• Informacje na temat:

  beata kozidrak opole

Artykuły na temat: beata kozidrak opole
 • Beata Kozidrak kolejną ofiarą "dobrej zmiany"?! Jacek Kurski mści się na niej?!

  Jak każdej polskiej wokalistce, tak i Beacie Kozidrak (56 l.) zależało na występie w Opolu. Dlaczego się nie udało?

 • Beata Kozidrak: Radość z Opola

  Już w przyszły piątek, 2 czerwca, w ramach festiwalu w Opolu, odbędzie się koncert "Superjedynki". Występu w amfiteatrze nie może się doczekać Beata Kozidrak, nominowana w kategoriach "popowa płyta roku" i "wykonawca roku". - Bardzo się cieszę, że mogę pojechać do Opola - powiedziała wokalistka grupy Bajm w rozmowie z INTERIA.PL.

 • Beata Kozidrak i jej mąż znów razem!

  Beata Kozidrak (56 l.) ledwie oswoiła fanów z tym, że po 39 latach rozwiodła się z Andrzejem Pietrasem (63 l.) i zaczęła życie na własny rachunek, a już pojawiła się nowa, zaskakująca informacja. Piosenkarka znów będzie pracować z... byłym mężem, a to dlatego, że zbliża się 40-lecie grupy Bajm.

 • Beata Kozidrak: Nie mogę zawieść ludzi

  Beata Kozidrak, jedna z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju, została podczas tegorocznego festiwalu w Opolu uhonorowana kolejną w swojej karierze Superjedynką. Mimo tego, iż ma na swoim koncie także wiele innych nagród, artystka wciąż bardzo cieszy się z kolejnych. Jak sama mówi, są one wyrazem uznania od fanów.

 • Trudno wyobrazić sobie święto polskiej piosenki bez recitalu Beaty Kozidrak (56 l.) i takich przebojów Bajmu jak "Józek nie daruję ci tej nocy" czy "Biała armia". A jednak w tym roku zabraknie artystki w opolskim amfiteatrze.

 • Opole przegra z piłką nożną?

  Inauguracja festiwalu w Opolu czy szlagierowy mecz Mistrzostw Europy Francja-Holandia? Telewidzowie staną przed trudnym wyborem.

 • Beata Kozidrak: Spełnione życie rodzinne, miłość i seks

  Podczas sopockiego festiwalu obchodziliście jubileusz 35-lecia zespołu Bajm. Czy to dla pani czas podsumowań? Beata Kozidrak: - Nie, to tylko jubileusz. Ja nie mam czasu na podsumowania! Jestem artystką, która jest w ciągłym biegu i poszukuje nowych doznań artystycznych. One są mi potrzebne jak woda, jak powietrze. Bez muzyki nie potrafię żyć. Mimo tego że za każdym razem, gdy wychodzę na...

 • Efektowny i efektywny Bajm

  Z okazji 30-lecia istnienia grupy Bajm Beata Kozidrak specjalnie dla INTERIA.PL wspomina początki działalności zespołu.

 • ...wieś, izolując od ludzi i najbliższych. Skiba i Beata Kozidrak - Opole 2002 W jednym z wywiadów piosenkarka wspomniała, że zaopatrywała się w ciuchy u prostytutek. Stąd na scenie często(...)Maryla Rodowicz - Opole '98 Weteranka opolskich festiwali (wzięła udział w 32 edycjach!). Szokowała od samego początku, lansując modę hipisowską. Później jej kreacje były coraz odważniejsze...

 • Zarobi 3 miliony złotych

  Latem wokalistka zespołu Bajm, Beata Kozidrak, wzbogaci się o około 3 miliony złotych - donosi "Fakt".

Wideo na temat: beata kozidrak opole
 • Heniek

  "Heniek" to opowieść o tym, czy warto poświęcać przyjaźń, lojalność i uczciwość dla pieniędzy oraz o tym czy zemsta jest naprawdę słodka. Bohaterowie filmu, czwórka sprzedawców z salonu samochodowego, codziennie zmagają się z trudem swojej pracy. Ich życie zdeterminowane jest przez zawód, w który wpisana jest wieczna pogoń za pieniądzem. Gdy pewnego dnia okazuje się, że jednego z nich, tytułowego Heńka, aresztowano za udział w gangu złodziei, pozostała trójka zostaje wystawiona na próbę...

 • Układ zamknięty

  Inspiracją dla scenarzystów "Układu zamkniętego", Michała S. Pruskiego i Mirosława Piepki była prawdziwa historia biznesmenów, zmagających się z zarzutami stawianymi przez prokuraturę oraz urząd skarbowy. Wszyscy trafili do aresztu, a ich firmę doprowadzono do upadku. Sprawy prowadzone przeciwko nim zostały po latach umorzone z powodu braku znamion przestępstwa, a przedsiębiorcy otrzymali po… 10 tysięcy złotych zadośćuczynienia.

 • Jeszcze nie wieczór

  Pełnometrażowy debiut fabularny wybitnego dokumentalisty Jacka Bławuta ("Nienormalni", "Wojownik", "Born Dead"). Do Domu Aktora w Skolimowie przyjeżdża na rekonwalescencję gwiazdor kina i teatru Jerzy (Jan Nowicki). Przybycie niepoprawnego ekscentryka zakłóca ustabilizowane życie mieszkańców, tym bardziej, że Jerzy namawia ich do wspólnego wystawienia "Fausta" J. W. Goethego. Równocześnie flirtuje z Małgorzatą - zmysłową pracownicą ośrodka (Sonia Bohosiewicz). "Jeszcze nie wieczór" to film o...