• Informacje na temat:

  bawidamek

Artykuły na temat: bawidamek
 • Mikołaj Roznerski szczerze: "Zrobiono ze mnie bawidamka"

  Mikołaj Roznerski (34 l.) do niedawna spotykał się z Marceliną Zawadzką, ale ich związek to już przeszłość. Jak aktor odnosi się do medialnych rewelacji o swoim życiu? "Zrobiono ze mnie bawidamka" - ocenia. Chyba ma już dość tego, jak niektórzy go postrzegają. Zwłaszcza, że nie raz kreowany jest jego nieprawdziwy obraz...

 • Powstaje serial o życiu i karierze Eugeniusza Bodo

  Rozpoczęły się zdjęcia do serialu "Bodo", będącego opowieścią o życiu i karierze Eugeniusza Bodo. W roli amanta międzywojennego kina wystąpią Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt. W ramach przygotowań do udziału w projekcie obaj aktorzy uczyli się śpiewu i stepowania - mają nadzieję, że dzięki temu uzyskają efekt niespotykany dotąd w polskiej telewizji.

 • "M jak miłość": Wielka manipulacja

  W 1399. odcinku serialu Eryk okaże się bawidamkiem i oszustem!

 • "Dom": Jedyny taki serial!

  Pamiętacie Ryszarda Popiołka ze słynnym "Koniec świata!" czy Mundka Wrotka z jego "Riki tiki tak"? Filmowa saga o mieszkańcach warszawskiej kamienicy przy Złotej ma 35 lat.

 • Lionel Richie ledwie akceptuje związek jego córki ze Scottem Disickiem!

  Lionel Richie (70 l.) nie jest szczęśliwy, że jego córka, Sofia (21 l.), związała się z ojcem dzieci najstarszej Kardashianki, który do niedawna uchodził za „bawidamka”.

 • Ekscentryczny bawidamek

  Tylko 3 premiery trafiają na ekrany kin w przedświąteczny weekend. Horror science-fiction "Coś" to prequel znanego dreszczowca z lat 80., w komedii "Chłopak do towarzystwa" zobaczymy m.in. Kevina Kline'a i Katie Holmes, natomiast gwiazdą dramatu "Łono" jest Eva Green.

 • Anna Cieślak i Czesław Mozil: Pojednanie w blasku fleszy?

  Anna Cieślak (36 l.) kilka lat temu związała się ze znanym "bawidamkiem", Czesławem Mozilem (37 l.). Podobno aktorka rozstała się z nim w niezbyt miłej atmosferze. Tym bardziej zdziwił nas fakt, że gwiazda "Na Wspólnej" pojawiła się na premierze filmu, w którym jej były kochanek gra główną rolę.

 • Jola Rutowicz boi się o miłość

  - Słyszałam, że to bawidamek... - mówi o swoim ukochanym Jarku Jakimowiczu (39 l.) Jola Rutowicz, zwyciężczyni "Big Brothera" (24 l.). W tabloidach para zajęła miejsce do niedawna ulubionej pary Doda - Radek Majdan.

 • "M jak miłość": Agnieszka znajdzie w końcu szczęście?

  Przystojny podrywacz Jak się jednak okaże, namiesza ona trochę w życiu innych bohaterek. Wpadnie w oko Maryli (Izabela Kapiasova) i Agnieszce (Magdalena Walach). A właściwie to ona jemu... Kwiatkowski mówi, że jego postać to bawidamek, który nie cofnie się przed niczym, żeby zdobyć upragnioną kobietę: - Jakub ma słabość do płci pięknej, więc nigdy nie omieszka w jakiś sposób zaczarować kobietę...

 • Gdzie się podziali tamci herosi?

  W czasach, kiedy nie było jeszcze bawidamków i lalusiów o nieskazitelnej urodzie, takich jak Robert Pattinson czy Zac Efron, w kinie rządzili twardzi mężczyźni, którzy częściej korzystali z pięści niż z zasad savoir-vivre'u. Nowy film Sylvestra Stallone'a - "Niezniszczalni" - stara się tę zamierzchłą epokę przypomnieć.

Zdjęcia na temat: bawidamek
Wideo na temat: bawidamek
 • Zakochany Goethe

  Johann Wolfgang Goethe jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk w świecie literackim. W dobie burzy i naporu był niekwestionowanym przywódcą duchowym pisarzy. To jego "Cierpienia młodego Wertera" spowodowały lawinę samobójstw a "Faust" zwiększył zainteresowanie mistycyzmem. Zanim jednak doceniono go jako zwinnego pisarza, znany był bardziej jako lekkoduch i bawidamek. Z jednej strony tragiczno-romantyczny w swych dziełach, z drugiej rozrywkowy gaduła. Goethe jakiego nikt się nie...