• Informacje na temat:

  beatrycze

Artykuły na temat: beatrycze
 • Księżna Beatrycze w żałobie. Nie żyje jej siostra

  To trudny czas dla byłej królowej Holandii, księżniczki Beatrycze (81) i jej rodziny. 16 sierpnia po ciężkiej chorobie, w wieku 72 lat, zmarła jej najmłodsza siostra, księżniczka Christina. – Była wyrazistą osobowością o ciepłym sercu. Dzięki muzycznej pasji i talentowi potrafiła wpłynąć na wiele osób. Mamy z nią mnóstwo pięknych wspomnień – napisali na Twitterze księżniczka Beatrycze oraz jej...

 • "Onirica" : Porzucając realność

  O nieszczęśliwej miłości opowiada w swoim nowym filmie "Onirica" Lech Majewski. I po raz kolejny w twórczości tego reżysera jedynym ratunkiem przed przytłaczającą rzeczywistością okazują się dzieła dawnych mistrzów.

 • Skandal w rodzinie królewskiej?! Księżniczka Beatrycze zaskoczyła wszystkich!

  Niedawno cała Wielka Brytania żyła ślubem księżniczki Eugenii (28 l.), a teraz możliwie, że niedługo jej siostra, księżniczka Beatrycze (30 l.) zostanie żoną. Jednak wybór ukochanego mocno zaskoczył królewski dwór…

 • Opowiadający o Zbigniewie Relidze "Bogowie", traktujące o powstaniu warszawskim "Miasto 44" i podejmująca wątki katastrofy smoleńskiej "Onirica - Psie Pole" to trzy konkursowe tytuły, które można było zobaczyć w czwartek na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • Księżniczka Beatrycze postawi na swoim?! Królowa zgodzi się na ten ślub?!

  Niedawno okazało się, że księżniczka Beatrycze (30 l.) straciła głowę dla mężczyzny po rozwodzie i z dzieckiem… Wnuczka królowej Elżbiety II (92 l.) wydaje się zdeterminowana, by wziąć ślub ze swoim wybrankiem.

 • Zuleikha Robinson córką Pacino

  Młoda brytyjska aktorka Zuleikha Robinson ("Timecode") dołączy do obsady kinowej adaptacji "Kupca weneckiego" Williama Szekspira. Główne role męskie w filmie zagrają Al Pacino ( "Bezsenność" ), Ian McKellen ( "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" ) i Joseph Fiennes ( "Zakochany Szekspir" ). Robinson zagra Jessikę, córkę odtwarzanego przez Pacino żydowskiego kupca Shylocka.

 • Księżna Kate naraziła się rodzinie królewskiej! Nie przemyślała tego

  .... Zwłaszcza teraz, gdy jest w trzeciej ciąży obiektywy aparatów towarzyszą jej przy każdym publicznym wyjściu. To nie do końca podoba się księżniczkom Eugenii i Beatrycze, które nadal nie mogą zaakceptować żony księcia Williama (36 l.). "Eugenia i Beatrycze są wściekłe. Są przecież wnuczkami królowej Elżbiety II, a ich życia jednak nikt nie śledzi, bo cała uwaga mediów skupiona jest na Kate. Uważają...

 • Pogrzeb Lidii Wysockiej w Piasecznie

  Lidia Wysocka - wybitna aktorka teatralna, filmowa i estradowa, zmarła 2 stycznia w wieku 90 lat, została pochowana w piątek, 6 stycznia,na cmentarzu w Piasecznie. Msza pogrzebowa została odprawiona w miejscowym kościele św. Anny.

 • Księżniczka Eugenia była zmuszona radzić sobie sama! Poszła do pracy!

  ...okoliczności (oboje mieli liczne romanse opisywane przez prasę brukową), rodzice Eugenii zrobili wszystko, by ona i jej siostra, Beatrycze miały w miarę normalne dzieciństwo. Trud przyniósł owoce. Eugenia(...) jako jedna z menadżerek londyńskiej galerii sztuki współczesnej Hauser & Wirth. Złośliwcy mówili o niej, że jest najbrzydsza w całej rodzinie Windsorów. Okazało się, że Eugenia, młodsza od Beatrycze...

 • Zmarła Lidia Wysocka

  Lidia Wysocka, wybitna aktorka teatralna, filmowa i estradowa, zmarła 2 stycznia w wieku 90 lat - podał we wtorek Polski Instytut Sztuki Filmowej. Wysocka przez wiele lat współpracowała z Polskim Radiem, była założycielką słynnego w latach 60. kabaretu "Wagabunda"

Dyskusje na temat: beatrycze