• Informacje na temat:

  beauty and the beast

Artykuły na temat: beauty and the beast
 • Jak pozbyć się Lumen?

  Gdy Dexter wykonał egzekucję na seryjnym mordercy kobiet, Boylu, okazało się, że jedna z niedoszłych ofiar, dziewczyna o imieniu Lumen, widziała całą scenę - będąc zamknięta w domu zabójcy. Morgan napytał tym sobie sporo biedy, bo dziewczyna była w szoku, bała się go i gdyby ją wypuścił z pewnością doniosła by na policję o tym co widziała. Jednak w tym tygodniu, w odcinku "Beauty and the Beast...

 • Kate Moss śpiewa

  Modelka Kate Moss nagrała w duecie ze swoim chłopakiem Petem Dohertym, obecnie liderem angielskiej grupy Babyshambles, utwór "The Beauty And The Beast" (Piękna i bestia). Piosenka została zaśpiewana przez popularną na Wyspach Brytyjskich parę w języku francuskim.

 • Tankard: Piękna i... browar

  Grająca reklama piwa, thrashmetalowa formacja Tankard przygotowała dla swoich wiernych fanów nowy album "The Beauty And The Beer". Antyabstynenci z Frankfurtu nad Menem wraz z wytwórnią AFM zaplanowali premierę dziewiątej płyty na 26 maja.

 • Nightwish dwa razy

  Wielbicieli fińskiej grupy Nightwish czeka 25 czerwca miła niespodzianka, ale i niemały wydatek. Tego samego dnia ukaże się album kompilacyjny "Over The Hills And Far Away", zawierający nagrania koncertowe zespołu plus kilka niespodzianek oraz płyta DVD i kaseta VHS zatytułowana "From Wishes To Eternity - Live".

 • Składanka Clive'a Nolana

  Clive'a Nolana mieliśmy okazję oglądać w akcji podczas kilku koncertów zespołu Arena w kwietniu bieżącego roku. Za kilka dni, 28 lipca, ukaże się składankowy album klawiszowca, noszący tytuł "Skeletons In The Cupboard".

 • Dirty Vegas: Kilka ulubionych melodii

  28 stycznia 2003 r. na rynku pojawi się kolejna płyta grupy Dirty Vegas. Na albumie zatytułowanym "A Night at the Tables" zespół powraca do swoich klubowych korzeni. Trwające 73 minuty wydawnictwo zapełnią m.in klubowe remiksy nagrań takich artystów, jak Underworld, Kylie Minogue, czy Starecase.

 • "Obcy": Dziedzictwo kulturowe

  Kolejnych 25 filmów, uznanych za pozycje kultowe i ważne dla dziedzictwa kulturowego, dostanie się do Amerykańskiego Archiwum Filmowego. Jak podał James Billington z Biblioteki Kongresu Stanów Zjednoczonych, w tym roku na liście znalazły się takie klasyki kina, jak między innymi "Obcy" Ridley'a Scotta, "Chłopaki z sąsiedztwa" Johna Singletona, czy "Sabrina" Billy'ego Wildera.

 • Stormwitch w Nuclear Blast

  Legenda klasycznego niemieckiego heavy metalu, grupa Stormwitch, podpisała kontrakt z wytwórnią Nuclear Blast. Pierwszym owocem w założeniu długoterminowej współpracy, będzie studyjny album "Witchcraft", zapowiadany na 8 listopada.

 • Celine Dion w Alei Gwiazd

  W przyszłą sobotę, 28 czerwca Celine Dion dokona uroczystego otwarcia Alei Gwiazd RMF FM.

 • Klasyk Disneya powraca w 3D

  "Piękna i Bestia", uwielbiana przez kolejne pokolenia dzieci, pełna magii i romantyzmu opowieść o miłości i przeznaczeniu, trafi na nasze ekrany w technice 3D, oczywiście w polskiej wersji językowej.

Zdjęcia na temat: beauty and the beast
Wideo na temat: beauty and the beast
Dyskusje na temat: beauty and the beast