• Informacje na temat:

  beata tadla celebrytka

Artykuły na temat: beata tadla celebrytka
 • Beata Tadla bardzo ukrywa swój nowy związek! Co jest tego powodem?

  Beata Tadla (43 l.) już zapomniała o krzywdzie, jaką wyrządził jej Jarosław Kret (55 l.), rozstając się z nią w dość spektakularny sposób. Dziennikarka układa sobie życie na nowo u boku tajemniczego Rafała. Nie jest jednak skora do opowiadania o swoim szczęściu. Dlaczego?

 • Beata Tadla świętuje urodziny syna! Pokazała wzruszające zdjęcie!

  Beata Tadla (43 l.) ze związku z Radosławem Kietlińskim, z którym rozwiodła się w styczniu 2014 roku, ma syna Jaśka, który właśnie obchodził swoje 18. urodziny. Z tej wyjątkowej okazji dziennikarka umieściła w sieci wzruszające zdjęcie i wpis.

 • Beata Tadla sprzedaje dom! Powód tej decyzji zaskakuje!

  Byli jedną z bardziej lubianych par w show-biznesie. Wszystko zmieniło się z chwilą rozpoczęcia ósmej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Beata i Jarosław mieli wziąć udział w tym tanecznym show razem, rywalizując ze sobą. To miał być powód, który przyciągnąłby telewidzów przed ekrany telewizorów. Jednak zdarzyło się coś, co przebiło zaplanowany hit. Na oficjalnej ramówce Polsatu Beata...

 • Beata Tadla już otarła łzy po Jarku Krecie! Znów chodzi na randki!

  Beata Tadla (43 l.) przeżyła trudne chwile, gdy zostawił ją Jarosław Kret (54 l.) po kilku latach związku. Teraz jednak przyszedł już czas na nowy etap w jej życiu i dziennikarka znów z uśmiechem chodzi na randki!

 • Beata Tadla już wybaczyła Kretowi?! Jest szansa na powrót?

  Beata Tadla (42 l.) najwidoczniej już otrząsnęła się z tego, co wydarzyło się kilka tygodni temu. W szczerym wywiadzie wyjawiła całą prawdę na temat związku z Jarosławem Kretem (54 l.). Powiedziała także coś, co może zdziwić jej fanów.

 • Beata Tadla pochwaliła się nowym ukochanym. Pasują do siebie?

  Beata Tadla (43 l.) znów jest szczęśliwa! Miejsce Jarosława Kreta (55 l.) u jej boku w zajął inny mężczyzna. Dziennikarka właśnie pochwaliła się ich wspólnym nowym zdjęciem.

 • Beata Tadla i Jarosław Kret w programie "Taniec z gwiazdami": Takiej stawki nie dostał jeszcze nikt

  Beata Tadla (42 l.) zgodziła się wystąpić w "Tańcu z gwiazdami" pod warunkiem, że pracę dostanie też jej partner Jarek Kret (54 l.). Para wynegocjowała rekordową stawkę.

 • Niesamowite, co stało się z biustem Tadli!

  Beata Tadla (43 l.) nie jest w stanie tego dłużej ukrywać...

 • Renata Kaczoruk skomentowała rozstanie Tadli i Kreta! Co za szczerość!

  ...z gwiazdami", w którym udział obecnie bierze Tadla, a jeszcze do niedawna występował także Kret, była para zyskała nowych znajomych. To właśnie inni uczestnicy tanecznego show mają chyba największą wiedzę(...). W dodatku postanowiła dodać jej otuchy w swojej wypowiedzi i jeszcze raz podkreśliła, jak fajną kobietą jest Tadla. "Wydaje mi się, że jest na tyle silną dziewczyną, że wie, na czym ma się teraz...

 • Tadla trafiła na dywanik!

  Beata Tadla (38 l.) lubi pojawiać się publicznie z Jarosławem Kretem (49 l.) i opowiadać, jak bardzo jest szczęśliwa. Niestety, jako prowadząca "Wiadomości" poprzez takie sytuacje traci wiarygodność, co dostrzegli jej szefowie.

Wideo na temat: beata tadla celebrytka
 • Heniek

  "Heniek" to opowieść o tym, czy warto poświęcać przyjaźń, lojalność i uczciwość dla pieniędzy oraz o tym czy zemsta jest naprawdę słodka. Bohaterowie filmu, czwórka sprzedawców z salonu samochodowego, codziennie zmagają się z trudem swojej pracy. Ich życie zdeterminowane jest przez zawód, w który wpisana jest wieczna pogoń za pieniądzem. Gdy pewnego dnia okazuje się, że jednego z nich, tytułowego Heńka, aresztowano za udział w gangu złodziei, pozostała trójka zostaje wystawiona na próbę...

 • Układ zamknięty

  Inspiracją dla scenarzystów "Układu zamkniętego", Michała S. Pruskiego i Mirosława Piepki była prawdziwa historia biznesmenów, zmagających się z zarzutami stawianymi przez prokuraturę oraz urząd skarbowy. Wszyscy trafili do aresztu, a ich firmę doprowadzono do upadku. Sprawy prowadzone przeciwko nim zostały po latach umorzone z powodu braku znamion przestępstwa, a przedsiębiorcy otrzymali po… 10 tysięcy złotych zadośćuczynienia.

 • Jeszcze nie wieczór

  Pełnometrażowy debiut fabularny wybitnego dokumentalisty Jacka Bławuta ("Nienormalni", "Wojownik", "Born Dead"). Do Domu Aktora w Skolimowie przyjeżdża na rekonwalescencję gwiazdor kina i teatru Jerzy (Jan Nowicki). Przybycie niepoprawnego ekscentryka zakłóca ustabilizowane życie mieszkańców, tym bardziej, że Jerzy namawia ich do wspólnego wystawienia "Fausta" J. W. Goethego. Równocześnie flirtuje z Małgorzatą - zmysłową pracownicą ośrodka (Sonia Bohosiewicz). "Jeszcze nie wieczór" to film o...