• Informacje na temat:

  beata tyszkiewicz 2011

Artykuły na temat: beata tyszkiewicz 2011
 • Kalendarz Dżentelmeni 2011

  ..."Ladies & Gentelman" - taką nazwę nosi V edycja Kalendarza Dżentelmeni 2011. W tym roku w ten "dżentelmeński" projekt zaangażowały się po raz pierwszy również znane damy o wielkim sercu.

 • "Sprawiedliwy": Powrót Beaty Tyszkiewicz

  9 września ruszyły zdjęcia do filmu "Sprawiedliwy". Obraz jest debiutem reżyserskim Michała Szczerbica, producenta ("Wiedźmin"), scenarzysty ("Róża") i wieloletniego kierownika produkcji ("Pianista") związanego z branżą filmową od ponad trzech dekad.

 • Hanka Bielicka: Na jaw wychodzą jej sekrety!

  Od śmierci Hanki Bielickiej (†91 l.) minęło w tym roku 10 lat, tymczasem wciąż pojawiają się nowe, nieznane dotąd fakty z jej życia. Jeden z nich wyjawiła właśnie przyjaciółka nieżyjącej gwiazdy, Beata Tyszkiewicz (78 l.). Aktorka i jurorka "Tańca z Gwiazdami" zdradziła, że Hanka Bielicka skorzystała z powojennej zawieruchy w dokumentach i odjęła sobie w metryce aż 10 lat…

 • Beata Tyszkiewicz kończy 75 lat

  Polska aktorka filmowa i telewizyjna, nazywana "polską Sophią Loren", Beata Tyszkiewicz obchodzi w środę 75. urodziny. Aktorka wystąpiła m.in. w takich filmach jak: "Rękopis znaleziony w Saragossie", "Lalka" Wojciecha J. Hasa, a także "Seksmisja" Juliusza Machulskiego.

 • Jerzy Zelnik: Nic nie jest takie, jak się wydaje

  Beata Tyszkiewicz. - Inna uroda, jeden ciemny, drugi jasny, jeden to emocje, drugi spokój. Pierwszy wyszedł ze szkoły i grał, grał, grał. A Jurek grzecznie po filmie skończył szkołę, ożenił się, wybudował(...) lekturą, poezję czyta "na tony". Z Urszulą był 45 lat, aż do jej śmierci w 2014 r. W 2011 r. miała wylew krwi do mózgu, aktor się nią opiekował. Dziś cieszy się wnukami i wierzy, że pójdą w jego ślady. Ma...

 • "Taniec z gwiazdami": Kto w jury?

  W jury programu "Taniec z gwiazdami", który znajdzie się w wiosennej ramówce Polsatu, zasiądą Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović i Michał Malitowski. Kto zostanie czwartym oceniającym występy na parkiecie?

 • "M jak miłość": Olgierd Łukaszewicz - 45 lat na scenie i ekranie

  Poniedziałkowe spotkanie z Olgierdem Łukaszewiczem odbędzie się w Teatrze Lalka. Swój udział zapowiedzieli m.in. Beata Tyszkiewicz, Grażyna Szapołowska, Andrzej Seweryn, Stanisława Celińska, Ewa(...) generał August Emil Fieldorf. Wystąpił w "Małej maturze 1947" w reż. Janusza Majewskiego (2010), w "Uwikłaniu" Jacka Bromskiego (2011) i "W imię..." Małgorzaty Szumowskiej (2013). Serialowi widzowie...

 • "Aktorki": Portrety niezwykłe

  Beata Tyszkiewicz, Anna Polony, Stanisława Celińska, Anna Dymna, Ewa Dałkowska, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Zofia Kucówna, Ewa Wiśniewska - to tylko niektóre legendy polskiego kina, teatru i estrady, które są bohaterkami książki Łukasza Maciejewskiego "Aktorki". To pozycja obowiązkowa dla każdego, nie tylko dla kinomana.

 • ...historyjkę na płytę - książka jest wydana również w takiej wersji. W 2008 roku wystąpiła w show "Jak Oni śpiewają", jednak po trzech tygodniach zrezygnowała z powodów zdrowotnych. Od września 2011 roku zastępuje Beatę Tyszkiewicz w jury "Tańca z gwiazdami". Jest również ambasadorką Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej Forum Przeciw Depresji oraz autorką jednej z bajek w tomie "Bajki gwiazd", który...

 • Andrzej Grabowski w "Tańcu z gwiazdami"

  Wiadomo już, kto będzie czwartym jurorem nowej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Obok Beaty Tyszkiewicz, Iwony Pavlović i Michała Malitowskiego usiądzie Andrzej Grabowski.