• Informacje na temat:

  beata kawka mąż

Artykuły na temat: beata kawka mąż
 • Wie, dlaczego ludzie ją lubią!

  Beata Kawka, czyli Wanda Warecka z "Prosto w serce", przez pewien czas mieszkała w Nowym Jorku, gdzie pracowała jako modelka. Aktorka twierdzi, że w Ameryce nauczyła się... uśmiechać.

 • Anna Wendzikowska zawstydzona przez Sigourney Weaver

  Anna Wendzikowska, aktorka i dziennikarka "Dzień Dobry TVN", która przeprowadza od dawna wywiady z hollywoodzkimi gwiazdami, przeżyła chwilę wstydu podczas rozmowy z Sigourney Weaver. Oto, co się stało i dlaczego po emisji tego materiału rozgorzała burzliwa dyskusja na Facebooku.

 • Sigourney Weaver upokorzyła Annę Wendzikowską!

  .... (...) Jest jednak pożytek z niewiedzy pani Ani: pół Polski wygooglowało i wie kim był Grotowski" - skomentowała gorzko kompromitację Wendzikowskiej aktorka Beata Kawka.(...) zwariowała na jego punkcie. Mój mąż pojechał do Polski jako 17-latek, aby się uczyć u niego i to zmieniło jego życie. Wendzikowska: Muszę o nim poczytać. Trochę mi wstyd. Sigourney Weaver: Ja czasami...

 • Bogusław Linda, reżyser "Jasnych, błękitnych okien" , na środowej (20 grudnia) konferencji prasowej wyjaśnił, że umieranie miało stanowić jeden z głównych tematów jego filmu.

 • Ryśki to fajne chłopaki!

  Ryśka lubię. Szczery, zabawny facet. A jako mąż jest pod pantoflem Marty? - Nic z tego. Rysiek jest sprytny i zaradny tak finansowo, jak i życiowo. Myślę, że w domu to jednak on trzyma klucze do sejfu. Marta, czyli Beata Kawka, nie pracuje, jest jak to się mówi... przy mężu. To delikatna, zwiewna kobieta, która potrzebuje czułości i zazdrości Grażynce, granej przez Grażynę Wolszczak, że ma...

 • Mężczyźni w "małej Czarnej"

  Piotr Najsztub i Paweł Królikowski zostali nowymi współprowadzącymi "małej Czarnej". Gospodynią programu o relacjach damsko-męskich pozostaje Katarzyna Montgomery.

 • Serialowy przewodnik

  ...niej, że jej mąż jedną z ostatnich nocy spędził u... Magdy. Jest przekonana, że zdradził ją z Marszałkówną. Dopiera Magda rozwiewa jej podejrzenia. Tymczasem Janek dziękuje Oldze za to, że cały czas(...).  "Barwy szczęścia" odc. 1229 Marta radzi Idze, by spróbowała jeszcze raz porozmawiać z Piotrem. Nie wspomina, że mąż planuje odebrać jej... Miłosza! Tymczasem Igę odwiedzają Renata z Arkiem...

 • Jacek Lenartowicz: Ryśki to fajne chłopaki

  Szczery, zabawny facet - tak charakteryzuje swoją postać. - Chętnie zaprosiłbym go na koniak, cygaro lub grilla, czyli moje pasje, które uwielbiam dzielić z prawdziwymi przyjaciółmi - przyznaje Jacek Lenartowicz, gwiazda serialu "Pierwsza miłość".

 • Ślub Olgi i Kacpra w "Galerii"

  .... Zaczyna więc życie młodych aranżować po swojemu. Do czasu - opowiada Beata Kawka, której serialowe dzieci postanowiły wyciąć numer stulecia! Pod kościołem panuje nerwowa atmosfera. Rodzice Kacpra(...) w to, co właśnie usłyszała. Z kolei jej mąż, Henryk, na wieść, że dzieci urwały się z własnego ślubu, wybucha niepohamowanym śmiechem. Renata w tym momencie pęka. Nie zastanawiając się długo, oboje...

 • "Galeria": Uciekli z własnego ślubu!

  Burzliwe życie bohaterów serialu "Galeria" - Olgi i Kacpra - zaczyna się w momencie, w którym większość historii kończy się słowami: "I żyli długo, i szczęśliwie".

Zdjęcia na temat: beata kawka mąż