• Informacje na temat:

  beata sadowska dziecko

Artykuły na temat: beata sadowska dziecko
 • Beata Sadowska pokazała synka!

  Dwa miesiące temu Beata Sadowska (38 l.) urodziła swoje pierwsze dziecko. Właśnie zdecydowała się je pokazać. W szczytnym celu...

 • Beata Sadowska: Marzenia na miarę czasów

  "Prezenty były skrojone na miarę czasów" - wspomina minione święta Beata Sadowska. Znana dziennikarka wyznaje również, że bardzo długo wierzyła w św. Mikołaja.

 • Beata Sadowska urodziła!

  W poniedziałek ( 9 września) w jednym z warszawskich szpitali Beata Sadowska powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Popularna prezenterka urodziła syna, któremu dała na imię Tytus. Mama i niemowlę czują się dobrze.  Przypomnijmy, że Sadowska starała się o dziecko od kilku lat. W wywiadach podkreślała, że jej zegar biologiczny "tyka coraz głośniej". W końcu w tym roku skończyła 38 lat, a to...

 • Beata Sadowska biegała nawet w ciąży

  "Podczas biegania męczą się mięśnie, a głowa odpoczywa. I to lubię najbardziej" - przyznaje Beata Sadowska. W swojej książce "I jak tu nie biegać?" dziennikarka dzieli się z czytelnikami swoją biegową pasją i radzi, jak zacząć przygodę z bieganiem.

 • Beata Sadowska: Jestem zmęczona i niewyspana!

  Beata Sadowska (42 l.) jest mamą dwóch synów: 4-letniego Tytusa i rocznego Kosmy. Dziennikarka nie ukrywa, że ostatnie miesiące są dla niej istnym koszmarem...

 • Rozrywkowe nowości w TVP

  We wrześniu na antenie telewizyjnej Dwójki zadebiutują dwa nowe programy rozrywkowe - "Czy znasz swoje dziecko" oraz "Hieny". Z kolei w TVP1 nowy program poprowadzi Janusz Rewiński.

 • Beata Sadowska otwiera własny biznes!

  Beata Sadowska (42 l.) to kolejna znana osoba, która postanowiła zainwestować oszczędności we własną knajpkę. Lokal dziennikarki będzie nietypowy, bo wegetariański, i powstanie w Gdańsku. "Będą(...) sumienia, że człowiek faszeruje się chemią. U nas będzie pysznie. Bez nudy, z leżakami i kącikiem dla dzieci" - mówi Sadowska.

 • Pocztówka do Mikołaja

  Akcja "Pocztówka do Św. Mikołaja" doczekała się jubileuszowej XXV edycji. Wyłącznie na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać promujący ją teledysk, w którym śpiewają popularni prezenterzy telewizyjni.

 • Beata Sadowska urodziła! Jej synek otrzymał oryginalne imię

  Beata Sadowska (41 l.) urodziła synka! Chłopiec otrzymał bardzo oryginalne imię. Dodatkowo dziennikarka pochwaliła się jego pierwszymi fotkami!

 • Richardson zastąpi Kammela

  Nową gospodynią teleturnieju "Dzieciaki górą" zostanie Monika Richardson. Popularna prezenterka zastąpi w tej roli Tomasza Kammela, z którym TVP rozwiązała kontrakt.

Zdjęcia na temat: beata sadowska dziecko
Wideo na temat: beata sadowska dziecko
 • Beata Sadowska krytykuje tablety: To jest chore. Dziecko może mieć frajdę z zabawy patykiem!

  się, że tak wygląda świat. Ciągle musi coś grać, skakać, przesuwać się, same nie potrafią się już sobą zająć. To chore. Dziecko może mieć frajdę z zabawy patykiem! – mówi Beata Sadowska.

 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...