• Informacje na temat:

  beata tadla z jarosławem kretem

Artykuły na temat: beata tadla z jarosławem kretem
 • Beata Tadla i Jarosław Kret: wymowny komentarz pogodynka

  Jeszcze dwa tygodnie temu była sielanka. Beata Tadla (42 l.) i Jarosław Kret (54 l.) uśmiechali się do obiektywu aparatu na Wyspach Kanaryjskich, a zdjęcia z tej wspólnej podróży pokazywali(...) prezentacji wiosennej ramówki Polsatu, Beata Tadla została zasypana pytaniami. Najwyraźniej nie wiedziała, że jej partner powiedział wcześniej, że każde z nich żyje już własnym życiem. Jarosław Kret też...

 • Gwiazdy Charytatywnego Balu Dziennikarzy 2015

  7 lutego w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbył się coroczny Charytatywny Bal Dziennikarzy. Jedna z najważniejszych imprez w polskim show biznesie zgromadziła zarówno przedstawicieli świata mediów, biznesu jak i polityki. Dochód z tegorocznego balu zasili konto Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko".

 • Beata Tadla i Jarosław Kret: Ślub tuż-tuż!

  Nigdy jeszcze tak niecierpliwie nie czekała na urlop. Każdy dzień pracy w Nova TV wydaje się Beacie Tadli wiecznością. Dziennikarka planuje bowiem wyjątkowe wakacje ze swoim ukochanym Jarosławem Kretem. Jak udało się dowiedzieć "Na żywo", to właśnie podczas tego wyjazdu para zamierza zalegalizować swój trwający już cztery lata związek. - Jesteśmy z Jarkiem bardzo spontaniczni. W tym roku nie...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Beata Tadla tak szczera jeszcze nie była! Skomentowała sytuację z Jarosławem Kretem!

  ...z Kretem właśnie na parkiecie programu "Taniec z gwiazdami", gdzie oboje występują, oraz w pracy, bowiem są pracownikami telewizji NOWA TV. Tadla stara się cały czas jednak zachowywać profesjonalnie(...), na co niewzruszony celebryta odpowiedział: "Mnie to nie obchodzi. Nie myślę o tym. Ja mam swój własny dom na warszawskiej Starówce, Beata ma swój gdzie indziej. Nie chcę wnikać w szczegóły i o tym...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Kończy się głosowanie!

  Trwa 18. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Uwaga, głosować możemy tylko do czwartku, 22 stycznia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku.

 • Jarosław Kret nie odpuszcza! Beata Tadla wyjawia, co wciąż od niego dostaje!

  Taniec ją odmienił. Powrót do byłego narzeczonego? Stresuje się na samą myśl o tym! Beata Tadla rozpoczyna nowy rozdział w życiu. Bez oglądania się za siebie i żalu...

 • Beata Tadla już po rozwodzie!

  Beata Tadla nie jest już żoną Radosława Kietlińskiego - poinformował Fakt.pl.

 • Beata Tadla i Jarosław Kret przeżywają kryzys?!

  W domu w Chotomowie Beata czuje się samotna. Jej partner Jarosław pracuje bardzo dużo. Zarabia na alimenty na synka. Ale czy nie ucieka od ukochanej?

 • Beata Tadla: Tornada i tatuaże

  W sierpniu Beata Tadla udała się na krótkie wakacje do Chorwacji. Bajkowy wypoczynek w Dubrowniku zakłóciła jej choroba i trąby powietrzne. "Chorwacja to piękny region, z którego zawsze przywożę masę zdjęć i tatuaży w mózgu" - pisze na swoim blogu dziennikarka.

Zdjęcia na temat: beata tadla z jarosławem kretem
 • Beata Tadla
Wideo na temat: beata tadla z jarosławem kretem
 • Jarosław Kret wyjeżdża z Polski

  Jarosław Kret pracuje nad nową publikacją. Tym razem ma to być kryminał podróżniczy. By ukończyć swoje dzieło, pogodynek zostawia partnerkę Beatę Tadlę i wyjeżdża na kilka dni do Indii, by w spokoju uporządkować pomysły związane z fabułą swojej pierwszej powieści.