• Informacje na temat:

  beata rybotycka

Artykuły na temat: beata rybotycka
 • Dobrali się jak w korcu maku

  Beata Rybotycka, czyli Laura Liberadzka z "M jak miłość", i Krzysztof Jasiński, czyli niezapomniany Krzysztof Dobrzański z "BrzydUli", którzy prywatnie od lat tworzą szczęśliwe małżeństwo, żartują, że dobrali się jak w korcu maku. - Nawet urodziny obchodzimy tego samego dnia - mówi Beata Rybotycka.

 • W Międzyzdrojach poproszeni "o rękę"

  Krystyna Sienkiewicz, Beata Rybotycka, Anna Przybylska, Zofia Czerwińska, Waldemar Malicki i Szymon Bobrowski odsłonili w piątek, 6 lipca, w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach odciski swoich dłoni.

 • Znaleźli swój raj na ziemi

  Beata Rybotycka, czyli Laura Liberadzka z "M jak miłość", i Krzysztof Jasiński, czyli niezapomniany Krzysztof Dobrzański z "Brzyduli", są małżeństwem z ponad dwudziestoletnim stażem. Na co dzień mieszkają w Krakowie, ale swój raj na ziemi stworzyli na Mazurach.

 • 17. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach

  Już po raz 17. do Międzyzdrojów zjechały się nasze rodzime gwiazdy. Stało się tak za sprawą Festiwalu Gwiazd, który potrwa do najbliższej niedzieli, 8 lipca.

 • Odcisnęli dłonie w Alei Gwiazd

  ..., czyli Bronek z serialu "Krew z krwi", chwilę po tym, jak odsłonił swoją tablicę w Alei Gwiazd. Także Beata Rybotycka, czyli Laura Liberadzka z "M jak miłość", uznała, że własna pamiątkowa tablica...

 • "Grube ryby" Wu-Hae

  Nowohucka ekipa Wu-Hae, uczestnik tegorocznej Metalmanii, w środę, 28 marca, ukończyła zgrywanie nowej płyty, która otrzymała roboczy tytuł "Grube ryby".

 • Zduński nareszcie usidlony!

  Tuż przed ślubem Joanny (Agnieszka Wiedłocha) i Pawła (Rafał Mroczek) dojdzie do afery z mamusią (Beata Rybotycka) i byłym kochankiem (Bartek Świderski) pannej młodej w rolach głównych. Poznaj szczegóły!

 • Zbigniew Preisner: "Głosy" i "Kolędy"

  29 listopada ukażą się płyty "Preisner's Voices" (3 CD) oraz "Moje kolędy" autorstwa cenionego kompozytora Zbigniewa Preisnera.

 • Olga Bończyk nie może pozbierać się po śmierci Zbigniewa Wodeckiego

  ...nich znajdą się osoby, które w sposób szczególny związane były ze zmarłym. Wystąpią m.in.: Ryszard Rynkowski, Beata Rybotycka, Jacek Wójcicki, Mariusz Patyra, Grupa MoCarta i inni - czytamy w specjalnym...

 • Majka zamiast BrzydUli

  Wielka miłość, młodzi bohaterowie, uznani krakowscy aktorzy. Pod koniec czerwca padnie pierwszy klaps na planie nowego serial u TVN "Po prostu Majka".

Zdjęcia na temat: beata rybotycka
Wideo na temat: beata rybotycka
 • Heniek

  "Heniek" to opowieść o tym, czy warto poświęcać przyjaźń, lojalność i uczciwość dla pieniędzy oraz o tym czy zemsta jest naprawdę słodka. Bohaterowie filmu, czwórka sprzedawców z salonu samochodowego, codziennie zmagają się z trudem swojej pracy. Ich życie zdeterminowane jest przez zawód, w który wpisana jest wieczna pogoń za pieniądzem. Gdy pewnego dnia okazuje się, że jednego z nich, tytułowego Heńka, aresztowano za udział w gangu złodziei, pozostała trójka zostaje wystawiona na próbę...

 • Układ zamknięty

  Inspiracją dla scenarzystów "Układu zamkniętego", Michała S. Pruskiego i Mirosława Piepki była prawdziwa historia biznesmenów, zmagających się z zarzutami stawianymi przez prokuraturę oraz urząd skarbowy. Wszyscy trafili do aresztu, a ich firmę doprowadzono do upadku. Sprawy prowadzone przeciwko nim zostały po latach umorzone z powodu braku znamion przestępstwa, a przedsiębiorcy otrzymali po… 10 tysięcy złotych zadośćuczynienia.

 • Jeszcze nie wieczór

  Pełnometrażowy debiut fabularny wybitnego dokumentalisty Jacka Bławuta ("Nienormalni", "Wojownik", "Born Dead"). Do Domu Aktora w Skolimowie przyjeżdża na rekonwalescencję gwiazdor kina i teatru Jerzy (Jan Nowicki). Przybycie niepoprawnego ekscentryka zakłóca ustabilizowane życie mieszkańców, tym bardziej, że Jerzy namawia ich do wspólnego wystawienia "Fausta" J. W. Goethego. Równocześnie flirtuje z Małgorzatą - zmysłową pracownicą ośrodka (Sonia Bohosiewicz). "Jeszcze nie wieczór" to film o...

Dyskusje na temat: beata rybotycka
 • Re: Dobrali się jak w korcu maku

  Krzysztof Jasiński i Olgierd Łukaszewicz najładniej się starzeją. Nie widać dużej różnicy wielu między Ryborycką a Jasińskim. Widocznie Mazury mają dobry wpływ na ich wygląd (panów). Beata Rybotycka ma dużą klasę, w przeciwieństwie do Rodowicz (jednej z kochanek Jasińskiego)

 • Re: W górach czuję się najlepiej

  Ona jest Rybicka! Serialowa Agnieszka to Natalia RYBOTYCKA a nie RYBICKA... Pani redaktorko Beato... Oto przykład, jak się wszystko wszystkim pitoli z nadmiaru oglądanych seriali - Rybotycka to Beata, grywa w M jak love teściową-hazardzistkę Zduńskiego (Mroczka), a ta to Rybicka jednak.

 • Re: Specjalistka od paragrafów i... romansów

  a mi się wydaje,że mama Aśki była kiedyś Magdą-siostrą Jacka (Roberta Gonery) ale mogę się mylić...? Ago, siostrę Jacka grała Joanna Jeżewska, a w mamę Joanny wciela się Beata Rybotycka (wybitnie utalentowana wokalistka nawiasem mówiąc; pięknie interpretowała niegdyś pieśni bożonarodzeniowe Zbigniewa Preisnera).