• Informacje na temat:

  beautiful story

Artykuły na temat: beautiful story
 • Gejowskie filmy wszech czasów

  Jedno z brytyjskich pism poświęconych problemom mniejszości seksualnych dokonało zestawienia najlepszych filmów, w których sportretowano homoseksualistów. Zwycięstwo na liście przyznano brytyjskiej love story "Beautiful Thing", której bohaterami byli dwaj nastoletni londyńscy geje. Drugie miejsce zajęło wielokrotnie nagradzane tajwańskie "Przyjęcie weselne", nakręcone przez samego Anga Lee

 • Madonna: Na szczycie w godzinę!

  Godzina wystarczyła, by najnowsza piosenka Madonny trafiła na szczyt listy najczęściej ściąganych singli!

 • Brian Wilson: "Uśmiechnięte" DVD

  24 maja w Stanach Zjednoczonych ukaże się DVD zatytułowane "Brian Wilson Presents Smile". Na podwójnym wydawnictwie znajdzie się filmowy zapis procesu nagrywania słynnej "zagubionej" płyty byłego lidera The Beach Boys, która ostatecznie ukazała się w 2004 roku, czyli 37 lat po jej rejestracji.

 • Muzyka z Pottera wcześniej

  Serwis Amazon.com opublikował listę utworów, która znajdzie się na płycie ze ścieżką dźwiękową do najnowszego Harry'ego Pottera. Album w sklepach pojawi się jeszcze przed premierą filmu w kinach.

 • Kolejna edycja "AfryKamery"

  16 kwietnia rozpocznie się czwarta edycja przeglądu "AfryKamera", która obejmie pięć miast Polski: Warszawę, Kraków, Łódź, Wrocław i Gdańsk.

 • Doniosłość bycia na szczycie

  Singel "The Importance Of Being Idle" ("Doniosłość bycia próżnym") grupy Oasis zadebiutował w tym tygodniu na szczycie brytyjskiej listy przebojów, będąc jedną z siedmiu nowości, które pojawiły się w pierwszej dziesiątce zestawienia.

 • Filmowe kwestie wszech czasów

  Amerykański Instytut Filmowy stworzył listę 100 najsłynniejszych filmowych cytatów wszech czasów. Na pierwszym miejscu uplasowała się kwestia "Frankly, my dear, I don't give a damn", którą w przeboju "Przeminęło z wiatrem" wygłosił Clark Gable. Ostatnie słowa Rhetta Butlera do Scarlett O'Hara (Vivien Leigh) pokonały między innymi kwestie z filmów "Ojciec chrzestny" i "Na nabrzeżach" .

Wideo na temat: beautiful story
 • Piękne istoty

  "Piękne istoty" to ekranizacja pierwszej z serii pięciu książek Kami Garcii i Margaret Stohl. Powieść przedstawia historię licealisty z Południowej Karoliny, Ethana Wate'a (Aiden Ehrenreich). Życie chłopaka staje na głowie, kiedy do jego miasteczka wprowadza się Lena Duchannes (Alice Englert), obdarzona magicznymi mocami 16-latka, która odkrywa mroczne tajemnice ich rodzin, historii i miasta.

 • Toy Story 3D

  "Toy Story", niezapomniany przebój ze studia Pixar, wraca na ekrany kin 5 lutego 2010 roku i to w wersji 3D. - Myślę, że najważniejsze w naszych filmach było rozwinięcie obecnego w umyśle każdego chyba dzieciaka przekonania, że gdy nie ma nas w pokoju, nasze zabawki zaczynają działać i mówić - wspominał scenarzysta Andrew Stanton. "Ojciec" zaś "Toy Story", laureat dwóch Oscarów John Lasseter podkreślał, że pomysł, by opracować klasyczne już filmy jako trójwymiarowe dał nowy impuls twórcom,...

 • The Story of Film - Odyseja filmowa

  "The Story of Film - Odyseja filmowa" to projekt zupełnie wyjątkowy - złożona z 15 części i obejmująca 12 dekad - historia kina dziejąca się na 6 kontynentach. Jego niezwykłość polega również na tym, że to bardzo subiektywna opowieść Marka Cousinsa, irlandzkiego reżysera, wybitnego krytyka filmowego i wielkiego pasjonata kina. Ta zakrojona na olbrzymią skalę produkcja jest adaptacją książki Cousinsa o tym samym tytule. Ekipa "The Story of Film" odwiedziła kluczowe dla rozwoju sztuki filmowej...