• Informacje na temat:

  beckham dieta

Artykuły na temat: beckham dieta
 • Harper Beckham: Córka Victorii i Davida Beckhamów jest na diecie!

  Victoria i David Beckhamowie ponoć uznali, że ich niespełna 5-letnia córka Harper musi zrzucić trochę kilogramów!

 • Chcesz wyglądać jak Beckham?

  Jesienią nadejdzie czas diet. W telewizji pojawi się polska wersja show "Biggest Loser". Pod okiem specjalistów i kamer 12 osób będzie próbowało zrzucić nadprogramowe kilogramy.

 • Victoria Beckham była na ostrej diecie w ciąży!

  Victoria Beckham (40 l.) wyznała, że nawet gdy była w ciąży, nie zrezygnowała z diety i ćwiczeń. Przeciwnie - ćwiczyła dużo intensywniej! Narażała swoją córkę?

 • Co martwi Toma Cruise'a?

  Cóż może martwić wielką gwiazdę Hollywood i zapamiętałego scjentologa Toma Cruise'a? Odpowiedź brzmi - Victoria Beckham, a właściwie uwielbienie żony Toma - Katie Holmes - dla byłej Spice Gril.

 • Victoria Beckham: Kucharz opowiedział o jej nawykach żywieniowych!

  Victoria Beckham (41 l.) stosuje bardzo restrykcyjną dietę!

 • W ciąży z czwartym dzieckiem

  Brytyjskie media obiegła wieść, że Victoria Beckham znów jest w ciąży.

 • Victoria Beckham odchudza Davida!

  Piłkarz dwa lata temu zakończył swoją karierę sportową. Od tego czasu nie musi już więc restrykcyjnie dbać o dietę. Beckham, który ponoć uwielbia słodycze, zdaniem swojej żony za bardzo sobie(...). "Dopóki nie zrzuci sześciu kilogramów, nie zobaczy w domu żadnych słodyczy" - dodaje informator gazety. Teraz już wiadomo, kto rządzi w domu Beckhamów...

 • Celebryci: Bzdury roku!

  Naukowcy demaskują celebrytów. W corocznej liście przygotowywanej przez Sense About Science (SAS) obrońcy nauki obnażają najbardziej niedorzeczne porady zdrowotne udzielane przez celebrytów. Kto w tym roku okazał się ignorantem?

 • Victoria Beckham pomaga schudnąć

  Victoria Beckham (33 l.), zwana Posh Spice, zdradzi swoim koleżankom z reaktywowanego właśnie zespołu Spice Girls sekrety swojej diety.

 • Błoga emerytura Spice Girls

  Emerytura w wieku 35 lat? Może coś o tym powiedzieć nie tylko agent Tomek, ale i członkinie legendarnego już dziewczęcego zespołu Spice Girls. 21 stycznia blondwłosa Emma Bunton ukończyła 35 lat.

Wideo na temat: beckham dieta
 • Kwiat pustyni

  Jej historia poruszyła serca milionów. Autobiograficzna powieść Waris Dirie "Desert Flower" (polski tytuł "Kwiat Pustyni"), która jest zapisem niezwykłej przemiany autorki z afrykańskiej koczowniczki w międzynarodową top modelkę, sprzedała się na całym świecie w 19 milionach egzemplarzy. Jest to inspirująca opowieść o wyjątkowej, dumnej i odważnej kobiecie. Mająca na swym koncie liczne sukcesy scenarzystka i reżyserka Sherry Hormann ("Father's Day") oraz producent i laureat Oscara - Peter...

 • Raj: nadzieja

  Ostatnia (po "Raj: miłość" i "Raj: wiara") filmowej trylogii o trzech cnotach chrześcijańskich (miłość, wiara, nadzieja) Ulricha Seidla, którą scala tytuł "Raj". Trzynastoletnia Melanie spędza wakacje w austriackich Górach Wechsel na obozie dla otyłych nastolatek. Jej matka Teresa (bohaterka pierwszej części trylogii Raj: miłość) wyjechała do Kenii w poszukiwaniu "beach boysów", a dewocyjnie wierząca ciotka Anna Maria (bohaterka drugiej części trylogii Raj: wiara) szerzy katolicyzm chodząc z...