• Informacje na temat:

  beata w mini

Artykuły na temat: beata w mini
 • Zakochana Beata Pawlikowska pozuje w ultrakrótkiej mini

  Beata Pawlikowska (52 l.) po 13-letniej "niewoli" z Wojciechem Cejrowskim w końcu odnalazła szczęście. Jej nowym partnerem jest prawnik z Nowego Jorku, Danny. Para poznała się podczas jednej z podróży. Ostatnio zakochani pojawili się razem na urodzinach Radia Kolor. Podróżniczka wyglądała radośnie, prezentując fotoreporterom swoje zgrabne nogi.

 • Polacy w Monte Carlo

  Polski dokument wyróżniony został na zakończonym w sobotę, 3 lipca, 44. festiwalu telewizyjnym w Monte Carlo. Srebrny medal przyznano filmowi "Życie Michała" zrealizowanemu przez Beatę Januchtę.

 • Kozidrak tłumaczy się z ultrakrótkiej mini! "Puścił mi zamek"

  Beata Kozidrak (56 l.) postanowiła wyjaśnić, dlaczego na scenie pojawiła się ostatnio w tak niesamowicie krótkiej sukience, która z trudem zasłaniała jej bieliznę...

 • Premiera "W pustyni i w puszczy" w Teatrze Wielkim

  W poniedziałek wieczorem, 19 marca, w Teatrze Wielkim w Warszawie odbył się uroczysty premierowy pokaz najnowszej ekranizacji powieści Henryka Sienkiewicza "W pustyni i w puszczy". Obecni byli twórcy filmu i prawie wszyscy aktorzy biorący udział w tej superprodukcji.

 • Beata Kozidrak kupuje... czwarty dom

  Nie wszystkie gwiazdy dotknął kryzys. 49-letnia piosenkarka Beata Kozidrak wraz z mężem, Andrzejem Pietrasem , finalizuje zakup domu na Florydzie. Co ciekawe, będzie to czwarty dom piosenkarki.

 • Niekwestionowanym zwycięzcą niedzielnej, 18 marca, ceremonii przyznania Fryderyków, nagród polskiego przemysłu muzycznego, została grupa Arka Noego. Zespół otrzymał cztery statuetki, a dodatkową nagrodzono producenta Marcina Pospieszalskiego, członka i bliskiego współpracownika zespołu. Nagrody polskiego przemysłu muzycznego wręczono w Warszawie, w Sali Kongresowej.

 • Pierwsza miłość

  Natan przyznaje, że zna prawdę o śmierci rodziców Piotra. Zdemaskowany Wach niczemu nie zaprzecza i w ogóle nie zamierza się tłumaczyć. Beata i Filip zjawiają...

 • Jarocin Festiwal: Na początek Rytmy Młodych

  Koncertem w Jarocińskim Ośrodku Kultury w ramach Konkursu Rytmy Młodych rozpocznie się w czwartek (18 lipca) tegoroczny Jarocin Festiwal!

 • Weekend w serialach

  ..., w końcu z uśmiechem staje na ślubnym kobiercu. "Klan" odc. 2981 Uśmiechnięta Beata przyjeżdża do rodziców. Jest zadowolona, że dzięki interwencji Ramony Jasiek zgodził się urządzić swoją osiemnastkę na(...) uczuciowo z Mini-Mini. Żądna zemsty Sarith postanawia sprzedać służącą handlarzom niewolników. "O mnie się nie martw" odc.4 Iga wciela w życie plan, który może ocalić Krzysztofa przed więzieniem...

 • Zakończyło się 36. Forum Wokół Kina

  Uroczystą galą Złotych Biletów, podczas której nagrodzono polskie filmy o największej frekwencji, zakończyło się 36. Forum Wokół Kina, które od 10 grudnia odbywało się w krakowskim Kinie Pod Baranami.

Wideo na temat: beata w mini
 • Heniek

  "Heniek" to opowieść o tym, czy warto poświęcać przyjaźń, lojalność i uczciwość dla pieniędzy oraz o tym czy zemsta jest naprawdę słodka. Bohaterowie filmu, czwórka sprzedawców z salonu samochodowego, codziennie zmagają się z trudem swojej pracy. Ich życie zdeterminowane jest przez zawód, w który wpisana jest wieczna pogoń za pieniądzem. Gdy pewnego dnia okazuje się, że jednego z nich, tytułowego Heńka, aresztowano za udział w gangu złodziei, pozostała trójka zostaje wystawiona na próbę...

 • Układ zamknięty

  Inspiracją dla scenarzystów "Układu zamkniętego", Michała S. Pruskiego i Mirosława Piepki była prawdziwa historia biznesmenów, zmagających się z zarzutami stawianymi przez prokuraturę oraz urząd skarbowy. Wszyscy trafili do aresztu, a ich firmę doprowadzono do upadku. Sprawy prowadzone przeciwko nim zostały po latach umorzone z powodu braku znamion przestępstwa, a przedsiębiorcy otrzymali po… 10 tysięcy złotych zadośćuczynienia.

 • Jeszcze nie wieczór

  Pełnometrażowy debiut fabularny wybitnego dokumentalisty Jacka Bławuta ("Nienormalni", "Wojownik", "Born Dead"). Do Domu Aktora w Skolimowie przyjeżdża na rekonwalescencję gwiazdor kina i teatru Jerzy (Jan Nowicki). Przybycie niepoprawnego ekscentryka zakłóca ustabilizowane życie mieszkańców, tym bardziej, że Jerzy namawia ich do wspólnego wystawienia "Fausta" J. W. Goethego. Równocześnie flirtuje z Małgorzatą - zmysłową pracownicą ośrodka (Sonia Bohosiewicz). "Jeszcze nie wieczór" to film o...

Dyskusje na temat: beata w mini
 • Re: Beata Kawka z córką Zuzanną

  O matko...pani Beato, chyba trochę za wcześnie...niech dziewczynka dorośnie, znajdzie jakiś własny styl, bo tu wygląda koszmarnie. Mini zupełnie jej nie pasuje.