• Informacje na temat:

  beata ścibakówna z rodzina

Artykuły na temat: beata ścibakówna z rodzina
 • Jan Englert i Beata Ścibakówna szczęśliwi! "Odzyskali kontakt z córką"

  Jan Englert (73 l.) i Beata Ścibakówna (48 l.) przez długi czas mieli poważny problem z ukochaną córką. Wygląda jednak na to, że jej bunt całej ich rodzinie wyszedł tylko na dobre.

 • Jest zaborcza i konsekwentna

  Beata Ścibakówna jest piękną, dojrzałą kobietą, matką dziesięcioletniej Heleny. Zawodowo zaś aktorką, która w serialu "Linia życia" jest zaborczą i nadopiekuńczą matką dorosłego syna.

 • Jan Englert i Beata Ścibakówna rozpieszczają córkę! Zasłużyła na taki prezent?

  W ich rodzinie działo się różnie. Jan Englert (75 l.) i Beata Ścibakówna (50 l.) nigdy nie ukrywali, że mieli niejednokrotnie problemy wychowawcze ze swoją córką Heleną (18 l.). Jednak jak widać, nie przestali jej rozpieszczać!

 • "Linia życia": Pogoń za szczęściem

  Mają to, o czym wielu ludzi marzy: pieniądze, powodzenie i pozycję społeczną. Daleko im jednak do zadowolenia z życia. W opowieści o losach czterech rodzin z Trójmiasta intryga goni intrygę, a namiętność rzadko idzie w parze z miłością.

 • "Skazane": Beata Ścibakówna jako matka więźnia

  Beata Ścibakówna zazwyczaj gra kobiety piękne i bogate. Dla roli Anny dała się jednak oszpecić. – Ta praca sprawiła mi dużo satysfakcji – przyznaje aktorka.

 • Jan Englert zostanie ojcem!

  Beata Ścibakówna i Jan Englert spodziewają się potomka! Na przełomie lata i jesieni urodzi się ich pierwsze dziecko. 57-letni aktor i 32-letnia aktorka są małżeństwem już od kilku lat, a różnica 25 lat życia nigdy nie stanowiła dla nich żadnego problemu.

 • Ścibakówna: Odniosłam sukces rodzinny

  Beata Ścibakówna (41 l.) z Janem Englertem (66 l.) związała się, kiedy była jeszcze studentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Mają córkę Helenę. Jak podkreśla, jej największym sukcesem jest właśnie rodzina. "Zawodowo, myślę, że wszystko dopiero przede mną" - mówi.

 • Wszyscy bliscy Englerta

  Jan Englert talent otrzymał chyba w genach - cała jego rodzina jest bardzo uzdolniona artystycznie.

 • Englert i Ścibakówna wkręcili córkę do filmu

  ..."Układ zamknięty". 12-latka wcieliła się w rolę dziecka jednego z biznesmenów. Co ciekawe, jej mamę gra Beata Ścibakówna, czyli jej prawdziwa mama. Dziewczynka miała więc zapewne nieco ułatwione(...) Helenki nie uratuję. Wykazuje wielkie zdolności, ale jedno, co mnie pociesza - bardzo zdolne dzieci, jak dorastają, to tracą talent" - wyznał w rozmowie z "Gazetą Lubuską". Beata ma zgoła odmienne zdanie na...

 • Koniec zdjęć do "Linii życia"

  W iście plażowej scenerii aktorzy serialu "Linia życia" świętowali zakończenie zdjęć do drugiej transzy. Widzowie Polsatu będą mogli śledzić dalsze losy ulubionych bohaterów już od września.

Zdjęcia na temat: beata ścibakówna z rodzina
Wideo na temat: beata ścibakówna z rodzina
 • Beata Ścibakówna gwiazdorzy? "Nigdy nie rżnęła gwiazdy..."

  Beata Ścibakówna (50 l.) pochodzi z Zamościa. Jest aktorką serialową i teatralną. W rodzinie nie miała tradycji aktorskich - mama była laborantką, a ojciec kierownikiem transportu. Jej kariera nabrała tempa, gdy na studiach uwiodła o 25 lat starszego Jana Englerta - rektora szkoły teatralnej, której jest absolwentką. Na salonach krążą o niej różne opinie. A czy zdarza jej się gwiazdorzyć

 • "Skazane": Czy Natalii uda się oczyścić dobre imię Norberta?

  Anna (Beata Ścibakówna) i Jan (Marcin Perchuć) umawiają się na kolację. Kobieta wiąże duże nadzieje z tym spotkaniem. Decyduje się wyjawić na nim Janowi swoją tajemnicę. Sylwia (Monika Krzywkowska) coraz bardziej angażuje się w pranie brudnych pieniędzy. Natalia (Magdalena Różańska) dowiaduje się od adwokata, że musi sama zebrać dowody na niewinność męża. Magda (Marianna Zydek) przygotowuje się