• Informacje na temat:

  beata naruszewicz klan

Artykuły na temat: beata naruszewicz klan
 • Dorota Naruszewicz wróciła na salony! Pamiętacie jeszcze Beatę z "Klanu"?

  Dorota Naruszewicz (47 l.) popularność zdobyła dzięki roli Beaty w serialu "Klan". W pewnym momencie aktorka poczuła się jednak znużona tą pracą i ogłosiła, że odchodzi z serialu. Scenarzyści nie(...). Naruszewicz zrobiła sobie zatem całkowitą przerwę od bywania na salonach. Nic więc dziwnego, że jej pojawienie się na jednym z pokazów mody wywołało małą sensację. Publicznie nie pokazywała się niemal od...

 • Miłosne perypetie w "Klanie"

  Małżeństwo Beaty (Dorota Naruszewicz) i Jacka (Tomasz Bednarek) w serial u "Klan" pełne było wzlotów i upadków. Po namiętnym romansie Beaty z Piotrem Rafalskim (Jacek Borkowski) i zdrad Jacka, z których najpoważniejsza była ostatnia z Donatą (Joanna Kupińska), Beata stwierdziła, że lepiej być samą niż z człowiekiem, którego się nie kocha.

 • "Klan": Magdalena Wójcik chce grać w "Klanie" do końca życia!

  Kiedy w 2013 roku Magdalena Wójcik, czyli Beata z "Klanu", dostała propozycję zagrania w najdłużej w historii TVP emitowanej polskiej telenoweli, nie była pewna, czy powinna ją przyjąć. Wiedziała, że będzie porównywana do Doroty Naruszewicz, która wcielała się w Beatę przez ponad 15 lat. Dziś aktorka nie wyobraża już sobie życia bez "Klanu"!

 • Nietypowa wigilia w 'Klanie"

  Czternasta Wigilia bohaterów "Klanu" będzie nietypowa.

 • Dorota Naruszewicz: Czym dziś zajmuje się aktorka?

  Gdy musi zdecydować miłość czy praca,zawsze stawia na tę pierwszą. Zrobiła to już dwa razy. Jednak kiedy Dorota Naruszewicz(47 l.) studiowała w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie(...) w Warszawie.On znalazł pracę w znanej korporacji, ona dostała rolę w serialu "Klan". Od pierwszego odcinka, przez kolejne 14 lat, wcielała się w Beatę Borecką. Ta postać towarzyszyła wszystkim zmianom w jej...

 • "Klan": Spisek kochanek

  Małżeństwo Jacka Boreckiego (Tomasz Bednarek), bohatera serialu "Klan" , przetrwało niejeden kryzys. Wkrótce intryga Donaty (Joanna Kupińska) wystawi je na kolejną trudną próbę.

 • "Klan": Fabryka gwiazd

  Najdłużej emitowana polska telenowela otworzyła drzwi do kariery wielu aktorom. Kto do dzisiaj gra w „Klanie”, a o kim już nawet nie pamiętamy, że tam zaczynał? A w jubileuszowym, 3000. odcinku serialowa rodzina znów się powiększy!

 • Magdalena Wójcik debiutuje w "Klanie"

  Już 26 września Magdalena Wójcik zadebiutuje w roli Beaty Boreckiej! W ten sposób zastąpi Dorotę Naruszewicz, która dwa lata temu odeszła z "Klanu".

 • “Barwy szczęścia": Dorota Naruszewicz i Ewa Bułhak w “Barwach szczęścia"

  W nowym sezonie widzowie “Barw szczęścia" poznają dwie charakterne bohaterki: Grażynę (Ewa Konstancja Bułhak) oraz Elwirę (Dorota Naruszewicz). Sprawdź szczegóły!

 • "Klan": Wielki powrót, nowa aktorka

  Nieopisane szczęście w "Klanie" - zaginiona przed dwoma laty Beata zjawi się w domu! W roli córki Chojnickich Dorotę Naruszewicz zastąpi jednak Magdalena Wójcik.

