• Informacje na temat:

  beata ścibakówna z córką

Artykuły na temat: beata ścibakówna z córką
 • Jan Englert i Beata Ścibakówna tęsknią za córką!

  Helena Englert (19 l.) właśnie wyjechała na upragnione studia do Nowego Jorku i jej rodzice bardzo to przeżywają. Najwyraźniej nie mogą pogodzić się z decyzją córki, bo polecieli za nią aż do Stanów Zjednoczonych!

 • Janusz Rewiński i Beata Ścibakówna: Niespełnieni

  O zrobieniu komedii, ukazującej wady i przywary nowych elit finansowych wolnej Polski, Jerzy Gruza myślał już w połowie lat 90. ubiegłego wieku. Tak zrodził się scenariusz emitowanego w 1999 roku serialu "Tygrysy Europy".

 • Beata Ścibakówna i Jan Englert "przygotowani na najgorsze". Chodzi o córkę

  Beata Ścibakówna (50 l.) i Jan Englert (75 l.) nie ukrywają, że przeszli ze swoją córką piekło. Teraz stanęli przed poważnym problemem. "Są przygotowani na najgorsze" - czytamy w "Rewii".

 • Ścibakówna: Często gram role suk

  Beata Ścibakówna mówi, że jako zodiakalny Byk nie ma wyjścia i musi dążyć do perfekcji. Gra w teatrze i serialach. Wszędzie stara się być najlepsza. I jest!

 • Jan Englert i Beata Ścibakówna szczęśliwi! "Odzyskali kontakt z córką"

  Jan Englert (73 l.) i Beata Ścibakówna (48 l.) przez długi czas mieli poważny problem z ukochaną córką. Wygląda jednak na to, że jej bunt całej ich rodzinie wyszedł tylko na dobre.

 • "Linia życia": Pogoń za szczęściem

  Mają to, o czym wielu ludzi marzy: pieniądze, powodzenie i pozycję społeczną. Daleko im jednak do zadowolenia z życia. W opowieści o losach czterech rodzin z Trójmiasta intryga goni intrygę, a namiętność rzadko idzie w parze z miłością.

 • Jan Englert i Beata Ścibakówna rozpieszczają córkę! Zasłużyła na taki prezent?

  W ich rodzinie działo się różnie. Jan Englert (75 l.) i Beata Ścibakówna (50 l.) nigdy nie ukrywali, że mieli niejednokrotnie problemy wychowawcze ze swoją córką Heleną (18 l.). Jednak jak widać, nie przestali jej rozpieszczać!

 • Jest zaborcza i konsekwentna

  Beata Ścibakówna jest piękną, dojrzałą kobietą, matką dziesięcioletniej Heleny. Zawodowo zaś aktorką, która w serialu "Linia życia" jest zaborczą i nadopiekuńczą matką dorosłego syna.

 • Beata Ścibakówna podaruje córce niezwykły prezent!

  Udało jej się załatwić wszelkie formalności w tajemnicy przed córką. Beacie Ścibakównej (47 l.) zależało, by wyjazd do Nowego Jorku pod koniec listopada był dla Helenki (15 l.) zaskoczeniem. - To(...)... - Może będzie scenografem, kostiumologiem, a może reżyserem? Czas pokaże. Może jeszcze być tak, że zaskoczy siebie samą i nas wszystkich, wybiera jąc całkowicie inny kierunek - mówi Beata...

 • Sztuki walki w polskim serialu

  "Skorumpowani" to pierwszy polski serial akcji nakręcony w stylu filmów walki. Ten bardzo oczekiwany gatunek nie był jeszcze obecny na rodzimym rynku filmowym. Wystąpi w nim plejada polskich gwiazd - Jan Englert, Jerzy Trela, Beata Ścibakówna, Krzysztof Wakuliński, Paweł Burczyk.

Zdjęcia na temat: beata ścibakówna z córką
Wideo na temat: beata ścibakówna z córką
 • Beata Ścibakówna popłakała się na wizji

  Beata Ścibakówna, oglądając swoją córkę Helenę na ekranie, popłakała się. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Układ zamknięty

  Inspiracją dla scenarzystów "Układu zamkniętego", Michała S. Pruskiego i Mirosława Piepki była prawdziwa historia biznesmenów, zmagających się z zarzutami stawianymi przez prokuraturę oraz urząd skarbowy. Wszyscy trafili do aresztu, a ich firmę doprowadzono do upadku. Sprawy prowadzone przeciwko nim zostały po latach umorzone z powodu braku znamion przestępstwa, a przedsiębiorcy otrzymali po… 10 tysięcy złotych zadośćuczynienia.

 • Beata Ścibakówna: Nie daję córce żadnych rad

  Beata Ścibakówna wspiera aktorskie ambicje córki. Nie udziela jej jednak żadnych wskazówek, nie omawia z nią także jej roli w serialu „Barwy szczęścia”. Helena chce bowiem samodzielnie próbować swoich sił w tym zawodzie. Aktorka podkreśla też, że wraz z mężem zapisali córkę do agencji aktorskiej, nie pomagali jednak w zdobyciu roli w serialu.

 • Heniek

  "Heniek" to opowieść o tym, czy warto poświęcać przyjaźń, lojalność i uczciwość dla pieniędzy oraz o tym czy zemsta jest naprawdę słodka. Bohaterowie filmu, czwórka sprzedawców z salonu samochodowego, codziennie zmagają się z trudem swojej pracy. Ich życie zdeterminowane jest przez zawód, w który wpisana jest wieczna pogoń za pieniądzem. Gdy pewnego dnia okazuje się, że jednego z nich, tytułowego Heńka, aresztowano za udział w gangu złodziei, pozostała trójka zostaje wystawiona na próbę...