• Informacje na temat:

  beata kozidrak bajm

Artykuły na temat: beata kozidrak bajm
 • Beata Kozidrak żegna się z Bajmem?

  Po Nowym Roku Beata Kozidrak (56 l.) planuje kolejne wielkie zmiany w swoim życiu. Czy ucierpią na tym muzycy Bajmu?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zaskakujący werdykt!

  W drugim odcinku 3. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" rywalizacja była bardzo zacięta. W sobotę, 14 marca, jurorzy nie mieli łatwego zadania. Aż do samego końca show nie było wiadomo, kto wygra. Dopiero po głosowaniu uczestników okazało się, że zwyciężyła Katarzyna Cerekwicka.

 • Beata Kozidrak (58 l.) w programie "Kulisy sławy" TVN opowiedziała o zmarłym bracie.

 • Beata Kozidrak: "Kryzysy są w każdym związku"

  Beata Kozidrak z zespołu Bajm w szczerej rozmowie o rodzinie i relacjach z mężem.

 • Beata Kozidrak "wygrała fortunę"!

  Beata Kozidrak (56 l.) ma wielkie oparcie w swoich córkach...

 • Beata Kozidrak: Egzotyczne wakacje

  Beata Kozidrak (45 lat), wokalistka zespołu Bajm, lubi podróżować. W tym roku ma zamiar wybrać się na egzotyczne Karaiby.

 • Beata Kozidrak: Mam ochotę przywalić!

  Beata Kozidrak (57 l.) w dość osobliwy sposób wypowiedziała się na temat kolejnego albumu…

 • Beata Kozidrak znów solo

  Beata Kozidrak, wokalistka popularnej w Polsce od lat grupy Bajm, wyznała, że jest bardzo zadowolona z jej ostatniej "Szklanka wody". W rozmowie z nami ujawniła jednak, iż teraz ma w planach nagranie drugiej płyty solowej, która pod względem zawartości muzycznej będzie bardziej ekstrawagancka od tego, co znamy z twórczości Bajmu.

 • Były mąż nieźle zaskoczył Beatę Kozidrak!

  Beatę Kozidrak (58 l.) i Andrzeja Pietrasa (67 l.) łączą ją nie tylko córki, Kasia i Agata, ale również muzyczna pasja oraz interesy...

 • Beata Kozidrak: Podwójnie "Platynowa"

  Na przyszły piątek, 19 maja, wyznaczono datę premiery wydawnictwa "Platynowa" Beaty Kozidrak, wokalistki znanej z grupy Bajm. W skład tego zestawu wchodzą dwie płyty "Beata" i "Teraz płynę" oraz DVD z teledyskami i wywiadem nagranym podczas pracy w duńskim studiu nad "Beatą". Całość zgodnie z tytułem została opakowana w platynową oprawę graficzną.

Zdjęcia na temat: beata kozidrak bajm
Wideo na temat: beata kozidrak bajm
 • Heniek

  "Heniek" to opowieść o tym, czy warto poświęcać przyjaźń, lojalność i uczciwość dla pieniędzy oraz o tym czy zemsta jest naprawdę słodka. Bohaterowie filmu, czwórka sprzedawców z salonu samochodowego, codziennie zmagają się z trudem swojej pracy. Ich życie zdeterminowane jest przez zawód, w który wpisana jest wieczna pogoń za pieniądzem. Gdy pewnego dnia okazuje się, że jednego z nich, tytułowego Heńka, aresztowano za udział w gangu złodziei, pozostała trójka zostaje wystawiona na próbę...

 • Układ zamknięty

  Inspiracją dla scenarzystów "Układu zamkniętego", Michała S. Pruskiego i Mirosława Piepki była prawdziwa historia biznesmenów, zmagających się z zarzutami stawianymi przez prokuraturę oraz urząd skarbowy. Wszyscy trafili do aresztu, a ich firmę doprowadzono do upadku. Sprawy prowadzone przeciwko nim zostały po latach umorzone z powodu braku znamion przestępstwa, a przedsiębiorcy otrzymali po… 10 tysięcy złotych zadośćuczynienia.

 • Jeszcze nie wieczór

  Pełnometrażowy debiut fabularny wybitnego dokumentalisty Jacka Bławuta ("Nienormalni", "Wojownik", "Born Dead"). Do Domu Aktora w Skolimowie przyjeżdża na rekonwalescencję gwiazdor kina i teatru Jerzy (Jan Nowicki). Przybycie niepoprawnego ekscentryka zakłóca ustabilizowane życie mieszkańców, tym bardziej, że Jerzy namawia ich do wspólnego wystawienia "Fausta" J. W. Goethego. Równocześnie flirtuje z Małgorzatą - zmysłową pracownicą ośrodka (Sonia Bohosiewicz). "Jeszcze nie wieczór" to film o...