• Informacje na temat:

  bednarek w brytanii

Artykuły na temat: bednarek w brytanii
 • Ursynalia 2015: Napalm Death, Hatebreed i inni

  Mocne uderzenie zaprezentowali organizatorzy Ursynaliów 2015. Na imprezie pojawią się m.in. legenda grind core'a z Napalm Death czy amerykański zespół Hatebreed.

 • Epica na Ursynaliach 2015

  Epica, holenderski zespół wykonujący metal symfoniczny to kolejny potwierdzony wykonawca tegorocznej edycji Ursynaliów. Grupa zagra pierwszego dnia imprezy - 29 maja.

 • Ursynalia 2015: Piękni i Młodzi oraz Sokół i Marysia Starosta

  Zaskakujące ogłoszenie od organizatorów festiwalu Ursynalia 2015 - za jednym zamachem ujawniono hiphopowy duet Sokół i Marysia Starosta oraz discopolową grupę Piękni i Młodzi.

 • Guano Apes na Ursynaliach 2015

  Niemiecka grupa Guano Apes dołącza do składu tegorocznych Ursynaliów. Impreza odbędzie się w dniach 29-30 maja na Kampusie SGGW w Warszawie.

 • Kamil Bednarek w brytyjskim "X Factor"!

  Podczas wywiadu z Tatianą Okupnik Kuba Wojewódzki ujawnił, że Kamil Bednarek przeszedł wstępne castingi do dziewiątej serii brytyjskiego "X Factor"!

 • Kamil Bednarek prostuje

  Sporo zamieszania wprowadził Kuba Wojewódzki, który w swoim programie ujawnił, że Kamil Bednarek przeszedł wstępne castingi do brytyjskiego "X Factora".

 • Gitarzysta StarGuardMuffin dobrze rokuje

  Szymon Chudy, gitarzysta, współkompozytor i współaranżer zespołu StarGuardMuffin (nie bierze udziału w nowej odsłonie pod szyldem Bednarek), jako jedyny Polak został zakwalifikowany do prestiżowego, europejskiego projektu Euro-Med Youth Music Expo, którego finał odbędzie się jesienią na Cyprze.

 • Przystanek Woodstock 2013 wystartował! (relacja, zdjęcia, wideo)

  Parę minut po godz. 15 w Kostrzynie nad Odrą oficjalnie ruszył XIX Przystanek Woodstock. "W naszych sercach trwa on przez cały rok" - podkreśla w informatorze Jurek Owsiak, głównodowodzący całej imprezy.

 • Dizzee Rascal gościem specjalnym na MTV EMA Pre-Party

  30 października w warszawskiej Soho Factory odbędzie się MTV EMA Pre-Party. Na imprezie z nominowanymi do nagrody MTV dla polskiego artysty wystąpi także gość specjalny - Dizzee Rascal.

 • Kaiser Chiefs na Przystanku Woodstock

  Brytyjski zespół Kaiser Chiefs to kolejna gwiazda tegorocznego Przystanku Woodstock (Kostrzyn nad Odrą, 1-3 sierpnia).

Wideo na temat: bednarek w brytanii
 • StreetDance 3D

  Finaliści brytyjskiej edycji "You Can Dance" oraz "Mam talent!" w tanecznej eksplozji czyli tętniącym życiem przełomowym filmie 3D! Podczas treningów przygotowujących do mistrzostw Streetdance w Wielkiej Brytanii grupa tancerzy ulicznych zmuszona jest do pracy z tancerzami ze szkoły baletowej. Choć nie mają wspólnych korzeni, mają wspólną pasję i pragnienie zajścia wysoko. Wiedzą, że muszą znaleźć sposób, by połączyć siły i wygrać pojedynek. Porywające sekwencje taneczne w rytmie przebojów...

 • Imagine

  Akcja jego nowego filmu toczy się w Lizbonie. Instruktor Ian z Wielkiej Brytanii uczy orientacji w przestrzeni międzynarodową grupę dzieci - pacjentów kliniki dla niewidomych. Posługuje się techniką echolokacji. Sam także jest niewidomy. Podopiecznym tłumaczy, że również człowiek niewidomy potrafi zobaczyć wiele rzeczy. Zwraca też uwagę, że w przypadku ludzi, którzy nie są niewidomi, "patrzeć" nie zawsze równoznaczne jest z "widzieć". Podopieczną instruktora zostaje również osoba dorosła -...

 • Autor widmo

  Bohaterem filmu jest "Ghostwriter" - pisarz, który za pieniądze tworzy dla innych, oddając prawa do swego dzieła. Zostaje zaangażowany do napisania wspomnień w imieniu byłego premiera Wielkiej Brytanii. Jednak wydaje się, że projektowi od początku towarzyszy zła passa. Poprzednik pisarza zginął bowiem w wypadku w tajemniczych okolicznościach. Również "The Ghost" w trakcie prac nad książką odkrywa sekrety, przez które znajduje się w śmiertelnym zagrożeniu. Opowieść o zdradzie oraz o tym, że...