• Informacje na temat:

  beauty and a beat

Artykuły na temat: beauty and a beat
 • Tarja Turunen: Piękna i beat

  11 maja w Hali Orbita we Wrocławiu odbędzie się wspólny koncert Tarji Turunen i wspierającego ją amerykańskiego perkusisty Mike'a Terrany.

 • Toronto nagradza Takeshiego

  Samurajski thriller "Zatoichi" zdobył Nagrodę Publiczności (People's Choice Award) podczas zakończonego w sobotę, 13 września, 28. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto. Kilka dni wcześniej Takeshi "Beat" Kitano ("Hana-Bi", "Brother" ) zdobył nagrodę za reżyserię tego filmu podczas MFF w Wenecji.

 • 18-letni piosenkarz i seksowna raperka. Zobacz!

  Najnowszy klip Justina Biebera i Nicki Minaj pobił rekordy oglądalności w internecie.

 • Van Morrison znów w drodze

  "Down The Road" będzie zatytułowana nowa płyta legendarnego irlandzkiego wokalisty Vana Morrisona. Wytwórnia Universal podała, że data premiery tego wydawnictwa została wyznaczona na 14 maja.

 • Dirty Vegas: Kilka ulubionych melodii

  28 stycznia 2003 r. na rynku pojawi się kolejna płyta grupy Dirty Vegas. Na albumie zatytułowanym "A Night at the Tables" zespół powraca do swoich klubowych korzeni. Trwające 73 minuty wydawnictwo zapełnią m.in klubowe remiksy nagrań takich artystów, jak Underworld, Kylie Minogue, czy Starecase.

 • Justin Bieber: Dopiero się rozkręcam

  Pod koniec stycznia ukażą się biografia Justina Biebera i jego akustyczna płyta "Believe Acoustic".

 • Belinda Carlisle na Sopot Top Of The Top Festival

  Amerykańska wokalistka Belinda Carlisle swoim występem uświetni pierwszy dzień sopockiego Top Of The Top Festival. Znana z przebojów "Heaven Is A Place On Earth" i "La Luna" gwiazda weźmie w piątek (23 sierpnia) udział w koncercie Live Is Life - Przełomowe lata 80.

 • KFF: O Złotego Lajkonika

  W konkursie polskim 52. Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który odbędzie się w dniach 28 maja - 3 czerwca br., weźmie udział 46 najnowszych produkcji. Zwycięzca otrzyma Złotego Lajkonika oraz 20 tys. złotych.

 • Tarja Turunen: "Nightwish to nie był mój zespół" (wywiad)

  "Śpiew operowy to moja prawa ręka, śpiew rockowy - lewa" - mówi ulubienica polskiej publiczności, Tarja Turunen. Jej styl, łączący klasykę, rocka i metal pozostaje jednym z najbardziej charakterystycznych we współczesnej muzyce popularnej. Zresztą grupa Nightwish, w której zaczynała karierę, była pierwszym zespołem w rockowej historii, który główną wokalistką uczynił śpiewaczkę operową...

Wideo na temat: beauty and a beat
 • Piękna i Bestia 3D

  Klasyczna opowieść Disneya o rozkwitaniu wielkiej miłości, z dużą dozą magii i humoru, w przepięknej baśniowej scenerii. Bella mieszka we francuskiej wiosce. Jej ojcem jest wynalazca Maurice. Gdy ojciec gubi się w lesie i zostaje uwięziony przez Bestię w jej zamku, odważna dziewczyna pośpieszy mu na pomoc. Nie boi się Bestii, a z czasem zaczyna dostrzegać jej wrażliwość. Jedna z najpiękniejszych baśni wytwórni Disneya wraca do kin w nowej wersji 3D!

 • Beat the World. Taniec to moc!

  Trzy międzynarodowe ekipy taneczne stają w szranki w odbywającym się w Detroit prestiżowym turnieju "Beat the World". Przygotowania ruszają pełną parą, każda grupa musi przystąpić do zawodów z unikalnymi układami tanecznymi, by udowodnić i sobie, i innym, że zasługuje na mistrzowski tytuł. Walka polega nie tylko na tańcu - wszyscy uczestnicy będą musieli zmierzyć się także z własną przeszłością. Fusion to grupa, która wywodzi się z ulic Windsor, miasta położonego niedaleko Detroit. Mając...

 • Piękno

  Opowieść o mężczyźnie, który głęboko wierzy, że zły los jest mu pisany. Nie podejmuje żadnych działań, które mogą uczynić go szczęśliwym. Zupełnie nie jest przygotowany na przypadkowe spotkanie, które zmąci jego czystym i poukładanym życiem.