• Informacje na temat:

  beata tyszkiewicz siostry

Artykuły na temat: beata tyszkiewicz siostry
 • Beata Tyszkiewicz: Skandal na maturze otworzył jej drzwi do kariery!

  Wybryki młodości dziś budzą w Beacie Tyszkiewicz (79 l.) rzewny uśmiech...

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Beata Tyszkiewicz znów jest silna!

  Beata Tyszkiewicz (79 l.) zaskakująco szybko wróciła do formy!

 • "Trzy pory dnia" Beaty Tyszkiewicz

  Beata Tyszkiewicz choć nie lubi gotować, to wspiera pasję swego młodszego brata Krzysztofa, który uwielbia przygotowywać wykwintne dania. Rodzeństwo w książce o gotowaniu "Trzy pory dnia" wspomina smaki swojego dzieciństwa.

 • Beata Tyszkiewicz współautorką książki o... gotowaniu!

  Aktorka Beata Tyszkiewicz, czyli Ewa Winiarska z "Teraz albo nigdy!", choć nie lubi gotować, to wspiera pasję swego młodszego brata Krzysztofa, który uwielbia przygotowywać wykwintne dania. Rodzeństwo w książce o gotowaniu "Trzy pory dnia" wspomina smaki swojego dzieciństwa.

 • Beata Tyszkiewicz kończy 75 lat

  Polska aktorka filmowa i telewizyjna, nazywana "polską Sophią Loren", Beata Tyszkiewicz obchodzi w środę 75. urodziny. Aktorka wystąpiła m.in. w takich filmach jak: "Rękopis znaleziony w Saragossie", "Lalka" Wojciecha J. Hasa, a także "Seksmisja" Juliusza Machulskiego.

 • Tyszkiewicz nie zdała matury

  .... Siostry oceniły moja pracę jako nie na temat (...). Nie spodobałam się pani kurator, która przyjechała na maturę. No i nie zdałam matury pisemnej z polskiego. Beata Tyszkiewicz otrzymała szansę(...)Beata Tyszkiewicz w swoich wspomnieniach - wynurzeniu dla tabloidu wyznaje, że nie zdała matury pisemnej z języka polskiego. Jak do tego doszło? Dostałam temat "Satyra i komedia w XVIII wieku...

 • Gwiazdy i ich rodzeństwo

  O artystach wiemy wszystko, a kim jest ich rodzeństwo? Czy utrzymują ze sobą bliskie kontakty? Jakie mają zawody? Jedno jest pewne, więzy krwi dla naszych gwiazd są ogromnie ważne.

 • Tyszkiewicz miała wypadek

  Pani Beata (70 l.) chciała zapalić światło na korytarzu, by gość, na którego czekała nie musiał brodzić po ciemku - donosi "Świat&Ludzie". Wychodząc z mieszkania, potknęła się jednak i przewróciła. "Fatalnie się czuję" - mówi w rozmowie z magazynem. "Jestem cała potłuczona. Wszystko mnie boli, nie mogę się ruszać. Na szczęście nie połamałam się" - dodaje ze łzami w oczach. Obecnie leży w domu...

 • Odświeżone "Miasto kobiet"

  Trwają nagrania do wiosennej edycji talk-show "Miasto kobiet", emitowanego w stacji TVN Style. Pojawi się wiele nowości, m.in. nowe prowadzące i ciekawi goście.