się dramat

  Macaulay Culkin (38 l.) zdobył sławę dzięki głównej roli w komedii "Kevin sam w domu". Widzowie z całego świata pokochali ten film. Także w Polsce został doceniony i wielu z nas nie wyobraża sobie świąt Bożego Narodzenia bez "Kevina". Natomiast mało kto wie, że gdy aktor bawił ludzi na ekranie, w jego życiu prywatnym rozgrywał się dramat. Ojciec znęcał się nad nim i stosował wobec niego groźby.

 • "Blue Ruin" : Historia zemsty prosto z Kickstartera

  "Blue Ruin" to kino, które powinno zaintrygować zarówno wielbicieli filmów artystycznych, jak i gatunkowych. Jeremy Saulnier to nazwisko, które warto zapamiętać.

 • Paris Hilton ma dość imprezowania

  Słynąca z rozrywkowego stylu życia dziedziczka fortuny hotelarskie, Paris Hilton , postanowiła zrezygnować z częstych imprez, twierdząc, ze noce spędzone w klubach "irytują ją".

 • Brzmienia współczesnej Francji

  25 stycznia 2011 na rynek trafi trzecia część serii płytowej "Made in France".

 • Robbie Williams nie chce sąsiedztwa Paris

  Robbie Williams (34 l.) jest co najmniej zniesmaczony pojawieniem się w okolicy swojej nowej sąsiadki Paris Hilton (27 l.). Związany z Williamsem informator przekazał dziennikowi "The Sun", że Paris kupiła niedawno dom w Mulholland Estates w Los Angeles.

 • Idealny film na Walentynki

  W piątek, 11 lutego, na ekranach polskich kin zadebiutowała "Para na życie" - nowy film twórcy "American Beauty" to inteligentna komedia dla tych, którzy potrafią spojrzeć na walentynkowe szaleństwo z przymrużeniem oka.

Wideo na temat: bawi paris
 • O północy w Paryżu

  Woody Allen przedstawia swój największy hit kasowy od 25 lat, który osiągnął lepszy wynik niż przebojowa "Vicky Cristina Barcelona". Tym razem Woody Allen spełnia nasze najskrytsze fantazje w Paryżu - po namiętnej podróży do Barcelony ("Vicky Cristina Barcelona"), przezabawnym nowojorskim flircie w "Co nas kręci, co nas podnieca" i pełnej pokus przygodzie miłosnej w Londynie ("Poznasz przystojnego bruneta"), twórca najwyżej ocenianych komedii ostatnich lat powraca do miasta, w którym, jak...

 • Paryż - Manhattan

  Komedia romantyczna, w której Woody Allen gra samego siebie. "Paryż - Manhattan" to komedia, która jest "najbardziej allenowska ze wszystkich, w których wystąpił Woody Allen!". Mistrz ciętej riposty i absurdalnego poczucia humoru, który twierdzi, że o związkach damsko - męskich wie wszystko, tym razem doradza szukającej idealnego mężczyzny (niekoniecznie przystojnego bruneta) - romantycznej Alice. Dzięki zabawnym spostrzeżeniom Allena, Alice zrozumie, że prawdziwa miłość, mimo że jest...

 • Pozdrowienia z Paryża

  Kiedy Charlie Wax (John Travolta) pojawi się w Paryżu, nic nie będzie jak dawniej. Łysy i napakowany agent CIA nie uznaje kompromisów i nie wie, co to litość. Kocha swoją robotę, a podczas misji z twarzy nie schodzi mu uśmiech. James (Jonathan Rhys Meyers) to kompletne przeciwieństwo Charliego. Zostają przydzieleni jako partnerzy do tego samego zadania. W ciągu najbliższych czterdziestu ośmiu godzin James będzie musiał bardzo szybko polubić pracę ze swoim nowym partnerem. Albo się dogadają,...