Zdjęcia na temat: beata naruszewicz klan
Wideo na temat: beata naruszewicz klan
 • Heniek

  "Heniek" to opowieść o tym, czy warto poświęcać przyjaźń, lojalność i uczciwość dla pieniędzy oraz o tym czy zemsta jest naprawdę słodka. Bohaterowie filmu, czwórka sprzedawców z salonu samochodowego, codziennie zmagają się z trudem swojej pracy. Ich życie zdeterminowane jest przez zawód, w który wpisana jest wieczna pogoń za pieniądzem. Gdy pewnego dnia okazuje się, że jednego z nich, tytułowego Heńka, aresztowano za udział w gangu złodziei, pozostała trójka zostaje wystawiona na próbę...

 • Układ zamknięty

  Inspiracją dla scenarzystów "Układu zamkniętego", Michała S. Pruskiego i Mirosława Piepki była prawdziwa historia biznesmenów, zmagających się z zarzutami stawianymi przez prokuraturę oraz urząd skarbowy. Wszyscy trafili do aresztu, a ich firmę doprowadzono do upadku. Sprawy prowadzone przeciwko nim zostały po latach umorzone z powodu braku znamion przestępstwa, a przedsiębiorcy otrzymali po… 10 tysięcy złotych zadośćuczynienia.

 • Jeszcze nie wieczór

  Pełnometrażowy debiut fabularny wybitnego dokumentalisty Jacka Bławuta ("Nienormalni", "Wojownik", "Born Dead"). Do Domu Aktora w Skolimowie przyjeżdża na rekonwalescencję gwiazdor kina i teatru Jerzy (Jan Nowicki). Przybycie niepoprawnego ekscentryka zakłóca ustabilizowane życie mieszkańców, tym bardziej, że Jerzy namawia ich do wspólnego wystawienia "Fausta" J. W. Goethego. Równocześnie flirtuje z Małgorzatą - zmysłową pracownicą ośrodka (Sonia Bohosiewicz). "Jeszcze nie wieczór" to film o...

Dyskusje na temat: beata naruszewicz klan
 • Re: Dorota Naruszewicz (Beata Borecka)

  jesli by nie klan to by gdzies na stolowce za 1000zl robila a tak klan sie kreci i kaska wpada na konto zenada

 • Re: "Klan": Kogo kocha Jasiek Rafalski?

  ta malgosia to z profilu wyglada jak dawna beata -dorota naruszewicz bo ta ich nowa matka z przypadku to o kant d...potzraskac ta wojcikową..

 • Re: "Klan": Magdalena Wójcik boi się porównań do swojej poprzedniczki

  Nikt nie zastapi p Doroty Naruszewicz , nie ma szans na to Magda Wojcik pozbawiona tego ciepla wewnetrznego jakie miala Beata. I po co to zastepstwo , tylko psuje wizerunek klanu jako dobrego serialu.

 • Re: Sensacja! Beata wróci! Ale z nową twarzą!

  "Klan" oglądałam systematycznie 16-17 lat temu.W obecnej chwili,ten serial przyćmiły inne.Skoro pani Naruszewicz nie miała już ochoty / nic o Niej już nie słychać/ to dlaczego nie wprowadzili od razu(...) będzie chyba musiał tramwaj na kawałki przejechać,żeby raz na zawsze Beata zniknęła.

 • ​Angielskiego nauczył się w 12 miesięcy!

  lubię go ale źle zrobił że dołączył do obsady Klany wyobrażam go sobie w Ranczu,M Jak miłość i Ojcu Mateuszu tam by się nadał a nie w tym durnym klanie bez Piotra Cyrwusa (Ryśka),Agnieszki Wosińskiej (Doroty), Justyny Sieńczyłło (Bogna), Doroty Naruszewicz (Beata) to nie jest już ten sam Klan co kiedyś

 • Re: Oto grób Hanki Mostowiak!

  Nic już nie można zrobić wszystkie gazety już o tym piszą,tego już nie można odmienić mogli producenci uznać za zaginioną to kiedyś by mogła wrócić do serialu,a tak nie może ,chyba że jako duch,albo żeby Marek Hanka i dzieci wyjechali i narazie by ich nie pokazywali.Albo mogli cokolwiek zrobić żeby kiedyś jeszcze wróciła,tak jak zrobili producenci serialu "Klan" Beata(Dorota Naruszewicz)zaginęła