• Informacje na temat:

  beatrice

Artykuły na temat: beatrice
 • Księżniczka Beatrycze postawi na swoim?! Królowa zgodzi się na ten ślub?!

  ...wrażenie. Dzień po przyjęciu posłał jej przepiękny bukiet ułożony z przeszło setki kwiatów, pomarańczowych dalii odmiany Beatrice i zaprosił na pierwszą randkę. Potem wszystko potoczyło się błyskawicznie...

 • Miles Teller w zbuntowanym świecie

  Zanim zachwycił krytyków i widzów kreacją zdeterminowanego młodego muzyka w "Whiplash", pojawił się w "Niezgodnej". W marcu Miles Teller powróci na wielki ekran w roli niemającego skrupułów Petera w kolejnej odsłonie ekranizacji bestsellerów Veroniki Roth - "Zbuntowanej".

 • Spisek przeciwko Kate

  Jakiś czas temu pisaliśmy o niedawnej zmianie etykiety na brytyjskim dworze, która wymaga od Kate (30 l.), by kłaniała się księżniczkom Eugene i Beatrice, kiedy rozmawia z nimi, nie będąc w obecności(...), którym zależy na tym, by Kate nie grzała się zanadto w blasku fleszy. To córki księcia Andrzeja i Sarah Ferguson - Beatrice i Eugenie - które są bardzo zazdrosne o popularność Kate i podobno uprosiły...

 • Kopciuszek, erotyczne fantazje i młodzieżowy slasher

  Aż 9 filmów trafia dziś na ekrany kin. Obok murowanych hitów: m.in. nowej wersji "Kopciuszka", czy kolejnego obrazu sci-fi Neilla Blomkampa "Chappie", warto zwrócić uwagę na dwie niezależne produkcje: australijską komedię "To właśnie seks" i amerykański horror "Coś za mną chodzi".

 • Serialowy przewodnik

  ...i w sercu Ludwika umacnia się pozycja markizy Montespan. Marchal planuje zemścić się na Beatrice. Wkrótce stan Henrietty gwałtownie się pogarsza. Tajemnice jeziora odc.6 Lise Stocker wciąż bije się...

 • Nimfomanka, prostytutka, android

  Siedem premierowych tytułów trafia dziś na ekrany kin. Sophie Marceau w komedii "Seks, miłość i terpia" zobaczymy w roli nimfomanki, Anna Mucha w "Sąsiadach" Grzegorza Królikiewicza gra prostytutkę, zaś szwedzka gwiazda Alicia Vikander w "Ex Machinie" staje się... seksownym androidem.

 • "Moje małżeństwo było pomyłką"

  ...batalię o podział majątku. Ostatecznie muzyk zapłacił byłej żonie 25 milionów funtów; jest także zobowiązany do płacenia rocznych alimentów w wysokości 2,5 miliona funtów dla córki Beatrice.

 • Tylko jedna świąteczna premiera

  Tylko jeden film - "Motyl. Still Alice" - z nagrodzoną Oscarem Julianne Moore w roli głównej - wchodzi w piątek, 3 kwietnia, na ekrany polskich kin. Wciąż granych jest jednak wiele innych produkcji, które warto zobaczyć, a świąteczny okres jest ku temu idealną okazją.

 • Kate upokorzona przez królową

  ..."z urodzenia", m.in. córkom księcia Andrzeja i Sarah Ferguson. Co ciekawe, kiedy jest z nią William, zniżać się nie musi. Ale jeśli będzie chciała sama porozmawiać z księżniczkami Beatrice i Eugenie, będzie...

 • Naomi Watts na czele Bezfrakcyjnych

  Gwiazdy kina coraz chętniej występują w ekranizacjach popularnych powieści młodzieżowych. Po "Igrzyskach śmierci" przyszedł czas na serię "Niezgodna", w której najnowszej odsłonie - zatytułowanej "Zbuntowana" - w jednej z głównych ról oglądamy Naomi Watts.

Zdjęcia na temat: beatrice
 • Księżniczka Beatrice
 • Księżniczka Beatrice
 • Księżniczka Beatrice
Wideo na temat: beatrice
 • Kate Middleton na rolkach z księżniczką

  Narzeczona księcia Williama przyjaźni się z naczelną imprezowiczką "wyższych sfer", 20-letnią księżniczką Beatrice, która jest podejrzewana m.in. o zażywanie kokainy. Dziewczyny spędziły wieczór, 18 września, jeżdżąc na rolkach.

 • Książę nie z tej bajki

  Laura wciąż wierzy, że któregoś dnia spotka swojego "księcia z bajki". Ma już jednak 24 lata i w jej życiu nic się nie zmienia. Wtedy na jednej z imprez spotyka tajemniczego Sandro. Chłopak pojawia się dokładnie tak, jak Laura sobie to wyśniła. Wydaje się, że poznała wreszcie mężczyznę swoich marzeń, gdyby nie to, że wkrótce potem... zawiera znajomość z równie fascynującym Maxime'em. Czy można spotkać więcej niż jednego księcia z bajki?

 • Seria Niezgodna: Zbuntowana

  Beatrice Prior konfrontuje się z wewnętrznymi demonami i kontynuuje walkę przeciwko sojuszowi, który może spowodować rozpad społeczeństwa.

Dyskusje na temat: beatrice
 • Re: Szczęśliwe dzięki... serialom!

  Wszystko dobrze tylko te imiona ni priczom...Andżelika =Angelika=Aniela(po Polsku) Niedlugo pojawi się Beatrice Zupa.

 • Re: Wyszła z dołka. Wraca do gry?

  Dla mnie aktor do definicja dotycząca ludzi, którzy z tytułem magistra sztuki ukończyli studia teatralne lub filmowe.. Chciałbym zobaczyć Cichopek na scenie teatru np. w roli Ofelii, Panny Młodej, Beatrice Cenci, Lady Makbet itd. Na razie aktorką nie jest i nie będzie.

 • Re: Wyszła z dołka. Wraca do gry?

  Dla mnie aktor do definicja dotycząca ludzi, którzy z tytułem magistra sztuki ukończyli studia teatralne lub filmowe.. Chciałbym zobaczyć Cichopek na scenie teatru np. w roli Ofelii, Panny Młodej, Beatrice Cenci, Lady Makbet itd. Na razie aktorką nie jest i nie będzie. Pani Cichopek gra w teatrze Kmiennica w sztuce "Testament Cnotliwego Rozpustnika",można sie przekonać i dopiero oceniać